trawa

Autor Wątek: Egmont 2014  (Przeczytany 557981 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline TePe

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #270 dnia: Marzec 06, 2014, 03:26:46 pm »
A Gucek i Roch to w kolorze? Bo chyba w Relaxie był w kolorze?
W Relaxie i wydaniu KAW był w kolorze, później Egmont wydał go w czerni i bieli.

Offline radef

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #271 dnia: Marzec 06, 2014, 04:29:53 pm »
(Grrr... ktoś mnie ubiegł.)
A tak na serio. Trzeci Superman już w maju, skąd mam znaleźć na niego pieniądze?
Gucek i Roch w kolorze? Zakup obowiązkowy, ale jaki format?
I co z tym Tintinami? Powiem tak - już raz się zdarzył Egmontowi taki błąd i przesłał okładkę "Szyn na prerii" (Lucky Luke) tak, że wyglądało to na osobną publikację tego tomu. Biorąc pod uwagę, że są to dokładnie te same okładki co służyły na okładce za miniaturki sądzę, że jest spora szansa, że jest to po prostu taki sam błąd. Oczywiście ja sam wolałbym, żeby Egmont wydał Tintina w większym formacie.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #272 dnia: Marzec 06, 2014, 04:36:46 pm »
Gucek i Roch w kolorze? Zakup obowiązkowy, ale jaki format?

Na razie nie wiadomo, czy w kolorze. Miejmy nadzieję, że tak.

Offline radef

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #273 dnia: Marzec 06, 2014, 04:44:44 pm »
Na razie nie wiadomo, czy w kolorze. Miejmy nadzieję, że tak.
W sumie to nie wiadomo, choć jest to logiczne wytłumaczenie ponownego wydania (ale pamiętajcie - Egmont nie jest logiczny!) Ale nie jest to pewne. Tak samo jak Tintin w dużym formacie, bo równie dobrze to może być błąd, albo wydanie w formacie B5 (jak komiks "Jonka, Jonek i Kleks"), więc - poczekajmy na jakieś dokładniejsze info od Egmontu.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline maximumcarnage

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #274 dnia: Marzec 06, 2014, 08:38:38 pm »
Mnie interesuje czy w związku z premierą filmu Egmont zdecyduje się dodrukować brakujące tomy "Sin City".

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #275 dnia: Marzec 06, 2014, 09:01:32 pm »
Mnie interesuje czy w związku z premierą filmu Egmont zdecyduje się dodrukować brakujące tomy "Sin City".

Mnie też to interesuje. Bardzo chciałbym w końcu skompletować Sin City w HC. Pytałem o to na forum Egmontu na Alei Komiksu, nowe odpowiedzi mają być w kwietniu, więc może w nich coś się wyjaśni.

Offline Motyl

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #276 dnia: Marzec 06, 2014, 10:10:35 pm »
Patrząc na kolejne zapowiedzi i tytuły, które mają się ukazać można samemu ułożyć taki oto plan wydawniczy na ten rok:

czerwiec
Batman: Detective Comics tom 3
Lucyfer tom 10
WPPC tom 2
Plansze Europy


lipiec
Wonder Woman tom 1
RŁ 3
Batman reedycja

sierpień
Batman tom 4
Strażnicy początek 4
WPPC tom 3
Lucky Luke

wrzesień
All Star Western tom 1
Lucyfer tom 11
Hellboy
RŁ 4

pażdziernik
Talon tom 1
sandman
WPPC tom 4
Liga 2

listopad/grudzien
Thorgal Kriss de Valnor 5
Batman: The Dark Knight tom 1
Calvin i Hobbes 8
47 roninów

Offline bosssu

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #277 dnia: Marzec 07, 2014, 06:46:08 am »
Gucek i Roch to fajne uzupełnienie, okładka jak z Kajtek I Koko- tylko jaki sens ma wydanie tego samego w kolorze???...Ja bym opcjonował za 2-ma zeszytami w formacie jak Kajko i Kokosz. Ciekaw jestem czy to ich natchnie do wydania ponownego trylogii "Śladem białego Wilka ,Duch bunkra, Chybiony strzał" również w kolorze,??? a miałem właśnie te "kolorówki" oprawić w integral

