trawa

Autor Wątek: Sideca  (Przeczytany 405696 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline eyesore

Odp: Sideca
« Odpowiedź #405 dnia: Luty 28, 2015, 04:24:04 pm »
przed chwilą wrzucili info na swoim fb, co miesiąc po tomie Kozia (do 20) + "Le Grand Mort"  Loisel (okładki swoja drogą wyglądają bardzo dobrze)
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2015, 04:29:01 pm wysłana przez eyesore »

ramirez82

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #406 dnia: Luty 28, 2015, 04:28:24 pm »
Hmmm...  dalsze tomy Koziorożca i Le Grand Mort brzmi przepysznie, ale ostatnio Sideca straciła moje zaufanie. Zobaczymy jak im wyjdzie. Trzymam kciuki, bo tytuły proponują pierwsza klasa.

Offline mack3

Odp: Sideca
« Odpowiedź #407 dnia: Luty 28, 2015, 05:22:25 pm »
Hmmm...  dalsze tomy Koziorożca i Le Grand Mort brzmi przepysznie, ale ostatnio Sideca straciła moje zaufanie. Zobaczymy jak im wyjdzie. Trzymam kciuki, bo tytuły proponują pierwsza klasa.
Haha brzmi i (przede wszystkim) wygląda jak komiksowy Avatar :D  http://www.bedetheque.com/serie-16623-BD-Grand-Mort.html

ramirez82

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #408 dnia: Luty 28, 2015, 05:51:27 pm »
Haha brzmi i (przede wszystkim) wygląda jak komiksowy Avatar :D  http://www.bedetheque.com/serie-16623-BD-Grand-Mort.html

No niezupełnie, ale coś w tym porównaniu jest. A czy to źle? "Avatar" to w sumie "Tańczący z wilkami" w nowych realiach, miał dłużyzny, ale był do obejrzenia - jeśli w komiksie w tych klimatach maczał palce Loisel, to może być nieźle. 

W każdym razie liczyłem, że może i tym ktoś się u nas zainteresuje.

Offline kenji

Odp: Sideca
« Odpowiedź #409 dnia: Marzec 01, 2015, 07:33:31 pm »
Le Grand Mort- dla mnie super informacja. Chociaz z wiadomych wzgladów wolałbym aby ogłosił to Taurus, WK albo Timof ...

Tak czy inaczej - czekam cierpliwie :)

Offline peta18

Odp: Sideca
« Odpowiedź #410 dnia: Marzec 01, 2015, 07:49:30 pm »
Bardzo fajna wiadomosc. Licze na prosta, nieskomplikowana fabule, tak zeby moj umysl ja ogarnal. :) A tak w ogole to licze na jakakolwiek fabule, zeby bylo co czytac, a nie tylko ogladac  :oops: :lol:
Buk, Hodor i Dziczyzna

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #411 dnia: Marzec 01, 2015, 08:09:11 pm »
Bardzo fajna wiadomosc. Licze na prosta, nieskomplikowana fabule, tak zeby moj umysl ja ogarnal. :smile: A tak w ogole to licze na jakakolwiek fabule, zeby bylo co czytac, a nie tylko ogladac  :oops: :lol:
Twierdzenie (Oktopusa o braku fabuły). Jeśli utwór nie posiada fabuły, to nie jest komiksem.
Dowód: Brak fabuły pociąga brak narracji. Elementem koniecznym utworu narracyjnego jest narracja. Komiks jest utworem narracyjnym. Stąd teza. QED.

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Sideca
« Odpowiedź #412 dnia: Marzec 01, 2015, 08:26:55 pm »
Bardzo fajna wiadomosc. Licze na prosta, nieskomplikowana fabule, tak zeby moj umysl ja ogarnal. :smile: A tak w ogole to licze na jakakolwiek fabule, zeby bylo co czytac, a nie tylko ogladac  :oops: :lol:
spoko! nie zawiedziesz się w takim razie; jeśli lubisz Ptaka Czasu + Skład Główny + pewien element zaskoczenia.... Zazdroszczę Ci, że jeszcze nie znasz Trupka ;)
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline TePe

Odp: Sideca
« Odpowiedź #413 dnia: Marzec 02, 2015, 08:17:09 am »
spoko! nie zawiedziesz się w takim razie; jeśli lubisz Ptaka Czasu + Skład Główny + pewien element zaskoczenia.
A ja to najszybciej do Piotrusia Pana bym ten komiks porównał.

Offline bosssu

Odp: Sideca
« Odpowiedź #414 dnia: Marzec 02, 2015, 08:48:20 am »
Piotruś Pan, W poszukiwaniu Ptaka...teraz Le Grand Mort :biggrin:  coraz popularniejszy się Loisel robi.
To może Sideca skusi się i walnie nam pozostały SKŁAD GŁÓWNY w dwóch integralach jak RORKA??????!!!! :roll: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:

ramirez82

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #415 dnia: Marzec 02, 2015, 08:59:56 am »
To może Sideca skusi się i walnie nam pozostały SKŁAD GŁÓWNY w dwóch integralach jak RORKA??????!!!!

Niestety, licencja na "Skład Główny" na chwile obecną nie jest do kupienia. Chyba, że już któreś wydawnictwo zakupiło ją, albo Egmont rozważa restart tak jak zrobili z "Blueberrym"...

Offline TePe

Odp: Sideca
« Odpowiedź #416 dnia: Marzec 02, 2015, 07:46:10 pm »
Sideca na fejsie pisze, że Raffington Event dopiero na przyszły rok :sad:

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Sideca
« Odpowiedź #417 dnia: Marzec 02, 2015, 08:22:13 pm »
Niestety, licencja na "Skład Główny" na chwile obecną nie jest do kupienia. Chyba, że już któreś wydawnictwo zakupiło ją, albo Egmont rozważa restart tak jak zrobili z "Blueberrym"...
O, to ciekawe! skąd masz takie sensacyjne informacje, jeśli można wiedzieć.....?
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

ramirez82

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #418 dnia: Marzec 02, 2015, 10:35:49 pm »
O, to ciekawe! skąd masz takie sensacyjne informacje, jeśli można wiedzieć.....?
O tym, że licencja jest obecnie nie do kupienia, pisał Ongrys na swoim Fb, a reszta to tylko moje gdybanie.

ramirez82

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #419 dnia: Marzec 04, 2015, 03:50:11 pm »
Komuś mało Andeasa na rynku?

Sideca coś na to zaradzi:

"Przedstawiamy drugą zapowiedź. Jest nią kolejny komiks Andreasa "La Caverne du souvenir". Data polskiej premiery to 17 kwietnia. Wkrótce zaprezentujemy opisy i fragmenty."

A w środku jakie cuda:



Kto by pomyślał jeszcze z dwa lata temu, że doczekamy się takiego wysypu komiksów Andreasa, Rork w integralach, Koziorożce, w zapowiedziach Styks od WK, Cyrrus Mil i Coutoo z Egmontu, Raffington Event i La Caverne du souvenir od Sideca - piękne czasy nastały.
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2015, 04:02:26 pm wysłana przez ramirez82 »