trawa

Autor Wątek: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd  (Przeczytany 246901 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nick Jackolson

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #630 dnia: Marzec 06, 2017, 06:15:03 pm »

Sam się zdystansuj bo bije od ciebie nieuzasadniona agresywność...)

Dalej nie rozumiesz, pisałem np. o informacji z libristo LICZĄC na to, że to prawda to chyba był astonishing x-men thor simonsona i sprawdził się w sumie spider vol.2 więc nie wciskaj mi tu pierdół o jakimś wystawianiu się na świecznik, bo od tej pory to twoje posty są jakimiś docinkami w moją stronę, ze się sprawdza i nie sprawdza. Co innego, ostatnie zapowiedzi, które od razu tu wstawiłem i wszystko wychodzi bo to pewniaki i info od jednego z pracowników o reprintach nic nie wiedział !


"Nie wspomnę o próbie wciśnięcia ludziom z tego forum Punishera Ennisa po tym jak się dowiedziałeś o wznowieniu. Czyli na dobrą sprawę zrobienia z kogoś stąd frajera."

Co ty pieprzysz? sprzedałem go chyba 2 lata temu? a następny egz poszedł na ebay pół roku temu? może więcej? nie chrzań mi tu tych głupot o naciąganiu kogokolwiek bo o reprincie dowiedzieliśmy się wszyscy kilka dni temu. Więc przemyśl zanim coś powiesz. Mnie tak Marvel załatwił kiedyś z AOA Omnibus i co? i nic, trudno - takie ryzyko.

I znowu giff..

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #631 dnia: Marzec 06, 2017, 06:49:12 pm »
Pracownik, który współuczestniczy przy nowych książkach bo reprinty to są stare książki ... Aha
Chciałem ci tylko powiedzieć, że takie np. New X-Men reprint ma np. nadrukowaną okładkę pod obwolutą więc to nie są wierne kopie starszych wydań.


Z tego co pamiętam tego AoA to miałeś wystawionego też na e-bay w momencie pojawienia się informacji o dodruku więc tak samo jak z 2x Punisherami chciałeś się go jak najszybciej pozbyć.


Ja widzę, że u ciebie jedyną kwestią tych książek jest sprawa czysto zarobkowa.


Trochę to niezdrowe ale oczywiście każdy może podchodzić do tego tematu jak mu się podoba.


Nie wklejaj już tych śmieci, proszę.
graves
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2017, 08:58:38 pm wysłana przez graves »

Offline Nick Jackolson

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #632 dnia: Marzec 06, 2017, 07:10:35 pm »
Pracownik, który współuczestniczy przy nowych książkach bo reprinty to są stare książki ... Aha
Chciałem ci tylko powiedzieć, że takie np. New X-Men reprint ma np. nadrukowaną okładkę pod obwolutą więc to nie są wierne kopie starszych wydań.


Z tego co pamiętam tego AoA to miałeś wystawionego też na e-bay w momencie pojawienia się informacji o dodruku więc tak samo jak z 2x Punisherami chciałeś się go jak najszybciej pozbyć.


Ja widzę, że u ciebie jedyną kwestią tych książek jest sprawa czysto zarobkowa.


Trochę to niezdrowe ale oczywiście każdy może podchodzić do tego tematu jak mu się podoba.

Dosłownie wszystko co napisałeś to jakiś idiotyzm. Nie gadam z tobą więcej, to jest po prostu rozmowa ze słupem... drugi bazyl... Rób sobie dalej swoje, tylko mnie w to nie mieszaj.

Offline starcek

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #633 dnia: Marzec 06, 2017, 07:20:01 pm »
[...]
Chciałem ci tylko powiedzieć, że takie np. New X-Men reprint ma np. nadrukowaną okładkę pod obwolutą więc to nie są wierne kopie starszych wydań.
[...]
No i te wznowienia są jednak gorszej jakości. Okładki juz tylko papierowe, w środku papier niemal prześwitujący. Ale dla osób, które walczą z wiecznym niedoborem miejsca to plus - są cieńsze.

