trawa

Autor Wątek: Sideca  (Przeczytany 410122 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #210 dnia: Maj 29, 2014, 09:51:52 am »
ciekawe kto teraz po tym wpisie bardziej panikuje: ten kto kupił tom pierwszy, czy ten co sprzedał 4,5, 6 i 7 :wink:
Haha, ja też chciałem o tym! Niedawno sprzedałem komplet Rorków za 120 zł. Teraz kiedy to wszystko sobie układam w głowie, czuję się jak ten detektyw w finale Podejrzanych Singera. Czyżby Sideca założyli allegrowi spekulanci?!

Offline vision2001

Odp: Sideca
« Odpowiedź #211 dnia: Maj 29, 2014, 10:20:20 am »
Ja tylko dodam, że adres Wydawnictwa (Warszawa, Złota 59) to na 99% biuro wirtualne. Jest to ogromny biurowiec i niektóre firmy świadczą tam usługę wirtualnych biur/skrzynek mailowych. Dużo firm z różnych miast wykupuje sobie taki miejscówki, bo dobrze to wygląda z zewnątrz, że Warszawa, że centrum i takie tam...
Mam tylko nadzieję, że jednak wydawnictwo rzuci kolejne komiksy na rynek.
Szkoda tylko, że nie pojawili się na KW... A przecież to taka dobra promocja Wydawnictwa i wydawanych przez siebie tytułów...
 :wink:
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Sideca
« Odpowiedź #212 dnia: Maj 29, 2014, 11:56:13 am »
Haha, ja też chciałem o tym! Niedawno sprzedałem komplet Rorków za 120 zł. Teraz kiedy to wszystko sobie układam w głowie, czuję się jak ten detektyw w finale Podejrzanych Singera. Czyżby Sideca założyli allegrowi spekulanci?!
Niezłe! :smile:
Jeszcze masz szansę się odkuć, na alegrze cały manzokowy  komplet za śmieszną stówkę.


A tak całkiem na poważnie, to szkoda by mi było Kozia, bo już się zdążyłem przyzwyczaić do comiesięcznych spotkań...
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline bosssu

Odp: Sideca
« Odpowiedź #213 dnia: Maj 29, 2014, 08:13:54 pm »
Kolejna afera szpiegowska,,,,ostatnio taka była jak się pojawiło naraz na allegro z 5szt Cromwella i jednocześnie informacja, że Andreas przyjeżdża...jeszcze z tydzień psychozy,,,,i zeszyty stare zaczną chodzić znów po 100zł ha ha

Offline ASX76

Odp: Sideca
« Odpowiedź #214 dnia: Maj 29, 2014, 08:22:18 pm »
Przecież wiadomo, że "Cromwell Stone" będzie wznowiony w przeciągu trzech najbliższych miesięcy, więc jeśli ktoś jeszcze "kokosi" ten komiks, to najwyższy czas go sprzedać. I to póki jeszcze można na nim zarobić. :lol:

Offline bosssu

Odp: Sideca
« Odpowiedź #215 dnia: Maj 29, 2014, 09:00:52 pm »
Przy takich "sprzyjających" wiatrach jak Sideca się spręży to Rorka II wyda na przyjazd Andreasa... :badgrin:

Offline marceli

Odp: Sideca
« Odpowiedź #216 dnia: Maj 29, 2014, 10:43:16 pm »
Proszę mi nie przerywać Koziorożca w połowie  :evil:
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Feldkurat

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #217 dnia: Maj 30, 2014, 08:47:20 am »
ciekawe kto teraz po tym wpisie bardziej panikuje: ten kto kupił tom pierwszy, czy ten co sprzedał 4,5, 6 i 7 :wink:

Czemu miałbym panikować po zakupie tomu pierwszego? Dwie sztuki leżą nietknięte i w folii. Przewidując kłopoty i upadłość Sideki (niedługo lub w najbliższej przyszłości), zakupiłem inwestycyjnie :)
Może jeszcze kilka dokupię  :biggrin:

Offline bosssu

Odp: Sideca
« Odpowiedź #218 dnia: Maj 30, 2014, 09:15:43 am »
Słaba inwestycja bo Sideca zrobiła już dodruk I tomu i jest go od zatrzęsienia

Offline Itachi

Odp: Sideca
« Odpowiedź #219 dnia: Maj 30, 2014, 11:07:25 am »
Może zamiast dodruku tomu pierwszego powinni wydać drugi, a później zastanawiać się nad ewentualnymi dodrukami.

