trawa

Autor Wątek: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd  (Przeczytany 245555 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mibartek

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #465 dnia: Lipiec 07, 2016, 10:01:14 am »
Ktoś wie ile tomów będzie miała Clone Saga w Omnibusach?


Biorąc pod uwagę spis z Amazon :
COLLECTING: WEB OF SPIDER-MAN (1985) 117-125, AMAZING SPIDER-MAN (1963) 394-401, SPIDER-MAN (1990) 51-58, SPECTACULAR SPIDER-MAN (1976) 217-224, SPIDER-MAN UNLIMITED (1993) 7-9

to ostatnie numery mniej więcej pokrywają się z:
Spider-Man: The Complete Clone Saga Epic, Book 3 (Amazing Spider-Man #400-401, Super Special, Spectacular Spider-Man #222-224, Super Special, Spider-Man #57-58, Super Special, Spider-Man Unlimited #9, Web of Spider-Man #123-124, Super Special, Spider-Man: The Clone Journal, Venom Super Special

Tych Epic book jest 5. Potem jest jeszcze seria Ben Reilly ale wątpię żeby to pakowali całe w Omnibusa.
Także obstawiałbym że będzie jeszcze 2gi tom (składający Epic 4, 5 i jakiś bonus) i koniec
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2016, 10:06:39 am wysłana przez mibartek »

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #466 dnia: Lipiec 07, 2016, 10:18:05 am »
Dzięki wielkie! Nie wpadłem na pomysł żeby tak to sprawdzić. :)

Offline raskoks

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #467 dnia: Lipiec 07, 2016, 10:50:07 pm »
szkoda ze run waida jzu wyszedl w ohc ... troche okazalo sie ze kupowanie OHC z marvel now to nie byl dobry wybor taktyczny ...

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #468 dnia: Lipiec 08, 2016, 07:27:29 am »
Jak najbardziej dobry ruch taktyczny ... nikt ci nie zagwarantuje, że będą wychodziły vol 2 tych wszystkich omnibusów z Marvel NOW. Skończy się pewnie tak jak z New Avengers Bendisa.


Zresztą niedługo już nie będzie żadnego wyboru bo All New X-Men, Superior Spider-Man i Avengers Hardcovery są już OOP na amazonie.

Offline laf

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #469 dnia: Lipiec 08, 2016, 08:46:43 am »
Skończy się pewnie tak jak z New Avengers Bendisa.
A ja ciągle mam nadzieję na vol. 2 New Avengers Bendisa. Coś wiadomo, że ewidentnie tego nie będzie?

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #470 dnia: Lipiec 08, 2016, 09:13:30 am »
A ja ciągle mam nadzieję na vol. 2 New Avengers Bendisa. Coś wiadomo, że ewidentnie tego nie będzie?


Kiedyś pewnie będzie, tak samo jak Powers vol 2 ale zauważ, że tych pierwszych woluminów się robi coraz więcej i więcej a z OHC prawdopodobieństwo wydania jest jednak większe.

Offline Nick Jackolson

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #471 dnia: Lipiec 08, 2016, 09:47:23 am »
A ja ciągle mam nadzieję na vol. 2 New Avengers Bendisa. Coś wiadomo, że ewidentnie tego nie będzie?
Ja juz przestalem w to wierzyc i sukcesywnie zbieram zalegle OHC. Niedawno wygralem aukcje vol. 4 i 6 (5 nie zgarnalem...)Na,mv jest vol. 7 ale cena jest kosmiczna.

Offline laf

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #472 dnia: Lipiec 08, 2016, 02:27:44 pm »
Ja juz przestalem w to wierzyc i sukcesywnie zbieram zalegle OHC. Niedawno wygralem aukcje vol. 4 i 6 (5 nie zgarnalem...)Na,mv jest vol. 7 ale cena jest kosmiczna.
No ja nadal żyję swoją nadzieją. Kiedyś miałem wielkie parcie na vol. 2 i co rusz przeglądałem zapowiedzi Marvela, ale teraz zapał mi minął i dlatego aż tak bardzo się nie napalam na New Avengers, żeby zbierać poszczególne OHC. Jeszcze poczekam, a nuż vol. 2 w omnibusie się pojawi.

