trawa

Autor Wątek: Egmont 2014  (Przeczytany 552458 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline adro

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #375 dnia: Marzec 23, 2014, 03:43:09 pm »
wreszcie yans w integralach yeah!!!!
Niech egmont walnie jeszcze w ladnych integrach Kika i bede sikal ze szczescia :razz: :biggrin:
batman brubakera, monografia rosa, Antares no naprawde egmont ladnie sobie poczyna. Bilal tez by sie przydal, bo juz troszke zatesknilem za tym jugolem :lol:
PZDR
ps mam nadzieje, ze te plany wypala
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Nawimar

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #376 dnia: Marzec 23, 2014, 04:19:15 pm »
Czy przy okazji "Yansa" wspomniano o zamieszczeniu dodatku w postaci scenariusza "Amazonek" (trzynastego, niezrealizowanego tomu)? Bo podczas wizyty w Łodzi Duchateau mówił o takiej możliwości.

Offline misiokles

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #377 dnia: Marzec 23, 2014, 06:49:29 pm »
I co z Wieżą Rozpaczy - kilkunastostronicowym shorcie, dziejącym się między albumem 5 i 6? A wydawanie teraz Antaresa jest głupie. Leo cykl się rozrósł do siedmiu tomów, a w październiku 2013 wyszedł dopiero piąty.

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #378 dnia: Marzec 23, 2014, 07:22:59 pm »
A wydawanie teraz Antaresa jest głupie.

Dlaczego? Przecież mieli podzielić całość na dwa integrale. Lepiej tak, niż czekać aż Leo zrobi całość, poza dziś Egmont raczej nie zdecydowałby się na integral składający się aż z siedmiu albumów.

A ciekawe co z ARQ...
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2014, 07:54:37 pm wysłana przez ramirez82 »

Offline misiokles

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #379 dnia: Marzec 23, 2014, 07:32:43 pm »
Arq - póki co niedawno wyszedł szesnasty tom. Możnaby wydać te cztery, choć fajnie mieć na półce trzy równej grubości sześciotomomowe wolumeny.

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #380 dnia: Marzec 23, 2014, 07:43:48 pm »
Arq - póki co niedawno wyszedł szesnasty tom. Możnaby wydać te cztery, choć fajnie mieć na półce trzy równej grubości sześciotomomowe wolumeny.


eetam..... walić półkę! chcę to w końcu przeczytać!!!
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline bosssu

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #381 dnia: Marzec 23, 2014, 08:03:29 pm »
Dobre wiadomości!!! I to DWA  integrale YANSA do końca roku??? To pięknie...Juz się zaczyna wysyp Yansa na allegro- jedni lecą numery po 25zł inni walą np. 11 tomów za 900zł..tak więc jeśli ktoś potrzebuje pojedyńczych tomów to warto poczekać i kupić za grosze tak jak było z RORKIEM. Mnie i tak najlepiej się czyta dobre stare wydania z Komiks-Fantastyka. Ciekaw jestem czy gdzieś padła informacja o wznowieniu EKSPEDYCJI, bo też się pojawił wysyp na allegro- ma ktoś cynk???

Offline piotrassss

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #382 dnia: Marzec 23, 2014, 08:06:31 pm »
Arq - póki co niedawno wyszedł szesnasty tom. Możnaby wydać te cztery, choć fajnie mieć na półce trzy równej grubości sześciotomomowe wolumeny.

Niech wydadzą lepiej całość w jednym tomie. Jak to podzielą na dwie części jeszcze, to jest ryzyko, że drugiego z tych dwóch nie wydadzą, bo np
sprzedaż będzie im zbyt wolno szła. Po co ryzykować..

Offline piotrassss

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #383 dnia: Marzec 23, 2014, 08:12:59 pm »
A wydawanie teraz Antaresa jest głupie. Leo cykl się rozrósł do siedmiu tomów, a w październiku 2013 wyszedł dopiero piąty.

Do siedmiu? Miało być sześć.
Też bym wolał za jednym razem wszystko - argument podobny jak w przypadku ARQ, przynajmniej nie byłoby strachu, że przerwą serię...
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2014, 08:20:59 pm wysłana przez piotrassss »

Offline kosmoski

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #384 dnia: Marzec 23, 2014, 08:46:50 pm »
Dobre wiadomości!!! I to DWA  integrale YANSA do końca roku??? To pięknie...Juz się zaczyna wysyp Yansa na allegro- jedni lecą numery po 25zł inni walą np. 11 tomów za 900zł..tak więc jeśli ktoś potrzebuje pojedyńczych tomów to warto poczekać i kupić za grosze tak jak było z RORKIEM. Mnie i tak najlepiej się czyta dobre stare wydania z Komiks-Fantastyka. Ciekaw jestem czy gdzieś padła informacja o wznowieniu EKSPEDYCJI, bo też się pojawił wysyp na allegro- ma ktoś cynk???

O Ekspedycji nic nie było, za chwilę pewnie będzie też wysyp Trylogii Nikopola, była mowa o Hugo, jak pojawią się kompletne materiały jest duża szansa na integral :)

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #385 dnia: Marzec 23, 2014, 08:57:09 pm »

Niech wydadzą lepiej całość w jednym tomie. Jak to podzielą na dwie części jeszcze, to jest ryzyko, że drugiego z tych dwóch nie wydadzą, bo np
sprzedaż będzie im zbyt wolno szła. Po co ryzykować..
jeśli tak na to patrzeć, to najlepiej wcale nie wydawać, przecież oba ARQ (mimo tylu lat od ich wydania) do dziś zalegają w większości internetowych sklepów za 2/3 ceny. A tak na poważnie, to jestem przekonany, że (mimo wszystko) Egmont wyda całość ARQ!
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline Koalar

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #386 dnia: Marzec 23, 2014, 09:46:17 pm »
jeśli tak na to patrzeć, to najlepiej wcale nie wydawać, przecież oba ARQ (mimo tylu lat od ich wydania) do dziś zalegają w większości internetowych sklepów za 2/3 ceny.

Nie bardzo, niełatwo już znaleźć Arq w tak atrakcyjnej cenie. Na empik.com w ogóle ich już nie ma i tylko patrzeć, jak w ogóle znikną ze sklepów. Acz rzeczywiście długo zalegają.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline bosssu

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #387 dnia: Marzec 24, 2014, 07:57:11 am »
Myślę że na fali Andreasa (wydawany w ekspresowym tempie Koziorożec i wznowienie RORK) ARQ też zniknie z księgarń. Osobiście pod względem fabularnym cenię go bardziej niż Koziorożca. Czy Egmont wyda kolejny integral??? Wątpię. Jeśli historia nie jest zamknięta i toczy się dalej to zaczekają do 6-ciu tomów aby wydać w jednakowej szacie. To jest największa bolączka integrali- dlatego najlepiej się je wydaje przy zamkniętych historiach. Tak samo jak wyszło teraz z Ptakiem czy Skargą (leca w zeszytach aby dokończyć serię )

Offline bosssu

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #388 dnia: Marzec 24, 2014, 08:32:21 am »
a Yans już leci na łeb i szyję
10 tomów -400zł EGMONT
http://allegro.pl/yans-egmont-10-albumow-i4088409624.html
kto da mniej???!!!

Offline nx87

Odp: Egmont 2014
« Odpowiedź #389 dnia: Marzec 24, 2014, 09:15:55 am »
Po ile te Yans'y ogólnie były? Nie śledziłem tematu.

 

anything