Autor Wątek: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd  (Przeczytany 245571 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #435 dnia: Maj 18, 2016, 04:04:37 pm »
Wydania zbiorcze w sierpniowych zapowiedziach:

Marvel NOW!
UNCANNY X-MEN VOL. 2 HC
GUARDIANS OF THE GALAXY BY BRIAN MICHAEL BENDIS OMNIBUS VOL. 1 HC
DEADPOOL BY POSEHN & DUGGAN OMNIBUS HC
ROCKET RACCOON & GROOT VOL. 0: BITE AND BARK TPB
A-FORCE PRESENTS VOL. 6 TPB
SECRET WARS TPB
SECRET WARS TOO TPB

Aktualne serie (po Secret Wars)
SPIDER-MAN: MILES MORALES VOL. 1 TPB
BLACK PANTHER: A NATION UNDER OUR FEET BOOK 1 TPB
X-MEN: WORST X-MAN EVER TPB
POWER MAN AND IRON FIST VOL. 1: THE BOYS ARE BACK IN TOWN TPB
AMAZING SPIDER-MAN & SILK: THE SPIDER(FLY) EFFECT TPB
KARNAK VOL. 1: THE FLAW IN ALL THINGS TPB
THE ASTONISHING ANT-MAN VOL. 2: SMALL-TIME CRIMINAL TPB
UNCANNY AVENGERS: UNITY VOL. 2 -- THE MAN WHO FELL TO EARTH TPB
DAREDEVIL: BACK IN BLACK VOL. 2 -- SUPERSONIC TPB
DEADPOOL: WORLD'S GREATEST VOL. 3 -- DEADPOOL VS. SABRETOOTH TPB

Rzeczy sprzed paru lat i klasyka
MARVEL MASTERWORKS: THE AMAZING SPIDER-MAN VOL. 18 HC
MARVEL MASTERWORKS: THE AMAZING SPIDER-MAN VOL. 18 HC — VARIANT EDITION VOL. 239 (DM ONLY)
JESSICA JONES: AVENGER TPB
MARVEL'S DOCTOR STRANGE PRELUDE TPB
DOCTOR STRANGE: STRANGE ORIGIN TPB
DOCTOR STRANGE AND THE SECRET DEFENDERS TPB
GUARDIANS OF THE GALAXY CLASSIC: IN THE YEAR 3000 VOL. 2 TPB
DRAX: GUARDIAN OF THE GALAXY TPB
GAMORA: GUARDIAN OF THE GALAXY TPB
CAPTAIN AMERICA EPIC COLLECTION: THE COMING OF...THE FALCON TPB
DEFENDERS EPIC COLLECTION: THE SIX-FINGERED HAND SAGA TPB
PUNISHER WAR JOURNAL BY CARL POTTS & JIM LEE TPB
X-MEN: FATAL ATTRACTIONS TPB (NEW PRINTING)
X-MEN: X-TINCTION AGENDA TPB (NEW PRINTING)
X-MEN ORIGINS: GAMBIT TPB

Inne
THE UNBEATABLE SQUIRREL GIRL BEATS UP THE MARVEL UNIVERSE OGN-HC
HAUNTED MANSION HC
COLOR YOUR OWN WOMEN OF POWER
MARVEL SUPER HERO SPECTACULAR TPB
MINI MARVELS: THE COMPLETE COLLECTION TPB (NEW PRINTING)
MARVEL UNIVERSE AVENGERS ASSEMBLE: CIVIL WAR DIGEST
MARVEL UNIVERSE ULTIMATE SPIDER-MAN: CONTEST OF CHAMPIONS DIGEST
MAX RIDE: FIRST FLIGHT TPB
STAR WARS: KANAN OMNIBUS HC

Okładki i szczegółowe opisy tutaj: http://www.comicbookresources.com/article/civil-war-ii-marvel-comics-august-2016-solicitations

Offline Nick Jackolson

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #436 dnia: Czerwiec 13, 2016, 04:03:03 pm »
Nowe zapowiedzi:


Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #437 dnia: Czerwiec 13, 2016, 05:55:05 pm »
Bajecznie że chcą wydać cały "współczesny" kosmos Marvela w omnibusach. To piękna sprawa! I o Alpha flight słyszałem sporo dobrego. Ale Deadpool to odcinanie kuponów i wydawanie naprawdę słabych rzeczy, byleby tylko "Deadpool" było na okładce...

