Autor Wątek: Sideca  (Przeczytany 405693 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline misiokles

Odp: Sideca
« Odpowiedź #585 dnia: Wrzesień 13, 2015, 08:50:55 am »
Ale w tym przypadku z pomocą przyjdzie serial, który sprawi, że inne wydatki zostaną zepchnięte na dalszą część listy zakupowej.
I mając na uwadze, że Sideca Rorka nie będzie dodrukowywać, może się okazać, że Daredevila nie będzie dodrukowywać również. A wtedy, po krótszym bądź dłuższym czasie - allegro rozgrzeje się do czerwoności.

JanT

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #586 dnia: Wrzesień 13, 2015, 08:58:17 am »
Ale na początku Rork miał jakieś dodruki (swoją drogą na gildii oba tomy ze zniżką 38%) Daredevil też pewnie będzie długo dostępny.

Offline radef

Odp: Sideca
« Odpowiedź #587 dnia: Wrzesień 13, 2015, 08:59:10 am »
I mając na uwadze, że Sideca Rorka nie będzie dodrukowywać, może się okazać, że Daredevila nie będzie dodrukowywać również. A wtedy, po krótszym bądź dłuższym czasie - allegro rozgrzeje się do czerwoności.
Rorka Sideca dodrukowała, ale napisała, że kolejnych dodruków nie będzie (pewnie wynika to z tego, że każdy kolejny dodruk trudniej jest sprzedać).
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline donTomaszek

Odp: Sideca
« Odpowiedź #588 dnia: Wrzesień 13, 2015, 11:07:41 am »
Ja rowniez odpadam. Runy Bendisa i Brubakera od dawna stoja na polce.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline buczanova

Odp: Sideca
« Odpowiedź #589 dnia: Wrzesień 13, 2015, 11:53:51 am »
Ja natomiast kupię na pewno, o ile wyjdzie. :P
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline Talvi

Odp: Sideca
« Odpowiedź #590 dnia: Wrzesień 13, 2015, 12:30:27 pm »
Ja też kupię.

Offline weiter

Odp: Sideca
« Odpowiedź #591 dnia: Wrzesień 13, 2015, 12:31:28 pm »
Ja Daredevila nie kupię.
Wolę tę kasę przeznaczyć na Le Grand Mort.
I Konkwistadora.

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Sideca
« Odpowiedź #592 dnia: Wrzesień 13, 2015, 12:41:15 pm »
Ja czekam na Le Grand Mort.
Konkwistadora 1 i 2 już kupiłem.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

fragsel

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #593 dnia: Wrzesień 13, 2015, 12:45:28 pm »
Konkwistadora kupię po najbliższej wypłacie...
Le Grand Mort jak tylko się pojawi (żeby wreszcie sprawdzić o co z tym Loiselem tak wszystkim chodzi)

Za Daredevila zaś już nawet zapłaciłem... NA MARVEL UNLIMITED!!!!  :badgrin:

ramirez82

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #594 dnia: Wrzesień 13, 2015, 12:59:11 pm »
To ja też.

Konkwistador 1 i 2 już kupiony. Le Grand Mort oczywiście na liście zakupów. Ale najbardziej wyczekiwany jednak Daredevil - a już tak naj, naj, to ten Millera, szkoda że nie zaczęli od niego...

żeby wreszcie sprawdzić o co z tym Loiselem tak wszystkim chodzi

A czytałeś "Skład Główny"? To jest bardzo dobry komiks, choć zwykły obyczajowy, więc można powiedzieć najmniej Loiselowy...

Offline freshmaker

Odp: Sideca
« Odpowiedź #595 dnia: Wrzesień 13, 2015, 01:04:02 pm »
akurat run millera i jansona robi się fajny mniej więcej od połowy. jeżeli wydaliby ten run od początku to mogłaby to być spektakularna klapa. cały czas mam z tyłu głowy pierwsze zeszyty blueberryego - sam z trudem przez nie przebrnąłem, a przygody z albumów egmontu są kapitalne.


decyzja z runem bendisa na początek wg mnie właściwa, chociaż ten run robi się fajny gdzieś od 1/3:)
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

ramirez82

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #596 dnia: Wrzesień 13, 2015, 01:09:46 pm »
akurat run millera i jansona robi się fajny mniej więcej od połowy. jeżeli wydaliby ten run od początku to mogłaby to być spektakularna klapa. cały czas mam z tyłu głowy pierwsze zeszyty blueberryego - sam z trudem przez nie przebrnąłem, a przygody z albumów egmontu są kapitalne.

Rozumiem. Rzeczywiście pierwsze pięć tomów Blueberry'ego wyraźnie słabsze od tych z Egmontu. Jeśli podobnie jest z DD Millera, to jednak lepiej, że zostawiają to na później.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Sideca
« Odpowiedź #597 dnia: Wrzesień 13, 2015, 01:18:38 pm »
Rozumiem. Rzeczywiście pierwsze pięć tomów Blueberry'ego wyraźnie słabsze od tych z Egmontu. Jeśli podobnie jest z DD Millera, to jednak lepiej, że zostawiają to na później.
Pierwsze zeszyty runu Millera nie są nawet słabe, tyle że to zwykłe superhero... tu jakieś mordobicie, tam gościnny występ Hulka (swoją drogą Hulk powinien zrobić z DD krwawą miazgę ;) ) i tak to się toczy. Ale w międzyczasie coraz bardziej rozwijana jest postać Bullseye'a, potem Kingpina, potem wchodzi Elektra. Tak od połowy runu mamy czystą zajebistość, by zakończyć wysokim C. Na razie ciekawi mnie jak run Dendisa przyjmą polscy czytelnicy. Sam czasem dubluję polskimi wydaniami najlepsze rzeczy, żeby móc egzemplarze po Polsku pożyczać rodzinie/znajomym, ale w tym wypadku nie wiem czy w to wchodzić. :razz:

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Sideca
« Odpowiedź #598 dnia: Wrzesień 13, 2015, 01:20:21 pm »
Piotruś Pan i W poszukiwaniu Ptaka Czasu (starsza seria tom 3 i 4) to świetne, mistrzowskie komiksy. Wiec ludzie czekają na kolejne pozycje w których maczał palce Loisel (Le Grand Mort, Skład Główny)
Zazdroszczę osobom które nie czytały Łowcy i Jaja Morku. Końcówka Jaja Mroku miażdży.

"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

ramirez82

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #599 dnia: Wrzesień 13, 2015, 01:23:47 pm »
Pierwsze zeszyty runu Millera nie są nawet słabe, tyle że to zwykłe superhero... tu jakieś mordobicie, tam gościnny występ Hulka (swoją drogą Hulk powinien zrobić z DD krwawą miazgę ;) ) i tak to się toczy.

To chyba te pierwsze zeszyty dostaniemy w lutym 2016 w WKKM? Będą to numery 158-161, 163-167, niby wchodzą w skład runu Millera, ale jeszcze bez jego scenariuszy.

Zazdroszczę osobom które nie czytały Łowcy i Jaja Morku. Końcówka Jaja Mroku miażdży.

To ja. Czytałem pierwszy tom ponad 20-ścia lat temu, i próbowałem całość czytać kilka lat temu, ale spasowałem przy pierwszym. Teraz czekam na komplet od Egmontu.

 

anything