Autor Wątek: Sideca  (Przeczytany 411170 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #570 dnia: Wrzesień 12, 2015, 03:37:39 pm »
Sideca jest jedynym wydawnictwem które ma na facebooku wyłączoną możliwość zadawania pytań  :badgrin:

Offline 8azyliszek

Odp: Sideca
« Odpowiedź #571 dnia: Wrzesień 12, 2015, 06:18:35 pm »
@UP
Ja nie mogę pisać też na stronie Muchy. ...a nie, bo mnie zbanowali. :)
Kto się przejmuje Konkwistadorem. :) Było wiadomo, że to seria do kasacji z powodu małego zainteresowania. Ale mam nadzieję, że Daredevila nie zawalą. :)

Offline misiokles

Odp: Sideca
« Odpowiedź #572 dnia: Wrzesień 12, 2015, 06:23:18 pm »

A co do Sideci: szkoda, że niepoważni ludzie zabierają się za poważne rzeczy :neutral:
Przeczytaj paręnaście ostatnich stron z tego topiku. Sideca regularnie milknie w wirtualnym świecie, potem wraca a na rynek trafiają nowe komiksy pod ich barwami. Widocznie ta mała firma bardziej zna się na wydawaniu komiksów niż na public relations z nimi związane. Trzeba się z tym pogodzić i czekać cierpliwie.

JanT

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #573 dnia: Wrzesień 12, 2015, 06:38:54 pm »
Ale mam nadzieję, że Daredevila nie zawalą. :smile:
Zawalić pewnie nie zawalą ale w tym roku możemy się nie doczekać (Sideca pewnie wróci w styczniu  :biggrin: )

Offline Pan

Odp: Sideca
« Odpowiedź #574 dnia: Wrzesień 12, 2015, 07:45:49 pm »
Daredevila pewnie wydadzą ale nie zdziwię się jak nie wyjdzie wszystko to co zapowiadali tylko kilka pierwszych tomów, a może nawet tylko ten pierwszy listopadowy.

Offline misiokles

Odp: Sideca
« Odpowiedź #575 dnia: Wrzesień 12, 2015, 08:22:55 pm »
Po czym tak sądzisz? Po wydawaniu Koziorożca?

Offline donTomaszek

Odp: Sideca
« Odpowiedź #576 dnia: Wrzesień 13, 2015, 12:14:52 am »
Kto się przejmuje Konkwistadorem. :) Było wiadomo, że to seria do kasacji z powodu małego zainteresowania.
Zakladam, ze oczywiscie nie czytales (bo kto czyta komiksy spoza Marvela i DC?) i nie posiadasz zadnych danych o sprzedazy tego tytulu.

 
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline 8azyliszek

Odp: Sideca
« Odpowiedź #577 dnia: Wrzesień 13, 2015, 05:53:13 am »

bo kto czyta komiksy spoza Marvela i DC?

No właśnie.  :biggrin: Nie trzeba też jechać na Syberię, by wiedzieć że tam jest zimno. :) Konkwistador pewnie nawet tych 3 tysięcy sprzedanych egzemplarzy nie osiągną.

Offline radef

Odp: Sideca
« Odpowiedź #578 dnia: Wrzesień 13, 2015, 06:22:35 am »
No właśnie.  :biggrin: Nie trzeba też jechać na Syberię, by wiedzieć że tam jest zimno. :smile: Konkwistador pewnie nawet tych 3 tysięcy sprzedanych egzemplarzy nie osiągną.
A ty myślisz, że Daredevil osiągnie sprzedaż na poziomie 3 tysięcy egzemplarzy?
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline 8azyliszek

Odp: Sideca
« Odpowiedź #579 dnia: Wrzesień 13, 2015, 06:26:34 am »
@UP
Obstawiam piątkę. Ja kupię, ty kupisz, to już razem dwa. Brakuje tylko 4998. :)

Offline freshmaker

Odp: Sideca
« Odpowiedź #580 dnia: Wrzesień 13, 2015, 06:28:18 am »
ja nie kupie bo juz mam, czyli -1 do waszej kalkulacji
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline 8azyliszek

Odp: Sideca
« Odpowiedź #581 dnia: Wrzesień 13, 2015, 06:58:11 am »
@UP
Chyba raczej +0. :) ja tu zbieram ludzi na kupkę, a nie liczę użytkowników na forum. :) radef i ja to już dwóch. Czekam na kolejnych fanów Daredevila. :)

Offline freshmaker

Odp: Sideca
« Odpowiedź #582 dnia: Wrzesień 13, 2015, 07:06:15 am »
myśle że jednak -1, bo pewnie kilka ładnych osób z tego forum ma już ten run. sideca/manzoku juz kiedyś ładnie wtopiło na takich pewniakach jak y the last man, planetary etc.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline misiokles

Odp: Sideca
« Odpowiedź #583 dnia: Wrzesień 13, 2015, 07:59:28 am »
Ale każdy się uczy na własnych błędach. Manzoku, owszem, wtopiło kilka razy i przestrzeliło nakład - więc teraz Sideca jest ostrożniejsza i lepiej kalkuluje. Widać to po Rorku, gdzie ogłosiła że nakład się wyprzedał i nie planuje wznowień.

Offline radef

Odp: Sideca
« Odpowiedź #584 dnia: Wrzesień 13, 2015, 08:46:07 am »
@UP
Obstawiam piątkę. Ja kupię, ty kupisz, to już razem dwa. Brakuje tylko 4998. :)
Ja kupię, ale raczej nie od razu po premierze - inne wydatki są. Ale wydaje mi się, że sprzedanie trzech tysięcy egzemplarzy komiksu za 135 złotych (cena okładkowa) będzie naprawdę trudnym wyzwaniem.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja