trawa

Autor Wątek: Sideca  (Przeczytany 411138 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline arczi_ancymon

Odp: Sideca
« Odpowiedź #870 dnia: Kwiecień 11, 2016, 06:39:54 pm »
Przypominam, że zablokowali jeszcze jedną fajną licencję (Mroczne miasta).

Offline 8azyliszek

Odp: Sideca
« Odpowiedź #871 dnia: Kwiecień 11, 2016, 06:43:49 pm »
Niestety, w sobotę ktoś mi zgarną sprzed nosa moje 20 mln zł i nie mam funduszy by wykupić Sidecę i wreszcie zacząć wydawać Daredevila. :/

Offline misiokles

Odp: Sideca
« Odpowiedź #872 dnia: Kwiecień 11, 2016, 06:52:21 pm »
Czytając ten wątek mam wrażenie, że był jakiś wyścig, rywalizacja między wydawcami o wydawanie Daredevila i Mrocznych Miast, które na finiszu wydała Sideca. I teraz Egmont/Mucha/Taurus/ktokolwiek nie może spać po nocach, tylko piszą codziennie maile do Marvela, czy aby przypadkiem nie zwolniła się licencja na DD. Bo gdy się zwolni, to już szybciutko kupują i wydają.

Offline Szekak

Odp: Sideca
« Odpowiedź #873 dnia: Kwiecień 11, 2016, 07:14:41 pm »
Niestety, w sobotę ktoś mi zgarną sprzed nosa moje 20 mln zł i nie mam funduszy by wykupić Sidecę i wreszcie zacząć wydawać Daredevila. :/
Mi też. Musimy dorwać tego pajaca. :/

Offline 8azyliszek

Odp: Sideca
« Odpowiedź #874 dnia: Kwiecień 11, 2016, 08:14:51 pm »
Cały Marvel i całe DC do 2012 roku leżały na ulicy i szacowny Egmont nawet nie spojrzał. Ale prawda - mimio WKKM czy serii Egmontu jest jeszcze masa dobrych tytułów nie wydanych do tej pory po polsku. Z miejsca mógłbym wymienić np dalsze numery runu Straczyńskiego w Spider-Manie. Albo solowe serie członków Avengers po Civil War (wybielanie Tonego Starka). Age of Apocalypse. Onslaught. I wiele innych. Trzeba tylko się dogadać i zacząć wydawać. Run Bendisa i Brubakera w Daredevilu to nie jedyne dobre komiksy. Cieszy, że Mucha planuje wydać Spider-Man Reign.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Sideca
« Odpowiedź #875 dnia: Kwiecień 11, 2016, 11:07:09 pm »
Run Bendisa i Brubakera w Daredevilu to nie jedyne dobre komiksy.


Z drugiej strony to top tych dobrych w Marvelu, więc...
perły przed wieprze

Offline Klint

Odp: Sideca
« Odpowiedź #876 dnia: Kwiecień 12, 2016, 07:10:13 pm »
Czy ktoś jeszcze w tym wydawnictwie działa ? Wysłałem kilka pytań przez fb kilka tygodni temu i niestety bez odezwy.

Offline bosssu

Odp: Sideca
« Odpowiedź #877 dnia: Kwiecień 12, 2016, 07:52:32 pm »
Czy ktoś jeszcze w tym wydawnictwie działa ? Wysłałem kilka pytań przez fb kilka tygodni temu i niestety bez odezwy.
ha ha...parę tygodni??...ostatnio to chyba z pół roku się nie odzywali przed Rorkiem 2

Offline arczi_ancymon

Odp: Sideca
« Odpowiedź #878 dnia: Kwiecień 12, 2016, 08:41:04 pm »
Ja już kładę na to lachę, niech tylko dokończą Kozia, a resztę mam gdzieś. Nawet jak zaczną wydawać Daredevila, to będą to ciągnąć w swoim stylu, czyli z dwuletnimi przerwami pomiędzy tomami.

JanT

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #879 dnia: Kwiecień 12, 2016, 08:50:18 pm »
Niech dokończą Kozia (+R.Event) i Konkwistadora. A żeby zarobić na Daredevila niech wydadzą jakiegoś Deadpool'a  :lol:

Offline misiokles

Odp: Sideca
« Odpowiedź #880 dnia: Kwiecień 12, 2016, 09:43:27 pm »
Czy ktoś jeszcze w tym wydawnictwie działa ? Wysłałem kilka pytań przez fb kilka tygodni temu i niestety bez odezwy.
A wystarczyło przeczytać parę poprzednich stron tego wątku by wiedzieć, że Sideca na maile nie odpisuje. A tak się tylko denerwowałeś :)

Offline NuoLab

Odp: Sideca
« Odpowiedź #881 dnia: Kwiecień 12, 2016, 09:51:24 pm »
A w ogóle to biorąc pod uwagę styl działania Sideci to jest jakiś konkretny powód do zaniepokojenia ?

Offline arczi_ancymon

Odp: Sideca
« Odpowiedź #882 dnia: Kwiecień 12, 2016, 10:35:09 pm »
W ciągu ostatnich 8 miesięcy wydali jeden zeszyt, aż takiego zastoju u nich nie kojarzę.

Offline 8azyliszek

Odp: Sideca
« Odpowiedź #883 dnia: Kwiecień 13, 2016, 05:17:48 am »
Kurczę - smutno by było gdyby to ich przerosło. Kupić licencje na 4 runy Daredevila, przerwać działalność bo zabrakło kasy na ich wydanie. To by był paradoks.

Mikel

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #884 dnia: Kwiecień 13, 2016, 07:11:14 am »
Pisałem o tym wcześniej, jednym z rozwiązań jest preorder - jak Timof zrobił z np. pierwszym wydaniem "Prosto z piekła"

 

anything