Autor Wątek: Sideca  (Przeczytany 410095 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #990 dnia: Czerwiec 14, 2016, 05:50:59 pm »

Offline Bobo

Odp: Sideca
« Odpowiedź #991 dnia: Czerwiec 20, 2016, 03:05:57 pm »

Offline vision2001

Odp: Sideca
« Odpowiedź #992 dnia: Czerwiec 20, 2016, 03:49:32 pm »
Pomoc = zakup nowości jak tylko pokażą się na rynku i kupno starszych tytułów (jeśli jeszcze się ich nie posiada).
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline 8azyliszek

Odp: Sideca
« Odpowiedź #993 dnia: Czerwiec 20, 2016, 04:06:39 pm »
25 tyś złotych zadłużenia? I od sierpnia 2015 przestali je spłacać? To dlatego Daredevil nie wyszedł. :) Fajnie jakby za tą kwotę można by wykupić to wydawnictwo wraz z licencją na DD.

Bo 25 tyś to 125 tyś albumów DD po 200 zł za egzemplarz. :) Dalibyśmy radę. :D

Dzięki za info vision.

Offline tomb

Odp: Sideca
« Odpowiedź #994 dnia: Czerwiec 20, 2016, 04:11:40 pm »
Pomoc = zakup nowości jak tylko pokażą się na rynku i kupno starszych tytułów (jeśli jeszcze się ich nie posiada).
Dokładnie. Przy czym najlepiej od sklepu/dystrybutora, który regularnie płaci wydawnictwu (tylko skąd to wiedzieć).

A więcej postów "nie kupię, dopóki nie wyjdzie ileś tomów"  to więcej podobnych niusów.

Offline 8azyliszek

Odp: Sideca
« Odpowiedź #995 dnia: Czerwiec 20, 2016, 04:25:12 pm »
Przyjdzie syndyk masy upadłościowej i może on wyda tego Daredevila. Albo odsprzeda licencję komuś kto to w Polsce wreszcie wyda.

Offline arczi_ancymon

Odp: Sideca
« Odpowiedź #996 dnia: Czerwiec 20, 2016, 05:17:01 pm »
Śjeeet, czyli jednak. Pomijając ich "fantastyczny" kontakt z klientem i notoryczne znikanie bez śladu, to jest to jedno z moich ulubionych wydawnictw ;(

Offline Kokosz

Odp: Sideca
« Odpowiedź #997 dnia: Czerwiec 20, 2016, 05:21:54 pm »
Przyjdzie syndyk masy upadłościowej i może on wyda tego Daredevila. Albo odsprzeda licencję komuś kto to w Polsce wreszcie wyda.

Z tego co wiem umowa licencyjna na komiksy zabrania jakiegokolwiek sprzedawania praw dalej - wszystko jedno czy przez wydawnictwo, czy przez syndyka. Sprzedawać może wyłącznie macierzyste wydawnictwo.

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Sideca
« Odpowiedź #998 dnia: Czerwiec 20, 2016, 05:24:31 pm »
No tak, nie ma to jak się ponabijać z cudzego nieszczęścia.
Każdemu nabijaczowi szczerze życzę, żeby też kiedyś stracił WŁASNĄ, ciężko zarobioną kasę na projekcie, w który oprócz mamony, zaangażował swój prywatny czas, nerwy swoje i swojej rodziny i serce do swojej pasji.
amen/t


ps. edit
to nie było do Ciebie, Kokosz.
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline mr.castor

Odp: Sideca
« Odpowiedź #999 dnia: Czerwiec 20, 2016, 05:49:32 pm »
Forum Gildii prześwietli każdego

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Sideca
« Odpowiedź #1000 dnia: Czerwiec 20, 2016, 05:51:51 pm »
Przykre. Osobiście mam wszystkie komiksy wydawnictwa Sideca. Zakupy robiłem w momencie premier poszczególnych tytułów. Szkoda, że część osób zainteresowanych ofertą wydawnictwa zwleka z zakupem. Rozumiem, że ciężko robić zakupy na bieżąco przy obecnym natłoku pozycji.
Przyczyną może też być "przestrzelony" (?) nakład?
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline pokia

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1001 dnia: Czerwiec 20, 2016, 07:25:44 pm »
To, że ktoś widnieje w jakimś spisie długów, to nie jest jeszcze żaden dowód, że taki jest stan faktyczny. Chyba że kolega podający ten wpis, ma sprawdzone informacje.

Zresztą 25 tysięcy złotych, to nie jest jakoś dużo. Pewnie to kwota za druk jednego - dwóch komiksów.

Skoro Sideca ponownie się wynurza, to znaczy, że żyje i ma się dobrze.

Bierzcie pod uwagę, że takie kłopoty mogą się brać z nieuregulowanej faktury z jakiegoś Matrasa czy Merlina. Z tego co wyczytałem w sieci EMPiK, też płaci z sporym opóźnieniem.

Offline Motyl

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1002 dnia: Czerwiec 20, 2016, 07:49:49 pm »
Bierzcie pod uwagę, że takie kłopoty mogą się brać z nieuregulowanej faktury z jakiegoś Matrasa czy Merlina. Z tego co wyczytałem w sieci EMPiK, też płaci z sporym opóźnieniem.
Tylko komiksów Sideci od czasów Koziorożca 5 ani w Matrasie, ani w Empiku nie widziałem, więc to raczej nie ten powód.

Offline 8azyliszek

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1003 dnia: Czerwiec 20, 2016, 08:02:02 pm »
No tak, nie ma to jak się ponabijać z cudzego nieszczęścia.
Każdemu nabijaczowi szczerze życzę, żeby też kiedyś stracił WŁASNĄ, ciężko zarobioną kasę na projekcie, w który oprócz mamony, zaangażował swój prywatny czas, nerwy swoje i swojej rodziny i serce do swojej pasji.
amen/t

Ja się nie nabijam tylko jestem zdenerwowany. Jakby zamiast niszowych Koziorożców i Konkwistadorów wydali tego Daredevila, to by mieli kasę. A tak są sami sobie winni. Zapowiedzieli w maju 2015, powinni wydać to jak najszybciej - w czerwcu na początku lipca zamiast tracić kasę na Konkwistadora.

Offline absolutnie

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1004 dnia: Czerwiec 20, 2016, 08:11:28 pm »
Tylko komiksów Sideci od czasów Koziorożca 5 ani w Matrasie, ani w Empiku nie widziałem, więc to raczej nie ten powód.


W empik.com są "Koziorożce" aż do ostatniego:
http://www.empik.com/ksiazki,31,s?q=kozioro%C5%BCec&qtype=basicForm&ac=true


A zatem to jednak może być ten powód
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

 

anything