Offline bosssu

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #278 dnia: Marzec 07, 2014, 06:47:39 am »
i już wiem!!!"Na maj br. Egmont zapowiedział wznowienie całego "Gucka i Rocha" w jednym tomie. Komiks ma się ukazać w formacie A4, w twardej oprawie. Będzie sporo zmian w stosunku do poprzednich wersji. Po pierwsze kolor został gruntownie odrestaurowany. Po drugie "Kurs na półwysep Jork", który miał dwie wersje kolorystyczne, oparto na oryginalnym wydaniu z "Relaxu" (patrz: "Tajemniczy kurs"). Po trzecie liternictwo w obu częściach będzie wreszcie ujednolicone (patrz: "Aparat profesora Mixtura"). Po czwarte, poza komiksami w albumie znajdziecie 10 stron niepublikowanych szkiców Janusza Christy do "Gucka i Rocha". Ceny tomu jeszcze nie znamy."

 

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #279 dnia: Marzec 07, 2014, 09:11:21 am »
i już wiem!!!"Na maj br. Egmont zapowiedział wznowienie całego "Gucka i Rocha" w jednym tomie. Komiks ma się ukazać w formacie A4, w twardej oprawie. Będzie sporo zmian w stosunku do poprzednich wersji. Po pierwsze kolor został gruntownie odrestaurowany.
To szykuje się wielki hicior.

Offline TePe

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #280 dnia: Marzec 07, 2014, 09:26:29 am »
Po pierwsze kolor został gruntownie odrestaurowany.
 
Po okładce tego nie widać.
Mam nadzieję, że ta którą podesłałeś to tylko chwilówka.

Offline peta18

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #281 dnia: Marzec 07, 2014, 09:31:24 am »
Zastanawiam sie czy jest sens kupowania GiR, mam wersje z Kajtka i Koka i Innych, mam tez stare wydania albumowe. Te zmiany i dodatki to dla mnie zadna rewelacja. Ten komiks ucieszy chyba tylko kolekcjonerow i tych, ktorzy nigdy nie mieli z tym tytulem (komiksami) do czynienia (a sa tacy?).

Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline isteklistek

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #282 dnia: Marzec 07, 2014, 10:00:48 am »
"Gucek i Roch" nie mam i nie słyszałem o tym, ale jeżeli wydają całość w jednym tomie warto się nad tym zastanowić, oczywiście jeszcze kwestia ceny pozostaje. Fajnie, że Egmont ruszył pełną parą, martwi mnie to, że ta lokomotywa nic nie ciągnie: nie słyszałem o żadnych reklamach, o żadnym promowaniu, ulotkach, recenzjach i innych zachętach, które jakoś wyjdą poza zamknięty krąg już pozyskanych czytelników. Taka ilość komiksów jaką zaczyna Egmont wydawać aż się prosi o to, by otworzyć się na czytelnika - taka mała uwaga, ale mnie to jakoś strasznie nie martwi, bo mi za PR płacą. Zacznę na narzekać, gdy pojawi się powtarzana jak mantra stara śpiewka: "nie sprzedaje się".

Offline brzon

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #283 dnia: Marzec 07, 2014, 01:26:44 pm »
Będzie wznowienie pozostałych tomów Sin City w lipcu :smile:  http://www.swiatkomiksu.pl/strona-glowna/aktualnosci/art,210,sin-city-2.html


Dziwi mnie tylko brak wznowienia albumu nr 6

Offline maximumcarnage

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #284 dnia: Marzec 07, 2014, 01:32:13 pm »


Dziwi mnie tylko brak wznowienia albumu nr 6

To chyba jakiś błąd. Przecież to "Rodzinne wartości" są wciąż dostępne a nie "Girlsy, gorzała i giwery".

 

anything