Autor Wątek: Komiksy Roku  (Przeczytany 71945 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jaszcząb

Odp: Komiksy Roku
« Odpowiedź #165 dnia: Grudzień 30, 2013, 05:55:44 pm »
A i przy Mateuszu i rewolucjach (do których mam morze pytań i zastrzeżeń ) brakuje mi go z innego względu - jeden post na FB do jego fanów i cały ten plebiscyt trafił by szlag

Tak to czasem działa. "Przypadki Pana Muchy" dowodem.

Offline karolkonw

Odp: Komiksy Roku
« Odpowiedź #166 dnia: Grudzień 30, 2013, 06:07:29 pm »
Głos z sali kazał przypomnieć ( tak w celach mówienia prawdy)
Ze internetowy wojownik kiedyś na fb wmawiał ludziom którzy nie czytali jakieś bzdury o mangach
Mówiąc ze to zdanie Jerzego
Przemek Zawrotny go złapał ze te kokejne pi****loloo i nieprawda

Schodząc z Rycha można by sie przyjrzeć pozostałym jurorom tylko po co?

ramirez82

  • Gość
Odp: Komiksy Roku
« Odpowiedź #167 dnia: Grudzień 30, 2013, 06:32:01 pm »
Nominowanie "Cheap East" uważam za posunięcie głupie i odbiegające od przyjętych w konkursie założeń. Mamy tam czterdzieści dziewięć komiksów autorskich i jedną darmową gazetkę reklamową.

Czterdzieści osiem komiksów autorskich, jedną darmową gazetkę i jedną ilustrowaną książkę :!:

Offline MateuszSkutnik

Odp: Komiksy Roku
« Odpowiedź #168 dnia: Grudzień 30, 2013, 06:39:06 pm »
A i przy Mateuszu i rewolucjach (do których mam morze pytań i zastrzeżeń ) brakuje mi go z innego względu - jeden post na FB do jego fanów i cały ten plebiscyt trafił by szlag
no dajcie mi tę nomkę, dajcie.
aj der ju!
<evil laugh>

Offline Death

Odp: Komiksy Roku
« Odpowiedź #169 dnia: Grudzień 30, 2013, 06:42:07 pm »
Czterdzieści osiem komiksów autorskich, jedną darmową gazetkę i jedną ilustrowaną książkę :!:
40-coś tam komiksów autorskich, darmowa gazetka, ilustrowana książka, Trust-album, Opowieści graficzne Antoniszczaka...  :smile:

Inna sprawa, że w czym są lepsze Opowieści graficzne, od Cheap east? Bo mają lepszy papier i twardą oprawę?  :smile:

Maciejaszek

  • Gość
Odp: Komiksy Roku
« Odpowiedź #170 dnia: Grudzień 30, 2013, 06:42:45 pm »
Oprócz komiksów autorskich są tam też prace zespołowe (choćby te wszystkie marvele).
Cheap East to spójny program i zjawisko. Ból niezrozumiały.

BTW: NN twierdzisz, że po raz pierwszy wsiadłeś na Krzycha Rycha a przecież przypominam, że wcześniej zjechałeś go przy okazji wywiadu w RYMSie. Notabene wywiadu ze mną...

Offline karolkonw

Odp: Komiksy Roku
« Odpowiedź #171 dnia: Grudzień 30, 2013, 06:44:52 pm »
Opowieści Graficzne to klasyczne "wielkim poeta był "
Ta publikacja to albo głupota albo mega trol

Stawiam na to drugie

N.N.

