trawa

Autor Wątek: Sideca  (Przeczytany 405874 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #1215 dnia: Wrzesień 05, 2016, 01:05:58 pm »
Sideca się rozszalała https://www.sklep.gildia.pl/komiksy/267872-wielki-martwy-1 może zaraz z tym Daredevilem wyskoczą  :smile:

a to pewnie niebawem: Styx i Raffington Event.

Offline gsg80

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1216 dnia: Wrzesień 05, 2016, 01:09:15 pm »
Pięknie, trafia do wrześniowego koszyka wraz z Koziorożcem.

Offline Death

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1217 dnia: Wrzesień 05, 2016, 01:18:37 pm »
No, czyli już na serio wszystkie komiksy świata wyjdą we wrześniu i nic nie zostanie na październik. ;)

Offline eyesore

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1218 dnia: Wrzesień 05, 2016, 01:39:40 pm »
I teraz pytanie, ile osób poczeka aż wyjdzie całość.
Myślę sobie żeby poczekać z kupnem, rok, może dwa aż będzie za 40-45% ceny okładkowej + będzie zapowiedź tomu drugiego  :cool:

Offline Death

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1219 dnia: Wrzesień 05, 2016, 01:46:24 pm »
Najpierw seria miała liczyć 4 tomy, czyli jak wyjdzie drugi integral, to już będziemy mieli fabularną całość 1-4. Mam nadzieję, że się ruszą z dwójką i wtedy na pewno wiele osób, które wydawcy nie ufają kupi i przeczyta razem.

mgnesium

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #1220 dnia: Wrzesień 05, 2016, 02:02:57 pm »
Myślę sobie żeby poczekać z kupnem, rok, może dwa aż będzie za 40-45% ceny okładkowej + będzie zapowiedź tomu drugiego  :cool:

sorry, nie wiem czy sobie robisz jaja. taka postawa naprawdę nie wpłynie pozytywnie ani na szansę wydania drugiego integrala, ani na szansę zakończenia koziorożca. doskonały zobrazowanie jak takie wyprzedażę (a w szerszym kontekście nieprzeczytane ze swoim 40%) psują rynek.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2016, 02:07:54 pm wysłana przez mgnesium »

Offline eyesore

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1221 dnia: Wrzesień 05, 2016, 02:09:15 pm »
sorry, nie wiem czy sobie robisz jaja. taka postawa naprawdę nie wpłynie pozytywnie ani na szansę wydania drugiego integrala, ani na szansę zakończenia koziorożca.

Oczywiście że to był żart. Kozia (po za ostatnim) mam w komplecie więc będę dalej, do końca kupował.
Co prawda Wielkiego... nie kupię teraz (bo mam wewnętrzny zakaz kupowania czegokolwiek z numerem jeden na okładce do końca roku) ale na 99% mam zamiar go kupić w niedalekiej przyszłości.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2016, 02:18:33 pm wysłana przez eyesore »

Offline kenji

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1222 dnia: Wrzesień 05, 2016, 02:11:33 pm »
No NARESZCIE!!!


Ja w przeciwieństwie to przedmówcy , komiks wkładam od razu do koszyka. Dorzucam kilka tytułów i czekam na przesyłkę z gildii:)


Tak - oczywiście martwię się , że całość wyjdzie w bliżej nieokreślonym czasie, ale... trzeba dać szanse wydawnictwu.

JanT

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #1223 dnia: Wrzesień 05, 2016, 02:17:07 pm »
Jak na razie nic nie przerwali  :smile: Może na październik jeszcze te Andreasy dotrą.

mgnesium

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #1224 dnia: Wrzesień 05, 2016, 02:18:25 pm »
Oczywiście że to był żart. Kozia (po za ostatnim) mam w komplecie więc będę dalej, do końca kupował.
Co prawda Wielkiego... nie kupię teraz (bo mam wewnętrzny zakaz kupowania czegokolwiek z numerem jeden na okładce) ale na 99% mam zamiar go kupić w niedalekiej przyszłości.

my bad. sorry!

Offline Death

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1225 dnia: Wrzesień 05, 2016, 02:34:19 pm »
Też już powoli mam dość tych jedynek, bo mam już chyba otwartych ze 30 serii (jeśli nie więcej), ale Wielki Martwy ma scenariusz gościa od Składu głównego i rysunki ziomka, który narysował przepiękną polanę pełną czerwonych motyli w trzecim tomie prequela Ptaka czasu (najładniejszy tom ze wszystkich), więc nie ma co zwlekać z otwarciem kolejnej.

Dorzucam kilka tytułów i czekam na przesyłkę z gildii:)
Nie zapomnij o Locke&Key. :wink:

Offline arczi_ancymon

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1226 dnia: Wrzesień 05, 2016, 02:40:01 pm »
Ja tam od początku byłem umiarkowanie zainteresowany tą serią, po średniawce jaką był "Konkwistador" teraz będę baczniej przyglądał się propozycjom Sideki przed zakupem. Póki co, na pewno wezmę "Mroczne miasta" i "Daredevila". No i Andreasa, z zasady ;) Czyli wszystko oprócz "Wielkiego martwego" (to nie miał być "trup" przypadkiem?)?

Offline robbirob

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1227 dnia: Wrzesień 05, 2016, 02:40:24 pm »
Tak, też od razu zamawiam, choć może nie w gildii akurat. Poczekam aż pojawi się w FŚ i dodam do już czekających zamówień.

@Death, w pełni się z Tobą zgadzam ... to komiks "gościa od Składu głównego", więc nie ma co zwlekać :smile:
Coraz ciekawiej i obficiej wyglądają najbliższe dwa miesiące. A przecież nie wszyscy jeszcze odkryli wszystkie swoje "październikowe karty".

Offline kalbaro74

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1228 dnia: Wrzesień 05, 2016, 02:53:11 pm »
Sideca znów żyje! Ciekawi Mnie tylko czy coś  jeszcze wydadzą czy znów zamilknie na kilka miesięcy?

Offline adam and arluk

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1229 dnia: Wrzesień 05, 2016, 03:04:11 pm »
Wygląda mi to trochę na sytuację, w której wydają kolejny komiks wówczas gdy poprzedni przyniesie odpowiedni poziom dochodu.
...ale może to tylko moja nadinterpretacja.