trawa

Autor Wątek: Sideca  (Przeczytany 408969 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline parsom

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1320 dnia: Luty 25, 2017, 10:02:22 pm »
Dobra, dzięki. Pewnie skończę na Allegro (na pohybel i niech konkurencja im wyrośnie).
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline misiokles

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1321 dnia: Luty 25, 2017, 10:43:45 pm »
Czemu na pohybel? Co chwilę ktoś jest nowy w komiksowie bądź pewnej jego części i normalną rzeczą jest, że napotyka rzeczy wyprzedane (sam mam taką całkiem sporą listę). Ale żeby od razu pohybelować, że wydawnictwo nie robi pode mnie dodruku?

Offline Death

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1322 dnia: Luty 26, 2017, 12:31:38 am »
Dobra, dzięki. Pewnie skończę na Allegro (na pohybel i niech konkurencja im wyrośnie).
Może nie zwróciłeś uwagi na to co napisałem w innym temacie. :smile:
Uderz do tego gościa na fejsie, bo to najlepsza oferta na dzień dzisiejszy: http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,37482.msg1391639.html#msg1391639

Offline parsom

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1323 dnia: Luty 26, 2017, 01:08:35 am »
Czemu na pohybel? Co chwilę ktoś jest nowy w komiksowie bądź pewnej jego części i normalną rzeczą jest, że napotyka rzeczy wyprzedane (sam mam taką całkiem sporą listę). Ale żeby od razu pohybelować, że wydawnictwo nie robi pode mnie dodruku?


To o Allegro było.


Dzięki Death, ale juz chyba poszło.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline nazareth

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1324 dnia: Luty 26, 2017, 10:13:54 am »
Czy mi się wydaje, czy wczoraj tu był post sugerujący, że trzeci tom Wielkiego M. jest przetłumaczony?

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sideca
« Odpowiedź #1325 dnia: Luty 26, 2017, 10:20:38 am »
Chyba ze został wysłany do tłumaczenia?

Offline nazareth

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1326 dnia: Luty 26, 2017, 10:25:35 am »
Chyba ze został wysłany do tłumaczenia?
Faktycznie, teraz widzę, że Death o tym pisał. Coś mi się przewidziało, że to jakieś bardziej oficjalne info było.

Offline arczi_ancymon

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1327 dnia: Luty 26, 2017, 11:10:29 am »
Bardziej mnie akurat ciekawią Andreasy/Daredevile, a o tym ani widu, choć przypuszczam, że następny w kolejce będzie finał Kozia.

Sidecę można hejcić za tempo, ale jednak jak już coś zaczną, to skupiają się na tym i ciągną do końca.

Offline Itachi

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1328 dnia: Luty 26, 2017, 01:39:08 pm »
Sidecę można hejcić za tempo, ale jednak jak już coś zaczną, to skupiają się na tym i ciągną do końca.

No faktycznie jest za co chwalić wydawnictwo :roll: Ile oni wydają tych serii? Z kim ich porównać? Nowe wydawnictwa na rynku wydają więcej pozycji w ciągu roku niż oni.

A po drugie po cholerę zapowiadają coś czego później przez 1,5 roku nie ruszają??

Offline arczi_ancymon

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1329 dnia: Luty 26, 2017, 02:26:33 pm »
W żadnym wypadku nie chciałem zabrzmieć jak apologeta Sideki - po prostu szukam jakichś pozytywów w ich dziwacznej działalności.

Z Daredevilem ewidentnie czekają aż serial się skończy i hype minie :P

Offline Itachi

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1330 dnia: Luty 26, 2017, 04:10:52 pm »
To dobrze :smile: Bo to tak jakby pochwalić nauczyciela, który przychodzi z łaską do pracy i kładzie lachę na uczniów albo polityka, który raz na miesiąc zagłosuje za ustawą anty-społeczną. Sideca się ośmieszyła planami DD i będę im to wypominał do momentu aż ktoś inny poważny się za to nie weźmie.

Offline arczi_ancymon

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1331 dnia: Luty 26, 2017, 05:58:49 pm »
Niewielu rzeczy w obecnym komiksowie żałuję tak bardzo jak tego, że Egmont się ewidentnie z Daredevilem zagapił i gdyby nie to, jestem przekonany na 99%, iż elegancko wydaliby Daredevila (choć pewnie nie w tak grubych tomach) i znając sympatię Kołodziejczaka do Millera, to pewnie już w tej chwili mielibyśmy na półkach choć część jego runu, a tak to pewnie i w tym roku będziemy musieli zadowolić się samą Elektrą.

Offline Itachi

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1332 dnia: Luty 26, 2017, 06:41:49 pm »
No niestety. Trzeba będzie na DD poczekać.

Offline Gazza

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1333 dnia: Luty 27, 2017, 01:45:09 pm »
Właśnie - nie wiem czy bardziej irytuje mnie, że małego wydawcę coś przerosło czy duży (niepierwszy raz zresztą) dał ciała i nie skorzystał jak mógł....
Z tego wszystkiego najbardziej, żal mi nas, którzy chętnie oddalibyśmy za to pieniądze, a nie ma komu...

Offline Gre

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1334 dnia: Luty 27, 2017, 01:51:49 pm »
mi sie wydaje ze tak jak było z manzoku tak samo bedzie  z sideą
oni w koncu wydadza tego DD
tylko troche trzeba poczekac do tego czasu jest tyle komiksów ze nie ma co narzekac:)

 

anything