trawa

Autor Wątek: Authority  (Przeczytany 24874 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Authority
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 24, 2007, 05:37:44 pm »
A ja na pocieszenie powiem - czekajcie na Millara i Peyera. Run Ellisa jest komicznie stereotypowy, zostają tam użyte śmieszny dla mnie koncpet alternatywnej ziemi i obcych, którzy zostali obrobieni od góry do dołu. Peyer ukazuje w końcowych numerach Authority jaka byłaby grupa superbohaterów w prawdziwym świecie. Jedno słowo ją opisuje dobitnie - hipokryzja.

Także Ellis może się wam nie spodobać i ja to rozumiem. Ale dajcie jeszcze szansę temu tytułowi. Serio.

P.S. Millara nie wychwalam, bo (moim zdaniem) został skutecznie zgnojony przez cenzorów. Gdyby nie oni to Peyer byłby daleko w tyle.

Offline Ziemniakento

Authority
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 24, 2007, 05:53:05 pm »
Myślę, że Millar całkiem dobrze daje sobie radę z trykociarzami. Dowodami są choćby Ultimate X man, czy Ultimates.

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Authority
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 24, 2007, 05:59:15 pm »
Millar daje sobie radę, owszem. Problemy pojawiają się wtedy, gdy ktoś sukcesywnie przeszkadza mu w tworzeniu.

To nie pierwszy raz, gdy cenzorzy z DC niweczą ciekawe plany scenarzystów. O ile dobrze pamiętam Ellis miał problemy z Vertigo....

Offline burberry

Authority
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 25, 2007, 10:53:55 am »
freshmaker - ojej :(

jak bede mial troche pieniedzy i o ile wyjda nastepne tomy, to podejrzewam, ze zakupie, chociaz, jak mowilem - bez rewelacji...
Bóg Cię kocha

Offline Archie

Authority
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 25, 2007, 08:46:35 pm »
Cytat: "C.H.U.D.Y."
Millara nie wychwalam, bo (moim zdaniem) został skutecznie zgnojony przez cenzorów.

Tutaj jest ciekawy artykuł na temat tej cenzury.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline adro

Authority
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 28, 2007, 10:54:58 pm »
mocne :p  :lol: Kurcze oby Authority wytrwalo na naszym rynku do runu millara, bo kurna teraz ten komiks jest dobry, ale run marka zapowiada sie zdecydowanie,zdecydowanie lepiej :lol:  :p. Juz nie moge doczekac sie kolejnych czesci authority. ciekawe co jeszcze ellis wymysli w 3 tomie
pozdro
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline głowonuk

Authority
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 02, 2007, 04:38:17 pm »
http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/authority/4

czyżby Frank Quitely wstydził się Authority?
częstochowa
rzadkochowa
czały czas manawierzchu

Offline 4-staczterdzieściicztery

Authority
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 15, 2007, 09:56:30 pm »
Przeczytałem ostatnio "Zaćmienie" i w związku z tym chciałem zapytać, czy to już tutaj ma być to słynne "lepiej w dalszych tomach", czy jeszcze trzeba poczekać?
Dla mnie wygląda po staremu ( kiepsko ), tylko przeciwnik się zmienił. Swoją drogą naprawdę jestem ciekaw co dalej wymyśli Ellis, po zastukaniu przez Authority SPOILERkosmicznej piramdy SPOILER, może Wiszące Ogrody Królowej Alpha Centauri albo Marsjańskiego Owsika?
"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."

Offline gscm

Odp: Authority
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 19, 2009, 05:52:48 am »
Dla tych, którzy jeszcze nie czytali tomu 4:

Duża pozytywna zmiana w rysunku i podejściu do tematu (nie jestem fanem komiksu "superbohaterskiego"). Całość jakby zręczniej wykonana i chyba z większym "luzem".

Czytałem około 1/3 tomu, więc na temat całości scenariusza się nie wypowiem, ale po schematycznych 1-3 na pewno będzie lepiej :-).


Offline Szekak

Odp: Authority
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 24, 2013, 11:21:57 pm »
Seria fajna, dzisiaj sobie zacząłem czytać czwarty tom, patrzę, a tu...
Spoiler: pokaż
apollo całuje się z mightnigheterem :lol:

Deg

  • Gość
Odp: Authority
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 25, 2013, 01:38:54 am »
Oni od początku
Spoiler: pokaż
jakoś czule na siebie patrzyli.

Offline pioma10

Odp: Authority
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 25, 2013, 01:56:51 am »
Seria fajna, dzisiaj sobie zacząłem czytać czwarty tom, patrzę, a tu...
Spoiler: pokaż
apollo całuje się z mightnigheterem :lol:


Oni od początku
Spoiler: pokaż
jakoś czule na siebie patrzyli.


A w końcu
Spoiler: pokaż
zostali małżeństwem.

Offline Koalar

Odp: Authority
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 24, 2014, 10:14:07 pm »
No, za śmieszne pieniądze poczytałem sobie fajne superbohaterskie komiksy. Tom 1 średniawka, ale potem było już lepiej, no i w końcu mocne wejście Millara i Quitely'ego na deser. Fajnie by było, gdyby Sideca pociągnęła tą serię, jeśli dalej trzyma poziom taki jak w 4 tomie.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

 

anything