Autor Wątek: Sideca  (Przeczytany 405747 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Sideca
« Odpowiedź #1590 dnia: Styczeń 05, 2019, 09:20:15 pm »
Szkoda ze wydają naprawdę fajne tytuły ...
???
Od kilku lat wiadomo, że Sideca kojarzy się z wydawniczym dnem. Pewnie za kilka tygodni/miesięcy wydadzą tom pierwszy i łaskawie się odezwą na fb, kilka osób podniesie zachwyt i dalej będziemy świadkami festiwalu żenady.
żenujące to są takie posty.
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline Itachi

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1591 dnia: Styczeń 05, 2019, 10:45:53 pm »
???żenujące to są takie posty.
Oceniam zjawisko, które sideca świadomie konserwuje od lat. Nie zamierzają się poprawiać, rozwijać chociaż starać się komunikować z klientami. Tym razem chociaż raz w tygodniu mogliby poświęcić minutę na krótki komentarz, ale po co? W normalnym życiu taki pseudo twór dawno zostałby zweryfikowany przez rynek, nikt tutaj od nikogo nie wymaga cudów nie widów.

Offline misiokles

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1592 dnia: Styczeń 05, 2019, 10:51:45 pm »
A to nie jest normalne życie?

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sideca
« Odpowiedź #1593 dnia: Styczeń 06, 2019, 01:15:20 am »
Nie, matrix

Offline zombiak

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1594 dnia: Luty 06, 2019, 10:51:03 am »
Dobra,proszę o informację ile osób wpłaciło z góry za komiksy

Offline vision2001

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1595 dnia: Luty 06, 2019, 11:24:04 am »
Dobra,proszę o informację ile osób wpłaciło z góry za komiksy
Ja nie. Chciałem, mierzyłem się, biłem nawet z myślami, ale zapomniałem, by napisać jak dawali rabat 35% i doszedłem do wniosku, że jak komiksy (a może: jeśli) się pojawią to se kupię w bonito, czy gdziekolwiek. Ale chciałem jednak wpłacić moje $$$ wydawcy. Może dobrze, że przeoczyłem termin zamówienia?
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline kenji

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1596 dnia: Luty 06, 2019, 12:32:23 pm »
ja zamówiłem , zamówienie miało numer 54 chyba....


odzewu nie ma


najpierw sparzyłem się na fancie a teraz popełniłem ten sam błąd przy sidece... głupi ja

Offline Szekak

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1597 dnia: Luty 06, 2019, 03:49:05 pm »
Ja też, ale myślę, że wydadzą komiksy, po prostu z opóźnieniem.

Offline midar

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1598 dnia: Luty 06, 2019, 04:10:22 pm »
Zapłaciłem za całość.

Offline ASX76

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1599 dnia: Luty 06, 2019, 11:38:08 pm »
To teraz wiemy dlaczego Sideca jeszcze nie wróciła z Kajmanów ;)

Offline raf82

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1600 dnia: Luty 07, 2019, 08:32:56 am »
Ten kto się przejechał na fancie ten wie żadnych przedpłat za dużo tego wychodzi abym płacił za coś co nie istnieje od firmy która  wydaje nie terminowo lub wcale. Pożądana firma nie potrzebuje przedpłat. Ogłoszą bankructwo i see you. Aby dokończyli Wielkiego Martwego.

Offline rzem

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1601 dnia: Luty 07, 2019, 09:03:06 am »
Sideca wróci - oni tak mają. Po prostu kiedy ogłaszają coś na styczeń, to będzie w maju, a jak coś na kwiecień, to będzie w sierpniu.
Przy czym nie rozgrzeszam ich absolutnie nagannych praktyk, szczególnie kiedy wzięli pieniądze z góry.


Nawiązując do Fantasmagorie - to ciekawe, że gdyby to było tamto wydawnictwo, to ilość stron z atakami na nich przyrastałaby w tempie kilku dziennie, a przy Sidece cisza. Opłaca się zatem nie odzywać na forach i FB, bo wtedy konflikt nie rośnie, i to zdaje sie praktykować Sideca.


Ktoś do nich pisał na priv, albo wysyłał jakieś bardziej oficjalne pisma?


Szkoda, że wzięli się za tego Bruno Brasila. Liczyłem, że skoro zaczęli zbierać forsę z góry, to już się ogarnęli - ale nie, dalej działają "po sidekowemu".

Offline nocny

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1602 dnia: Luty 07, 2019, 11:20:52 pm »
Ja płaciłem za całość.
Napisałem do nich 13 stycznia na FB ale do tej pory nie odczytali. Także w ogóle nie wchodzą na swój fanpage.
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2019, 11:28:11 pm wysłana przez nocny »

Offline Szekak

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1603 dnia: Luty 07, 2019, 11:25:44 pm »
Ja wysłałem dwa meile na adres z którego dostałem potwierdzenie o otrzymaniu płatności i fakturę jakoś miesiąc temu i też nic.

Offline tomb

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1604 dnia: Luty 09, 2019, 11:19:55 am »

Nawiązując do Fantasmagorie - to ciekawe, że gdyby to było tamto wydawnictwo, to ilość stron z atakami na nich przyrastałaby w tempie kilku dziennie, a przy Sidece cisza. Opłaca się zatem nie odzywać na forach i FB, bo wtedy konflikt nie rośnie, i to zdaje sie praktykować Sideca.

Sideca ma pewne zasługi dla rodzimego komiksowa, jest długo obecna na rynku, a jej praktyki szeroko znane. I mimo, że przeginają z brakiem jakichkolwiek informacji w sprawie przedpłaconych komiksów, to porównania do Fanty są bezzasadne, bo tam to był debiut, w dodatku głoszony jako zbawienie dla naszego światka. Dodatkowo podsycany pyskówkami - i tu zgoda, lepiej milczeć.

Ja w wydanie komiksów wierzę, choć chciałbym dostać jakieś info, że wydawca żyje i kombinuje, jak to wydać. Jeśli się pomylę w kwestii Sideki to choćby skały srały - nie dam w przedpłacie ani grosza żadnemu innemu tworowi.

 

anything