Offline vision2001

Odp: Sideca
« Odpowiedź #220 dnia: Maj 30, 2014, 11:12:21 am »
Może zamiast dodruku tomu pierwszego powinni wydać drugi, a później zastanawiać się nad ewentualnymi dodrukami.
E tam. Gadasz. Lepiej, że zrobili dodruk jedynki, bo jednak go sobie zakupiłem wyłącznie dla albumu 0.
A reszta jest milczeniem ;)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline bosssu

Odp: Sideca
« Odpowiedź #221 dnia: Maj 30, 2014, 12:48:25 pm »
"Szanowni Państwo,

niestety od kilku dni sklepy komiksowe nie posiadają żadnego kontaktu z wydawnictwem Sideca. Mamy nadzieję, że do 5 czerwca dostaniemy informacje o ostatecznej dacie premiery drugiego tomu Rorka. Jednocześnie w związku z tym opóźnieniem prosimy o wiadomość zwrotną, którą z proponowanych opcji Państwo wybierają.

Opcja 1 - W najbliższym możliwym terminie wysyłamy do Państwa pozostałe tytuły z zamówienia i na nasz koszt dosyłamy Rorka t. 2 w momencie jego premiery
Opcja 2 - W najbliższym możliwym terminie wysyłamy do Państwa pozostałe tytuły z zamówienia i zwracamy wpłatę za Rorka t. 2 (w przypadku zamówień już opłaconych)
Opcja 3 - Czekamy z realizacją zamówienia na ukazanie się komiksu.

Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację, niestety jak już informowałem - nie mamy żadnych informacji od wydawcy na temat ostatecznej daty premiery komiksu. Prosimy jeszcze o tydzień cierpliwości, jeśli do 5 czerwca wydawca będzie milczał dokonamy rozliczeń za tytuł i zrezygnujemy z jego dystrybucji w przedsprzedaży."
Coś jednak wyszły JAJA...mam tylko nadzieję, że w najgorszym możliwym wypadku ktoś szybko łyknie tytuł i go wyda.
 
Nie podoba mi się też sytuacja z Bruce Hawkerem- miał już być a teraz podają 1 tydz


Offline badday

Odp: Sideca
« Odpowiedź #222 dnia: Maj 30, 2014, 12:58:35 pm »
Nie podoba mi się też sytuacja z Bruce Hawkerem- miał już być a teraz podają 1 tydz

Tu bym sie nie martwił, ja zamówiełm Hakwera kilka dni temu (był w wysyłce 24h)- pewnie dużo ludzi zamówiło i teraz czekają na dostawe od wydawcy.
Podobnie było z "Smert Lachom" - najpierw był 24h, zanim zdążyłem kupić miał już "1 tydzień", ale po 2 dniach znów wróciło "24h":)

Offline melee

Odp: Sideca
« Odpowiedź #223 dnia: Maj 30, 2014, 01:05:39 pm »
ja dostałem Hawkera z Gildii, widocznie brakło egzemplarzy

Offline isteklistek

Odp: Sideca
« Odpowiedź #224 dnia: Maj 30, 2014, 01:27:53 pm »
Uwielbiam: poważne wydawnictwo prowadzące stronę internetową, facebooka i kto wie co jeszcze, gdy pojawił się poważny problem, to nagle głowa w piasek i znikają, zero odezwy do kupujących....no chyba, że smarują długie i gęste przemówienie PR, a wiadomo, że na takie coś, aby było wiarygodne potrzeba czasu. 

Co do wydania Rorka t.2 nie obawiam się o to, że nie będzie. Ktoś zapłacił licencję, mieli coś w druku, ale zarzekali się, że jakoś papieru była niezadowalająca......sami wiedzą, że ten komiks to żyła złota i sporo na nim zarobią. Byłbym zszokowany, gdyby okazało się, że jednak tego nie wydadzą. Tak więc odliczam i czekam, aż mi tytuł wpadnie w ręce.