Ciekawe do ilu spadnie cena pierwszego wydania Thora lub Puhishera na ebayu. W przypadku takich New X-men Morrisona, po ich wznowieniu można było kupić pierwsze wydanie nawet za ok. 50 funciaków.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #634 dnia: Marzec 06, 2017, 07:27:32 pm »
Mogłaby mi jakaś dobra głowa przypomnieć jaka część tego omnibusa dubluje się z tym co było wydane w PL, a jaka część jest "nowa"?

(btw. również uważam, że podejście KASAKASAKASA jest głupie i niezdrowe, ale niech każdy się bawi jak chce)

Offline misiokles

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #635 dnia: Marzec 06, 2017, 07:49:41 pm »
Którego omnibusa? New X-Men?

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #636 dnia: Marzec 06, 2017, 07:53:13 pm »
Punishera Ennisa.  :smile:

Offline Murazor

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #637 dnia: Marzec 06, 2017, 08:25:35 pm »
Punishera Ennisa.  :smile:
Collecting PUNISHER (2000) #1-12 - to było w WKKM (i Mandragorze), reszta nowa:
PUNISHER (2001)  #1-7 and #13-37
PUNISHER KILLS THE MARVEL UNIVERSE
and material from MARVEL KNIGHTS DOUBLE SHOT #1

mgnesium

  • Gość
Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #638 dnia: Marzec 06, 2017, 08:33:21 pm »
A ty w dalszym ciągu nie zrozumiałeś co to jest ogólnie dostępne forum?

moje rozumienie lub brak rozumienia kwestii, będącej wskazaniem przez ciebie jakiegoś wyimaginowanego trendu w moim zachowaniu, nijak ma się do bezmyślności tego co zrobiłeś. szczególnie że nick prosił, by podanych przez niego wtedy informacji nie upubliczniać w innych miejscach.

ale widzę, że zaszło nieporozumienie, więc krótki komunikat na przyszłość - nie obchodzi mnie nic, co masz do powiedzenia.

Offline starcek

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #639 dnia: Marzec 06, 2017, 09:42:06 pm »
[...]szczególnie że nick prosił, by podanych przez niego wtedy informacji nie upubliczniać w innych miejscach.

[...]
Bynajmniej.


A wracając do tematu reprintu..
Okładkowa Thora Simonsona przebije 150$?
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #640 dnia: Marzec 06, 2017, 09:46:45 pm »
@Murazor
Dzięki. Jakoś nigdy nie przeglądałem co tam dokładnie było, (bo cena) i nie zauważyłem, że jest całkiem sporo materiału poza tym wydanym w PL.

Offline Nick Jackolson

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #641 dnia: Marzec 06, 2017, 09:59:26 pm »
Bynajmniej.


A wracając do tematu reprintu..
Okładkowa Thora Simonsona przebije 150$?

Stracek, prosiłem... nawet zacząłem ten post od tych słów.. zresztą ehhh było i tyle.

Skąd ten pomysł ? Maksymalna cena okładkowa Omniaków 1000+ stron to 125 USD

Offline starcek

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #642 dnia: Marzec 06, 2017, 10:10:39 pm »
Echh, no nie... Anyway..
Z chciwości Marvela... Wznowienie Elektry szło za 100$... A to jest mega cegła - plus apetyt rośnie w miarę jedzenia.
Pożyjemy, zobaczymy.
Ja najbardziej żałuję, że przy okazji Logana - choć to oczywiście dalsze skojarzenie - nie wznowili Wolverine by Claremont.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline misiokles

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #643 dnia: Marzec 06, 2017, 10:18:56 pm »

Ja najbardziej żałuję, że przy okazji Logana - choć to oczywiście dalsze skojarzenie - nie wznowili Wolverine by Claremont.
Ot, to to!

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela
« Odpowiedź #644 dnia: Marzec 06, 2017, 10:26:29 pm »
A wracając do tematu reprintu..
Okładkowa Thora Simonsona przebije 150$?


Skoro najobszerniejszy do tej pory wydany omnibus czyli Deadpool z Marvel NOW (1344 pgs) ma okładkową 100$ to myślę, że nigdy nic nie wiadomo. Ale najpewniej pozostanie pierwotna cena czyli 125$.


Swoją drogą drugiego pod względem objętości Inhumans/X-Men: War of Kings Omnibus (1304 pgs) też można było zamówić w preorderze w okładkowej 100$, dopiero po czasie zmieniono to.

 

anything