Autor Wątek: Sideca  (Przeczytany 410884 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Sideca
« Odpowiedź #360 dnia: Październik 16, 2014, 08:24:02 pm »
Prace Adamova wydają się interesujące. Więc "Wody Morteluny" mogą być dobrym rozwiązaniem. Chętnie bym kupił.
"Dayak" tego autora także wygląda ciekawie. [size=78%]http://www.bedetheque.com/serie-805-BD-Dayak.html[/size]
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline bosssu

Odp: Sideca
« Odpowiedź #361 dnia: Październik 16, 2014, 08:40:14 pm »
Ja Wody biorę w ciemno w każdej postaci- pierwsze 5 tomów mnie powaliło.

Offline arczi_ancymon

Odp: Sideca
« Odpowiedź #362 dnia: Październik 17, 2014, 05:21:02 pm »
Ten Dayak trochę Moebiusem zalatuje, czyli jestem bardzo na tak :smile:

Mnie też cholernie ciekawi jak dalej potoczą się wydawnicze losy Sideki. Oby dużo fajnych, nie wydanych jeszcze u nas, komiksów rodem z Europy (ew. Ameryki Południowej).

Offline TePe

Odp: Sideca
« Odpowiedź #363 dnia: Październik 17, 2014, 06:02:24 pm »
Liczę na Mroczne miasta.

ramirez82

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #364 dnia: Październik 17, 2014, 06:10:20 pm »
Gdyby Sideca wydało to czego ludzie najbardziej się domagają na ich profilu, byłyby to właśnie Mroczne miasta. Nie jest to mój faworyt numer jeden, ale gdyby ta seria wychodziła, też byłbym zadowolony. Marzy mi się Jonathan Coseya, ale mam wrażenie, że mało kto u nas na to czeka.

Offline maximumcarnage

Odp: Sideca
« Odpowiedź #365 dnia: Październik 17, 2014, 06:13:00 pm »
Gdyby Sideca wydało to czego ludzie najbardziej się domagają na ich profilu, byłyby to właśnie Mroczne miasta.

Za "Wodami Morteluny" też było sporo głosów.

fragsel

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #366 dnia: Październik 17, 2014, 06:16:44 pm »
w sumie też jestem za wodami morteluny i mrocznymi miastami... i tak już wydałem kasę na komiksy zaplanowaną do kwietnia przyszłego roku, więc trochę odpoczynku finansowego choć od jednego wydawnictwa się przyda... ;)

ramirez82

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #367 dnia: Październik 17, 2014, 06:20:23 pm »
No też za Wodami Morteluny było sporo głosów, zgadza się. Nie czytałem tego komiksu, czytałem za to negatywną recenzje, która zawsze mi się przypomina jak jest mowa o tej serii.

ramirez82

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #368 dnia: Grudzień 03, 2014, 12:20:07 pm »
Początek grudnia, listopadowego Koziorożca wciąż nie ma, o dwóch zapowiadanych na grudzień cisza, że o Raffington Event nawet nie wspomnę. Nie chcę znów siać paniki jak to miało miejsce przy Rorku 2, ale druga połowa roku w wydaniu Sideca nie najlepiej wygląda.

Offline Grzesiek744

Odp: Sideca
« Odpowiedź #369 dnia: Grudzień 03, 2014, 12:28:29 pm »
Początek grudnia, listopadowego Koziorożca wciąż nie ma, o dwóch zapowiadanych na grudzień cisza, że o Raffington Event nawet nie wspomnę. Nie chcę znów siać paniki jak to miało miejsce przy Rorku 2, ale druga połowa roku w wydaniu Sideca nie najlepiej wygląda.

Ano, dwukrotnie pytałem na facebooku o Koziorożce, ale nie otrzymałem żadnej odpowiedzi, Sklep Gildia też twierdzi, że cytuję: "Niestety na chwile obecna wydawnictwo Sideca nie odzywa się w ogóle w
sprawie nowości.". Znowu trzeba cierpliwie czekać :sad:



Offline donTomaszek

Odp: Sideca
« Odpowiedź #370 dnia: Grudzień 03, 2014, 12:35:59 pm »
Tez pisalem i tez pytalem. Zero odzewu.
Ktos z gildii (chyba Wojtek Sz.) pisal jakis czas temu, ze komunikacja i wspolpraca z tym wydawnictwem to ciagla droga pod gore.
 :doubt:
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline arczi_ancymon

Odp: Sideca
« Odpowiedź #371 dnia: Grudzień 20, 2014, 06:33:21 pm »
Wie ktoś co się dzieje z tą Sidecą? Zaczynam się niepokoić ;(

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Sideca
« Odpowiedź #372 dnia: Grudzień 20, 2014, 06:35:35 pm »
Wie ktoś co się dzieje z tą Sidecą? Zaczynam się niepokoić ;(


Witamtym razem piszę jako właściciel sklepu Centrum Komiksu :smile:  Jak wynika z korespondencji z Sidecą z różnych przyczyn (nie miejsce tu i czas aby pisać jakich):- Koziorożce 17,18,19 zostaną wydane odpowiednio w styczniu, lutym i marcu- Rafington Event najprawdopodobniej w kwietniu.To tak dla spokoju na Święta.pozdrawiamMaciek Pietrasik
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline bosssu

Odp: Sideca
« Odpowiedź #373 dnia: Grudzień 20, 2014, 06:58:41 pm »
Z księgarniami rozmawiają ale żeby słówko walnąć na tym niewdzięcznym FB o obsuwie dla swoich wiernych fanów to szkoda czasu. :roll:

Offline vision2001

Odp: Sideca
« Odpowiedź #374 dnia: Grudzień 23, 2014, 01:56:36 pm »
Sideca żyje i pisze na FB:



Kochani!
Żyjemy, mamy się nieźle, ale doba jest zdecydowanie za krótka. Mamy nadzieję, że u Was również wszystko w porządku.
Koziorożce, które obiecaliśmy w listopadzie i grudniu zostaną wydane w styczniu, lutym i marcu. Raffington Event prawdopodobnie w kwietniu, ale materiały nie są jeszcze gotowe, więc datę wydania będziemy dopiero ustalać.
Niestety nie mogliśmy wydać żadnego komiksu pod koniec roku ze względu na inne obowiązki i znacznie większą ilość dokumentów do przeczytania i podpisania.
Chcielibyśmy, aby oddziały zagraniczne zaczęły działalność od maja. Tak, dwa oddziały, a nie jeden jak pierwotnie planowaliśmy. Musieliśmy rozpocząć pracę nad ofertą od nowa i do końca stycznia przedstawimy Wam konkrety.
Pozwólcie, że na komentarze i wiadomości odpowiemy za kilka dni i przepraszamy za długi okres milczenia.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---