Autor Wątek: Sideca  (Przeczytany 410150 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vision2001

Odp: Sideca
« Odpowiedź #915 dnia: Maj 31, 2016, 10:24:50 pm »
Czy tylko ja jestem osobą, która (jeśli Sideca rzeczywiscie coś wyda) kupi Koziorożca, pozostałego Andreasa i Konkwistadora #4, a resztę nowości oleje?


A potem to się ludzie/firmy dziwią (np. takie WK), że człowiek zwleka z zakupem pierwszych tomów jakiejś serii...
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Death

Odp: Sideca
« Odpowiedź #916 dnia: Maj 31, 2016, 10:33:31 pm »
Nie do końca rozumiem Twojego posta. Chodzi o to, że wolisz kontynuować serie, niż zaczynać nowe? :)
Jakie nowości olejesz?
Ja już mam otwartych tyle serii, że faktycznie na razie boję się wchodzić w kolejne jedynki. Oprócz Comanche. ;) U nas jest już tyle serii, że wymiękam.
Co do WK, to Pewnego razu we Francji nadal mam nieprzeczytane, ale kupione są od dawna, więc nich łaskawie rzucą kolejne części na rynek, to sobie przeczytam. Niedługo wychodzi ostatni tom Fatale. W sumie tylko 5. Wolę wejść w coś takiego, niż w Black Science czy Lazarusa, które nie wiadomo ile potrwają i czy wyjdą do końca (bo różnie może być). Fajne są serie, które mają mało tomów i szybko wychodzą. Locke i Key 6, Fatale 5, czy Skalp 5. Podoba mi się jak Egmont wydaje Skalp. Podwójne woluminy i jest tylko 5. Szybko, sprawnie i można zacząć kupować kolejną serię. Oby Potwora z bagien. ;)

Offline vision2001

Odp: Sideca
« Odpowiedź #917 dnia: Maj 31, 2016, 10:42:43 pm »
Nie do końca rozumiem Twojego posta. Chodzi o to, że wolisz kontynuować serie, niż zaczynać nowe? :smile:
Jakie nowości olejesz?
Rzeczywiście może nieprecyzyjnie się wyraziłem. Z Sideca mam wszystko co dotychczas wydali. Gdy/jeśli puszczą DD to go na pewno nie biorę. Inne serie również odpuszczam. Konkwistadora mam wszystkie dotychczas wydane albumy. Wszystko od nich kupowałem praktycznie w miesiącu premiery (zdarzyły się z 2-3 tytuły kupione później, w tym Rork #1).
Widząc jak obecnie oni działają na rynku dokupię kontynuacje Koziorożca i Konkwistadora. Jeśli pojawi się jakiś inny tytuł Andreasa to też wezmę (z tego co widzę nie ma już innych serii do rozpoczęcia). Kolejne tytuły od Sideca nie będą przeze mnie kupowane. Chyba, że będzie już na rynku wydana cała seria i będzie ona ogólnie dostępna. Lub jeśli będzie to one-shot, który mnie zainteresuje.
Nie chcę ładować się w serię, o której końcu w polskim wydaniu mogę nie usłyszeć. A u Sideca tak właśnie może być...


Co do Pewnego razu... to WK zapewnia, że będzie kontynuowało tę serię :) Osobiście uważam ten komiks za bardzo ciekawy.


DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

fragsel

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #918 dnia: Maj 31, 2016, 10:47:45 pm »
A ja twardo jak mi się jakaś seria spodoba lub mnie zaintryguje to biorę choćby wydawnictwo miało splajtować na drugi dzień...

DD i tak nie planowałem (mam MU) ale biorę od Sideci każdą interesującą nową serię... W końcu nawet jako oni splajtują to zawsze może kto inny dokończy. Choćby za 20 lat...

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Sideca
« Odpowiedź #919 dnia: Maj 31, 2016, 10:48:20 pm »
Rzeczywiście może nieprecyzyjnie się wyraziłem. Z Sideca mam wszystko co dotychczas wydali. Gdy/jeśli puszczą DD to go na pewno nie biorę. Inne serie również odpuszczam.
Błąd, (od Sideki) polecam bardzo Wielkiego Trupa Loisela.
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline Death

Odp: Sideca
« Odpowiedź #920 dnia: Maj 31, 2016, 10:49:19 pm »
Nie chcę ładować się w serię, o której końcu w polskim wydaniu mogę nie usłyszeć. A u Sideca tak właśnie może być...
Niby tak, ale jak wydadzą Mroczne miasta czy Le Grand Mort Loisela, to i tak od razu kupisz.  :wink:
A skoro Nawimar napisał na Facebooku, że tłumaczenie najnowszych tomów Koziorożca i Konkwistadora dopiero zlecili, to jakaś jedynka zostanie wydana... Może combo tych dwóch zapowiedzianych komiksów, to będzie Raffington Event i np. jakieś Mroczne miasta... Albo ten cały Daredevil. :smile: Albo Le Grand Mort.

Offline vision2001

Odp: Sideca
« Odpowiedź #921 dnia: Czerwiec 01, 2016, 08:31:43 am »
Niby tak, ale jak wydadzą Mroczne miasta czy Le Grand Mort Loisela, to i tak od razu kupisz.  :wink:
No nie wiem, nie wiem... Mroczne miasta może a i owszem, bym kupił :) a na Loisela poczekam, aż wydadzą. Aż wydadzą całość :) [na razie sobie nawet Skład główny II odpuściłem]
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline 8azyliszek

Odp: Sideca
« Odpowiedź #922 dnia: Czerwiec 01, 2016, 09:07:07 am »
A ja twardo jak mi się jakaś seria spodoba lub mnie zaintryguje to biorę choćby wydawnictwo miało splajtować na drugi dzień...

DD i tak nie planowałem (mam MU) ale biorę od Sideci każdą interesującą nową serię... W końcu nawet jako oni splajtują to zawsze może kto inny dokończy. Choćby za 20 lat...

Sprawdziło się z Ygrekiem. :)

Offline Death

Odp: Sideca
« Odpowiedź #923 dnia: Czerwiec 01, 2016, 09:13:10 am »
Jednym z komiksów ma być jednak Konkwistador #4. No to ja obstawiam, że drugi to Raffington, bo przecież już dawno miał być wydany.

Offline vision2001

Odp: Sideca
« Odpowiedź #924 dnia: Czerwiec 01, 2016, 09:21:15 am »
Jednym z komiksów ma być jednak Konkwistador #4. No to ja obstawiam, że drugi to Raffington, bo przecież już dawno miał być wydany.
No to wezmę wszystko. Jeśli się to wszystko pojawi :)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

JanT

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #925 dnia: Czerwiec 01, 2016, 09:37:31 am »
Jednym z komiksów ma być jednak Konkwistador #4.
Gdzie to potwierdzili?

Offline misiokles

Odp: Sideca
« Odpowiedź #926 dnia: Czerwiec 01, 2016, 09:45:59 am »
Pewnie idą według planu podanego na fb ileś miesięcy temu.

Offline Death

Odp: Sideca
« Odpowiedź #927 dnia: Czerwiec 01, 2016, 09:48:14 am »
Gdzie to potwierdzili?
Mam tajne info, ale sprawdzone. ;) Na pewno Konkwistador #4.

Offline TePe

Odp: Sideca
« Odpowiedź #928 dnia: Czerwiec 01, 2016, 09:51:40 am »
To tym drugim może będzie Koziorożec...

Offline Malibu

Odp: Sideca
« Odpowiedź #929 dnia: Czerwiec 01, 2016, 09:54:24 am »
Ciche marzenie ....DD...

 

anything