Offline misiokles

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #438 dnia: Czerwiec 13, 2016, 07:20:27 pm »
Alpha Flight to ja ostatnio zachwalałem. John Byrne to jest samo sobie sterem i okrętem. Graficznie chyba w najlepszej formie - ewidentnie widać w kogo się zapatrzył  Liefeld rysując kobiece nogi:) Scenariuszowo jest ciekawie, choć czasami zdarza mu się pojechać Claremontem (a przecież kolega z X-Men go nieźle wkurzał:)) Co bardzo lubię, w tych 27 zeszytach jego runu, rzadko kiedy cała drużyna jest razem. Ciężko ją w ogóle nazwać drużyną, skoro wiecznie mają problemy powodujące rozdziały :)

Offline przemo1

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #439 dnia: Czerwiec 16, 2016, 03:57:52 pm »
Ja to już odkładam na wszystkie trzy omnibusy Fantastic Four pierwszej serii, Howard the Duck, Master of Kung-fu i z sentymentu Spider-man Clone Saga.

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #440 dnia: Czerwiec 16, 2016, 06:36:49 pm »
Ja to już odkładam na wszystkie trzy omnibusy Fantastic Four pierwszej serii, Howard the Duck, Master of Kung-fu i z sentymentu Spider-man Clone Saga.


Taka rada - nie kupuj naraz tych trzech FF tylko zacznij od vol 2 i zobacz czy nie będziesz miał trudności z przebrnięciem przez niego ( jeżeli nie - to jest duże prawdopodobieństwo, że pozostałe dwa odrzucą cię jeszcze bardziej ).


Z zapowiedzi najbardziej się cieszę z Alpha Flight ( dobre uzupełnienie do jego FF omniaków z tamtego okresu ).




Teraz tylko czekać na reprinty Thora Simonsona, DD od panów B&B, Ultimates i jeszcze Astonishing X-Men ( które jak narazie z przewidzeń Nicka się nie sprawdzają )






Make it happen Marvel

Offline Nick Jackolson

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #441 dnia: Czerwiec 17, 2016, 05:59:52 am »

Teraz tylko czekać na reprinty Thora Simonsona, DD od panów B&B, Ultimates i jeszcze Astonishing X-Men ( które jak narazie z przewidzeń Nicka się nie sprawdzają )


Make it happen Marvel


Spokojnie, Astonishing X-men i Thor miał ew. być w listopadzie. Za miesiąc nowy katalog Hachette. Z DD licząc reprinty to już 3 śmiałek w tym roku. O dodruku Ultimates nic nie pisałem. Chwaliłem się tylko, że udało mi się go dorwać w dobrej cenie. To chyba ty pisałeś, że skoro go kupiłem to będzie reprint? - Nic bardziej mylnego. Sądzę, że Marvel zdaje sobie niejako sprawę, że dodruki ucieszą nowych fanów lub fanów którzy przegapili te komiksy gdy były dostępne. Wkurzą jednak bardzo osoby, które kupują od razu w dniu premiery i nie chcą mieć dodruków - jest takich sporo serio, dla nich to taki policzek od Marvela. New X-men Morrisona będzie już kolejny raz... pora na Astonishing.

Pożyjemy, zobaczymy.

Offline Antari

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #442 dnia: Czerwiec 17, 2016, 08:45:14 am »
Mogliby zrobić też reprint X-men vol.1 i vol.2 Claremonta, bo się nie załapałem jak był dostępny.

mgnesium

  • Gość
Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #443 dnia: Czerwiec 17, 2016, 09:21:19 am »
standardowo, żądza pojawia się gdy tytułu zabraknie  :smile:

jeszcze 2 miesiące temu widziałem że oba omnibusy były na grupach facebookowych po niecałe 250 zł każdy i był problem ze sprzedażą. w momencie gdy na amazonie pojawiło się "product cerrently unavailable", oba błyskawicznie znalazły nowego właściciela (pierwszy od razu wylądował na allegro ze 100% przebiciem).
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2016, 09:24:36 am wysłana przez mgnesium »

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #444 dnia: Czerwiec 17, 2016, 09:29:09 am »
Te reprinty zupełnie mnie nie grzeją, przydałoby się żeby w końcu zebrano np. pełny run Ann Nocenti w Daredevilu (mam w zeszytach ale niech leżakują grzecznie) podobnie jak nowożytny kosmos dostaje pełny zestaw omnibusów.