Offline raskoks

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #473 dnia: Lipiec 08, 2016, 10:27:00 pm »
ja vol 4-7 zebralem kiedys jak kupilem tanio omniaka - wtedy jeszcze nie dokonca kumalem jak to jest z oop :) - ale chcialem do konca przeczytac wiec zebralem po normalnych cenach - ehhh jak widac warto bylo.
Ogolnie OHC wole od omniakow - ale wiecie - miejsca na polkach zaczyna brakowac ;/

Offline Nick Jackolson

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #474 dnia: Lipiec 09, 2016, 08:36:02 am »
Dokładnie... ja zapłaciłem po 9 dyszek szt. więc jeszcze bez tragedii. Gorzej z vol.5 będzie
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2016, 08:43:31 am wysłana przez Nick Jackolson »

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #475 dnia: Lipiec 20, 2016, 08:52:39 am »
Kolejny omnibus z kosmicznej sagi Marvela :



War of Kings Prelude: Road to War of Kings Omnibus


New players take their places and old favorites assume fresh roles, as the stage is set for a War of Kings! Upheaval for the Inhumans leads Black Bolt to declare war on humanity, and the Skrulls' Secret Invasion puts them on course for the stars! Mutantkind is rocked by a third Summers brother, Vulcan, whose deadly destiny also lies in space! After a devastating ar, Star-Lord assembles a group of misfits to serve as the Guardians of the Galaxy!


COLLECTING: SON OF M 1-6, X-MEN: DEADLY GENESIS 1-6, SILENT WAR 1-6, SECRET INVASION: INHUMANS 1-4, GUARDIANS OF THE GALAXY (2008) 1-12, NOVA 13-22, NOVA: THE ORIGIN OF RICHARD RIDER, WAR OF KINGS SAGA



oraz coś takiego :


X-Men Legacy: Legion Omnibus


Legion is the most powerful and unstable mutant in the world, and prodigal son to Professor Charles Xavier. But in the aftermath of his father's tragic death, David Haller will fi nally attempt to tame his fractured mind, conquer his inner demons and embrace his legacy! But first Legion will have to overcome two new villains -one lurking within his own psyche, and the other hiding among the X-Men! He'll turn down an invitation to join the team, but the young mutant Blindfold will catch his eye! Will their uncanny romance change the fate of mutantkind?


COLLECTING: X-MEN LEGACY 1-24

Offline mibartek

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #476 dnia: Lipiec 20, 2016, 09:12:57 pm »
czy ktoś się orientuje czy 2xOHC Hawkeye Fraction/Aja to to samo co Omnibus? (czy jednak w Omnibusie jest coś więcej z materiałów dodatkowych). Patrząc na amazonie po ilości stron wychodziłoby że to samo.
cenowo różnica spora - sprawdziłem dzięki forumowej podpowiedzi :

bardziej opłaca się kupić 2x OHC niż Omnibus.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2016, 09:20:16 pm wysłana przez mibartek »

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #477 dnia: Lipiec 20, 2016, 09:20:01 pm »
czy ktoś się orientuje czy 2xOHC Hawkeye Fraction/Aja to to samo co Omnibus? (czy jednak w Omnibusie jest coś więcej z materiałów dodatkowych). Patrząc na amazonie po ilości stron wychodziłoby że to samo.
cenowo różnica spora - sprawdziłem dzięki forumowej podpowiedzi :




Bierz OHC, 3 volumin już w październiku a na omnibusa kolejnego nie ma gwarancji.

mgnesium

  • Gość
Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #478 dnia: Lipiec 20, 2016, 09:23:58 pm »
czy ktoś się orientuje czy 2xOHC Hawkeye Fraction/Aja to to samo co Omnibus? (czy jednak w Omnibusie jest coś więcej z materiałów dodatkowych). Patrząc na amazonie po ilości stron wychodziłoby że to samo.
cenowo różnica spora [...]

miałem w rękach zarówno pierwszy ohc, jak i omnibus i dodatki były te same - ekstrapoluję że różnic nie ma.

Offline Antari

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #479 dnia: Lipiec 20, 2016, 10:52:37 pm »
Z Now opłaca się wziąć omniaka Ms Marvel (tu akurat o vol.2 bym się nie martwił) oraz Deadpoola Posehna. Hawkeye wychodzi bardzo niekorzystnie cenowo, no chyba, że chcemy koniecznie mieć omnibusa.

 

anything