Autor Wątek: Sideca  (Przeczytany 409898 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vision2001

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1335 dnia: Luty 27, 2017, 02:00:33 pm »
mi sie wydaje ze tak jak było z manzoku tak samo bedzie  z sideą
Że niby w Manzoku zapowiadali Moonshadow i tak samo Sideca wyda DD? ;)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Gre

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1336 dnia: Luty 27, 2017, 02:20:59 pm »

[/quote]
Że niby w Manzoku zapowiadali Moonshadow i tak samo Sideca wyda DD? ;)
ok no moze nie do konca wyszło dobrze ale wydali koziorozca
rorka dwa integrale
było niezle:)

Offline arczi_ancymon

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1337 dnia: Luty 27, 2017, 02:33:56 pm »
Kij z tym Daredevilem, bo w ostateczności da się po angielsku przeczytać, bardziej martwi mnie szczerze mówiąc sytuacja z "Mrocznymi miastami", bo to chyba po angielsku nie jest w żadnej formie dostępne, a Sideca nawet jeśli nie może się dogadać, to blokuje ten tytuł swoją zapowiedzią.

Offline Gre

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1338 dnia: Luty 27, 2017, 02:46:13 pm »
tu sie zgodze tez liczyłem mocno ze sideca pociagnie temat mrocznych miast...no niestety

Offline Dembol_

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1339 dnia: Luty 27, 2017, 02:51:43 pm »
Kij z tym Daredevilem, bo w ostateczności da się po angielsku przeczytać, bardziej martwi mnie szczerze mówiąc sytuacja z "Mrocznymi miastami", bo to chyba po angielsku nie jest w żadnej formie dostępne, a Sideca nawet jeśli nie może się dogadać, to blokuje ten tytuł swoją zapowiedzią.
Mroczne Miasta powolutku wychodzą w USA. Alaxis Press ruszyło temat na Kickstarterze z "The Leaning Girl" (obecnie dość ciężko dostać). Potem już w koprodukcji z Top Shelf/IDW wypuścili "The Theory of the Grain of Sand", a wydane u nas "Mury Samaris" wydane zostaną w czerwcu br.

Offline donTomaszek

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1340 dnia: Luty 27, 2017, 03:32:52 pm »

Mam oba - swietne komiksy, super wydane, bardzo klimatyczne. Docelowo, wydana ma byc calosc.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline misiokles

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1341 dnia: Luty 27, 2017, 03:59:53 pm »
Sideca coś pisała o kooperacji. Wierzę że powoli i u nas coś ruszy w tym temacie.

Offline arczi_ancymon

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1342 dnia: Luty 27, 2017, 05:48:51 pm »
To nie było tak - Sideca napisała, że właściciele praw nalegają, aby komiksy były drukowane we Francji, a oni pewnie ze względów finansowych chcą tego uniknąć i będą jeszcze rozmawiać. W listopadzie-grudniu pisali na swoim FB, że Mrocznych miast "na razie" nie będzie, bo autorzy wciąż analizują. No też liczę, że w końcu z tą serią zaczną, a jak już zaczną to będą wydawać z tempem koziorożcowym.
« Ostatnia zmiana: Luty 27, 2017, 05:57:03 pm wysłana przez arczi_ancymon »

Offline parsom

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1343 dnia: Marzec 21, 2017, 11:08:10 pm »
Ponieważ w innym miejscu forum toczy się dyskusja translatorska, a ja właśnie jestem po pierwszym tomie Rorka, chciałem zwrócić uwagę na jedną rzecz (być może już gdzieś to było poruszane) - na pojawiające się w tym tomie "ohy" i "ahy". Trochę to jednak razi, bo o ile ten oh to może i by jeszcze przeszedł, to ah chyba już raczej nie. Tak więc komiks och i ach, ale jednak przez ch.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline TePe

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1344 dnia: Marzec 24, 2017, 09:50:40 pm »
Czyżby kolejne przebudzenie? Na Gildii Styx i Raffington Event zapowiedziane na sierpień 2017.

Offline pokia

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1345 dnia: Maj 02, 2017, 09:12:41 am »
Wiemy już, że Daredevila wyda Egmont. Nie oznacza to niczego dobrego dla Sideci. Liczę na to, że Koziorożca dokończą, choćby to miał być ich łabędzi śpiew.

Offline misiokles

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1346 dnia: Maj 02, 2017, 09:35:09 am »
Sądzę, że wydadzą.

Offline arczi_ancymon

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1347 dnia: Maj 02, 2017, 09:36:49 am »
Oby, oby. I ogromnie liczę na te Mroczne miasta - chyba nie przesadzę pisząc, że jest to w tej chwili dla mnie najbardziej wyczekiwany komiks ze wszystkich jakie istnieją...

Sideco, żyjeesz?

Offline kenji

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1348 dnia: Maj 02, 2017, 10:34:04 am »




Info od wydawcy:
Na razie nie będziemy publikować "Mrocznych miast", ponieważ zgodnie z ustaleniami polska edycja miała być drukowana we Francji. Niestety ogólnie "ekonomia" od wielu miesięcy zdecydowanie uniemożliwiają publikację w miarę rozsądnej cenie. Musimy ustalić nowe warunki dla polskiej edycji.


Ja to odczytuje jako marne szanse ...

Offline mani78

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1349 dnia: Maj 02, 2017, 10:37:28 am »
Ktoś ma jakieś pewne informacje w temacie wydawnictwa Sideca? Wiadomo już, że nie wydadzą Daredevila, Mroczne miasta były zawieszone, ale co z Koziorożcem? Co z Wielki Martwy, Styx, Raffington Event?