Wiem, wiem, wrzucają Nocenti w Epic Collection ale to jest za dobry run żeby omijać go ciągle w tym formacie.
perły przed wieprze

Offline angelscorpion

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #445 dnia: Czerwiec 17, 2016, 01:48:05 pm »
Spokojnie, Astonishing X-men i Thor miał ew. być w listopadzie. Za miesiąc nowy katalog Hachette. Z DD licząc reprinty to już 3 śmiałek w tym roku. O dodruku Ultimates nic nie pisałem. Chwaliłem się tylko, że udało mi się go dorwać w dobrej cenie. To chyba ty pisałeś, że skoro go kupiłem to będzie reprint? - Nic bardziej mylnego. Sądzę, że Marvel zdaje sobie niejako sprawę, że dodruki ucieszą nowych fanów lub fanów którzy przegapili te komiksy gdy były dostępne. Wkurzą jednak bardzo osoby, które kupują od razu w dniu premiery i nie chcą mieć dodruków - jest takich sporo serio, dla nich to taki policzek od Marvela. New X-men Morrisona będzie już kolejny raz... pora na Astonishing.

Pożyjemy, zobaczymy.
Teoretycznie zapowiedź dodruku "Astonishing" jest: http://www.libristo.pl/ksiazka/astonishing-x-men-by-joss-whedon-and-john-cassaday-omnibus.html

Offline eyesore

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #446 dnia: Czerwiec 17, 2016, 02:33:44 pm »
Teoretycznie zapowiedź dodruku "Astonishing" jest: http://www.libristo.pl/ksiazka/astonishing-x-men-by-joss-whedon-and-john-cassaday-omnibus.html

I w polecanych pozycjach Pussy Power  :wink:

Mam cichą nadzieję że będą dodruki X-Men 1 i 2...
Teraz to cholerstwo śmiga po ponad 500zł, a ja mam twarde postanowienie żeby nie dawać za komiks więcej niż 250 zyla.

Offline Nick Jackolson

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #447 dnia: Czerwiec 17, 2016, 05:18:58 pm »
Teoretycznie zapowiedź dodruku "Astonishing" jest: http://www.libristo.pl/ksiazka/astonishing-x-men-by-joss-whedon-and-john-cassaday-omnibus.html

dawno... dawno temu za górami za lasami ->

Sory za post pod postem ale ma wyskoczyć na głównej :smile:

Zanim zeszczam się w gacie :smile:

Czy ktoś może potwierdzić tę informację:

http://www.libristo.pl/ksiazka/astonishing-x-men-by-joss-whedon-and-john-cassaday-omnibus.html

Dodruk planowany na: 11.11.2016

Napisałem do nich maila z prośbą o informację jak jest to pewne, nigdzie o tym nie piszą a amazon przoduje zawsze w takich informacjach.

Odpowiedzieli:

"Witam serdecznie,
 
 wszystkie informacje posiadamy od naszych zagranicznych dostawców,
 którzy kupują książki bezpośrednio u wydawców.
 
  Pozdrawiam i życzę miłego dnia Jaroslaw Mierzwicki
 Specjalista ds. Obsługi Klienta
 Pon - Pt 9:00 - 17:00
 (32) 444 93 66
 info@libristo.pl  "

Czy Marvel zrobił mi niespodziankę i w końcu !!! w końcu dostanę swojego "białego kruka" za normalne pieniądze !!!!!????
Ze strony wynika, że Uncanny X-force Omnibus też mają dodrukować. Jeżeli jest jakiś cień szansy.... to jest to zasrany must have wszystkich tutaj. Poważnie !


I w polecanych pozycjach Pussy Power  :wink:

Mam cichą nadzieję że będą dodruki X-Men 1 i 2...
Teraz to cholerstwo śmiga po ponad 500zł, a ja mam twarde postanowienie żeby nie dawać za komiks więcej niż 250 zyla.

Wow ! Pussy power jest w druku? Jeahhh!
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2016, 05:33:16 pm wysłana przez Nick Jackolson »

Offline Antari

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #448 dnia: Czerwiec 17, 2016, 06:02:33 pm »
Uncanny X-force Omnibus też bym mocno przygarnął. Razem z Astonishing to byłby piękny pakiet w tym roku. Mój portfel płacze, a serce się raduje. Sporo omniaków z mutantami ostatnio tj. w tym roku (Uncanny 3, i reprinty Age of Apocalypse, New X-Men Morrisona), na X-men 1 i 2 Claremonta w tym roku nie ma co liczyć może w przyszłym albo kolejnym.

Offline Nick Jackolson

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #449 dnia: Czerwiec 17, 2016, 06:59:05 pm »
Ehhh mi sie udało go kupić jakoś kilka dni po premierze za 250 zł. Niestety ma leciutko ubity rożek... niby nic ale jednak....
Spoiler: pokaż
***** mnie to dogłębnie


O tym jak bardzo chcę Astonishing X-men Omnibus można napisać poemat... :smile:
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2016, 03:24:46 pm wysłana przez graves »