trawa

Autor Wątek: Sideca  (Przeczytany 409903 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline buczanova

Odp: Sideca
« Odpowiedź #765 dnia: Grudzień 23, 2015, 02:11:15 pm »
It's alive!!! :D
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Lokus

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #766 dnia: Grudzień 23, 2015, 02:13:21 pm »
Poczuj magię tych świąąąąąąt :P

Offline Shinue

Odp: Sideca
« Odpowiedź #767 dnia: Grudzień 23, 2015, 02:21:41 pm »
Na fb pojawił się teaser w postaci francuskojęzycznych okładek!!!

Offline TePe

Odp: Sideca
« Odpowiedź #768 dnia: Grudzień 23, 2015, 02:22:09 pm »
Mroczne miasta!!!!

Offline Shinue

Odp: Sideca
« Odpowiedź #769 dnia: Grudzień 23, 2015, 02:25:07 pm »
Sideca powinna zmienić swoją nazwę na FENIKS. Regularnie umiera by potem niczym feniks z popiołów powrócić do życia.

ramirez82

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #770 dnia: Grudzień 23, 2015, 02:38:18 pm »
Mroczne miasta!!!!

Uwielbiam czytać zapowiedzi Sideci. Tak jak kiedyś zapowiedzi Manzoku - te niezapomniane chwile gdy dowiedziałem się, że wyjdzie Moonshadow i Invisibles... nawet cieszę się, że te komiksy ostatecznie nie ukazały się, a Manzoku upadło - bo gdyby się ukazały i po lekturze rozczarowały, te piękne wspomnienia z czytania zapowiedzi, mogłyby zostać przysłonięte...


A czytelnik na FB zniesmaczony jakby kobieta bez słowa go zostawiła i bez słowa wróciła po 4 miesiącach... :doubt:

Cytuj
Heh, po 4 miesiącach niedawania znaku życia odzywacie się jakby nigdy nic... Nie chcę używać mocnych słów, więc powiem tylko, ze to bardzo słabe zachowanie z waszej strony w stosunku do waszych klientów.

Offline Death

Odp: Sideca
« Odpowiedź #771 dnia: Grudzień 23, 2015, 03:26:40 pm »
Uwielbiam czytać zapowiedzi Sideci. Tak jak kiedyś zapowiedzi Manzoku - te niezapomniane chwile gdy dowiedziałem się, że wyjdzie Moonshadow i Invisibles...
Dokładnie. Jak nie zobaczę wydrukowanych komiksów, to nie uwierzę. Chociaż... MROCZNE MIASTA! ANDREAS! LOISEL! No i poddałem się temu szaleństwu. :biggrin: 

JanT

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #772 dnia: Grudzień 23, 2015, 03:29:30 pm »
Fajnie że już wszystko na spokojnie  :smile: I dobrze że najpierw kończą zaczęte serie (Daredevil nie zając  :smile: )

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Sideca
« Odpowiedź #773 dnia: Grudzień 23, 2015, 04:22:43 pm »
Sideca powróciła nawet na FB!  :shock: Anonsują tego Konkwistadora. Oczyma wyobraźni widzę już drukowanie Daredevila  :biggrin:




Ciekawe jakiego oni Omnibusa drukują z tych wielkich białych plików 

Offline NuoLab

Odp: Sideca
« Odpowiedź #774 dnia: Grudzień 23, 2015, 10:45:29 pm »
Jaram się, ale jeżeli Mroczne Miasta będą wychodzić z częstotliwością pierwszych Koziorożców to jaram się mniej..

Offline adro

Odp: Sideca
« Odpowiedź #775 dnia: Grudzień 24, 2015, 12:53:25 am »
Sch**iten Oh yeah, ciekawe czy tym razem sideca wyda calosc les cites obscures, a moze doczekamy sie(kiedys) spin offow  :razz: , trzeba byc dobrej mysli :biggrin: (cierpliwosc mile widziana)
pzdr
ps kiedys manzoku bylo liderem, jesli chodzi o zapowiedzi, sideco nie idz ta droga :lol:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 24, 2015, 01:19:59 am wysłana przez adro »
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline horror

Odp: Sideca
« Odpowiedź #776 dnia: Grudzień 24, 2015, 09:33:30 am »
Jaram się, ale jeżeli Mroczne Miasta będą wychodzić z częstotliwością pierwszych Koziorożców to jaram się mniej..

pierwsze cztery kozie wyszly w miare malym odstepie czasu z tego co pamietam za to piaty ukazal sie dopiero po kilkuletniej przerwie.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Sideca
« Odpowiedź #777 dnia: Grudzień 25, 2015, 01:48:13 am »
Jaram się, ale jeżeli Mroczne Miasta będą wychodzić z częstotliwością pierwszych Koziorożców to jaram się mniej..

Mroczne Miasta? Czyli po 8 latach w końcu będzie okazja przeczytać resztę? Wow.
perły przed wieprze

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Sideca
« Odpowiedź #778 dnia: Grudzień 25, 2015, 07:33:15 am »
pierwsze cztery kozie wyszly w miare malym odstepie czasu z tego co pamietam za to piaty ukazal sie dopiero po kilkuletniej przerwie.
dobrze pamiętasz; piąty Kozio wyszedł po rzekomej śmierci Manzoku, pamiętam, że emocjonowaliśmy się zmartwychwstaniem, a tak naprawdę z popiołów Manzoku narodził się nam nowy feniks. W zasadzie bez różnicy, jak się nazywa, jest równie tajemniczy jak ten pierwszy, ja tam nie narzekam, wiem, że gdy feniks rozgorzeje ogniem, zacznie nam wypluwać (moje ulubione) komiksy z godną podziwu szybkością, a gdy (niestety) zacznie się wypalać - osłabnie, by za dłuższą chwilę znów powstać z martwych.
Sch**iten Oh yeah, ciekawe czy tym razem sideca wyda calosc les cites obscures, a moze doczekamy sie(kiedys) spin offow  :razz: , trzeba byc dobrej mysli :biggrin:
W fejzbukowej obrazkowej prezentacji, oprócz okładek kilku tomów serii głównej, możemy podziwiać również okładki spinn-offów (choć w przypadku MM termin "spin-off" brzmi dosyć dziwnie). Mam nadzieję, że Sideca podejdzie do tematu MM z głową, i nie zadławi naszego ryneczku zbyt dużą ilością spin offów MM na raz (kosztem przerwania serii).
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline 8azyliszek

Odp: Sideca
« Odpowiedź #779 dnia: Grudzień 25, 2015, 08:23:32 am »
Apropo Manzoku - ciekawe czy Egmont prawa do "Y the Last Man" odkupił od kogokolwiek posiadającego w Polsce pozostałości tego wydawnictwa, czy też poszedł bezpośrednio do centrali Vertigo? W każdym razie czekam na to w jakiej formie wydadzą Y i za ile. 3 pierwsze tomy mam.

P.S. Znowu ktoś zhakował serwer forum Gildii i cały wczorajszy dzien nie można było pisać.

 

anything