  • Gość
Odp: Komiksy Roku
« Odpowiedź #172 dnia: Grudzień 30, 2013, 06:47:40 pm »
Czterdzieści osiem komiksów autorskich, jedną darmową gazetkę i jedną ilustrowaną książkę :!:
Prawdę powiedziawszy, "Chrupek i Miętus" oraz "Mrożek w obrazach" też są pozycjami mocno dyskusyjnymi. Skoro jednak aż trzy pozycje są z pogranicza komiksu i czegoś innego, to można patrzeć na te nominacje jako na pewną tendencję do poszerzania naszego spojrzenia na komiks. Przygotowuję do "Zeszytów Komiksowych" blok tekstów o picturebookach i dlatego rozumiem skąd się wzięła nominacja dla Shauna Tana, a nawet ją popieram, bo to woda także na mój młyn.
Cytuj
NN twierdzisz, że po raz pierwszy wsiadłeś na Krzycha Rycha a przecież przypominam, że wcześniej zjechałeś go przy okazji wywiadu w RYMSie. Notabene wywiadu ze mną...
No patrz. Zupełnie o tym zapomniałem. Wychodzi na to, że jednak prowadzę z nim jakąś wojenkę.

Nawiasem mówiąc: strasznie pieprzyłeś w tym wywiadzie.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2013, 06:53:19 pm wysłana przez N.N. »

Offline Koalar

Odp: Komiksy Roku
« Odpowiedź #173 dnia: Grudzień 30, 2013, 06:52:49 pm »
A i przy Mateuszu i rewolucjach (do których mam morze pytań i zastrzeżeń ) brakuje mi go z innego względu - jeden post na FB do jego fanów i cały ten plebiscyt trafił by szlag

Jest w końcu stawki taki komiks, który mógłby spokojnie wygrać, gdyby głosował swój na swojego po swoje...
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Maciejaszek

  • Gość
Odp: Komiksy Roku
« Odpowiedź #174 dnia: Grudzień 30, 2013, 06:58:02 pm »
Nawiasem mówiąc: strasznie pieprzyłeś w tym wywiadzie.
Dobrze pamiętam, co tam miałeś mi do zarzucenia chociaż szczerze mówiąc wydawało mi się wtedy że oberwałem rykoszetem w jakiejś Twojej potyczce z Krzychem Rychem i nie wziąłem tego do siebie. Możliwe, że mylnie.

ramirez82

  • Gość
Odp: Komiksy Roku
« Odpowiedź #175 dnia: Grudzień 30, 2013, 07:01:47 pm »
40-coś tam komiksów autorskich, darmowa gazetka, ilustrowana książka, Trust-album, Opowieści graficzne Antoniszczaka...  :smile:

Inna sprawa, że w czym są lepsze Opowieści graficzne, od Cheap east? Bo mają lepszy papier i twardą oprawę?  :smile:

No fakt. Mnie najbardziej razi tam Cheap East i Opowieści z najdalszych przedmieść, bo akurat te dwie pozycje mam i dla mnie to nie są komiksy. Pewnie jeszcze coś by się znalazło, co na siłę nazwiemy "komiksem".

Offline karolkonw

Odp: Komiksy Roku
« Odpowiedź #176 dnia: Grudzień 30, 2013, 07:11:43 pm »
Najzabawniejsze jest to ze rak wiele osób odmówiło jurorowaniaco rzuca cień na ten niby lans

Maciejaszek

  • Gość
Odp: Komiksy Roku
« Odpowiedź #177 dnia: Grudzień 30, 2013, 07:12:39 pm »
CHeap East nie jest komiksem? A to ciekawe, skoro Cheap East to są SAME komiksy...

Offline karolkonw

Odp: Komiksy Roku
« Odpowiedź #178 dnia: Grudzień 30, 2013, 07:18:33 pm »
Ja cheap east bronilbym!
Maciej ma racje problem w tym ze juror nominuje bo...

N.N.

  • Gość
Odp: Komiksy Roku
« Odpowiedź #179 dnia: Grudzień 30, 2013, 07:31:55 pm »
CHeap East nie jest komiksem? A to ciekawe, skoro Cheap East to są SAME komiksy...
Powtórzę, co napisałem wcześniej: 49 utworów autorskich (ani jednego magazynu w rodzaju "Awantury 2.O" czy antologii w rodzaju "FEST") i coś, co zawiera komiksy różne, niekoniecznie w całości (bo czasem całość jest do nabycia za pieniądze i nominowana przez innego jurora).
Słusznie zauważyłeś, że "Cheap East" nie jest komiksem, ale komiksami. Ja bym powiedział, że to gazeta, w której są komiksy.

 

anything