trawa

Autor Wątek: Sideca  (Przeczytany 405871 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #675 dnia: Listopad 06, 2015, 03:22:48 pm »
Ja się nie nastawałem  i teraz nie cierpię  :badgrin:

Offline eyesore

Odp: Sideca
« Odpowiedź #676 dnia: Listopad 06, 2015, 03:43:14 pm »
oj tam oj tam. już tak było nie raz z sidecą...

mnie tylko zastanawia dlaczego nagle na fb i sklep gildii i incal wrzucili na wyprzedaż komiksy Sideki, czyżby mieli jakieś info  :wink: (taka mała teoria spiskowa  :cool: )

fragsel

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #677 dnia: Listopad 06, 2015, 03:48:20 pm »
moja teoria: sideca potrzebuje kasy na nowe rzeczy i dogadała się ze sklepami dając rabaty żeby te sklepy zrbiły promocje żeby sie wyprzedało żeby kasa spłynęła do wydawcy...

tak samo było przed ich ostatnim powrotem z niebytu (tak z rok temu) pamiętam,że nakupowałem wtedy Kozia jak głupi {ale tak naprawdę mądry ;) uwielbiam Kozia}

Offline eyesore

Odp: Sideca
« Odpowiedź #678 dnia: Listopad 06, 2015, 03:58:09 pm »
moja teoria: sideca potrzebuje kasy na nowe rzeczy i dogadała się ze sklepami dając rabaty żeby te sklepy zrbiły promocje żeby sie wyprzedało żeby kasa spłynęła do wydawcy...

tak samo było przed ich ostatnim powrotem z niebytu (tak z rok temu) pamiętam,że nakupowałem wtedy Kozia jak głupi {ale tak naprawdę mądry :wink: uwielbiam Kozia}

Mam szczerą nadzieję że masz rację bo każda z ich zapowiedzi jest świetna.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #679 dnia: Listopad 06, 2015, 04:02:23 pm »
moja teoria: sideca potrzebuje kasy na nowe rzeczy i dogadała się ze sklepami dając rabaty żeby te sklepy zrbiły promocje żeby sie wyprzedało żeby kasa spłynęła do wydawcy...
... bo zarząd Sideci: po pierwsze, kocha komiksy i wydaje je kierując się tylko i wyłącznie tą miłością, a po drugie, kocha czytelników komiksów i nie chce ich zawieść choćby nie wiadomo co. Dlatego Sideca wyda te Daredevile, chocby nawet czlonkowie zarzadu mieli zastawic swoje domy  :wink:

Szkoda tylko, że jak na razie nie ma żadnego, chocby przyblizonego info o dacie przesuniętej premiery.

fragsel

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #680 dnia: Listopad 06, 2015, 04:07:13 pm »
tak samo bylo z Rorkiem 2

A poza tym nikt nie mówi o osobistej kasie członków zarządu...

Nie powiesz mi, że nigdy nie widziałeś wyprzedaży robionych tylko po to, by uzyskac pieniadze na bieżące wydatki...

tyle tych nowych serii maja, że na pewno utopili wszytstko w licencjach {bo na pewno jak zapowiedzieli DD t już licencję musieli mieć}. to i teraz nie mają wyjścia. albo sprzedac taniej i ruszyć dalej albo nie sprzedać i zostać bez pieniędzy i mozliwości ruchu..

jak dla mnie całkiem możliwe wytłumaczenie...

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #681 dnia: Listopad 06, 2015, 04:10:19 pm »
Widzialem i bardzo chcialbym, zeby Twoja teoria okazala sie prawdziwa.

Offline arczi_ancymon

Odp: Sideca
« Odpowiedź #682 dnia: Listopad 06, 2015, 05:48:13 pm »
Niby typowa Sideca, ale oni prawie niczego w tym roku nie wydali... Przy takim tempie, to oni są niepoważni z tymi Daredevilami - chyba moje wnuki kupią ostatnie tomy.

Offline Itachi

Odp: Sideca
« Odpowiedź #683 dnia: Listopad 06, 2015, 06:54:21 pm »
Ten Konkwistador ma mieć cztery tomy? Może i go kupię skoro w jakimś stopniu może to podwyższyć szansę na Daredevila, ale jaką mam pewność że wyjdą ostatnie dwa tomy?

ramirez82

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #684 dnia: Listopad 06, 2015, 06:57:21 pm »
Ten Konkwistador ma mieć cztery tomy?

Tak, cztery tomy.

jaką mam pewność że wyjdą ostatnie dwa tomy?

Mniej więcej 50/50, to i tak nieźle!  :)

Offline Itachi

Odp: Sideca
« Odpowiedź #685 dnia: Listopad 06, 2015, 07:00:42 pm »
Tak, cztery tomy.

Dzięki.

Mniej więcej 50/50, to i tak nieźle!  :smile:

A no całkiem nieźle. Chyba się skuszę.

Niby typowa Sideca, ale oni prawie niczego w tym roku nie wydali... Przy takim tempie, to oni są niepoważni z tymi Daredevilami - chyba moje wnuki kupią ostatnie tomy.

No niestety... skoro kupili licencję na 13 grubasów... a nie mają hajsu na pierwszy...to coś tu delikatnie mówiąc nie gra :smile:

Offline kenji

Odp: Sideca
« Odpowiedź #686 dnia: Listopad 06, 2015, 07:31:13 pm »
daredevil swoją drogą - ale macie jakieś przecieki na temat Le Grand Mort , który miał się ukazać w październiku/?

ramirez82

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #687 dnia: Listopad 06, 2015, 07:35:32 pm »
Wydaje mi się, że nie ma czegoś takiego jak "przecieki" w przypadku Sideca.

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Sideca
« Odpowiedź #688 dnia: Listopad 06, 2015, 08:39:59 pm »
Dzięki.

A no całkiem nieźle. Chyba się skuszę.

Bierz póki wyprzedaż -45%, wspomożesz wydawnictwo, może się odkują i staną na nogi (jeśli oczywiście na nich wciąż nie stoją, co w ich przypadku zawsze było wielką niewiadomą). Mimo wszystko trzymam kciuki i czekam przede wszystkim na Wielkiego Trupka!
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Sideca
« Odpowiedź #689 dnia: Listopad 06, 2015, 08:44:23 pm »
Sideca nie miała przestoju (w ciągu ostatnich 2 lat) dłuższego niż 2 miesiące. Wiadomo, ze to firma efemeryda. Firma jednoosobowa. Zarząd także jednoosobowy.
http://www.krs-online.com.pl/sideca-sp-z-o-o-krs-876334.html

Jest spadkobiercą Manzoku na inne dane osobowe.
Można wywnioskować, że:
- firma upadła,
- odrodzi się jak feniks z popiołów na początku roku 2016,
- zmieni nazwę na nowy podmiot gspodarczy.


Należy dostrzec w tym pozytywny aspekt. Więcej środków można wydać na inne pozycje komiksowe :smile:
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."