Gildia Mangi i Anime (www.manga.gildia.pl) > Forum Mangi i Anime

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21

(1/151) > >>

Ijon Tichy:
Więc klasycznie trochę historii:

--- Cytat: Dread ---Ten temat nie służy do bezsensownego nabijania postów. Temat służy wzajemnemu poznawaniu się, przedstawianiu się nowych userów oraz luźnym dyskusjom i innym sprawom, których nie da się załatwić w inny sposób.

Proszę Was, byście nie pisali tutaj o anime i mangach, bo od tego są odpowiednie, poświęcone owym anime tematy. Jak nie ma, to wypada takowy założyć, nie ma strachu, najwyżej poprawię.

Proszę Was, byście nie pisali tutaj o grach komputerowych, kompach, bitewniakach, grach RPG, muzyce itp, bo od tego są odpowiednie Gildie. Małe dygresje są w porządku, ale kilkustronnicowe dyskusje już nie.

Proszę Was, byście nie pisali tutaj o sprawach, które nie dotyczą ogółu użytkowników, w sensie takie, które można załatwić poprzez PW, mailem, komunikatorem, telefonując, czy odwiedzając osobiście. Nie każdego obchodzi to kto komu wisi jakieś płyty, czy nawołuje do wspólnego picia kawy.

Proszę Was, nie róbcie z tego tematu czatu. Nikomu nie będę sprawdzał ilości znaków w poście, ale czasami warto się zastanowić, czy warto wysyłać posta złożonego z jednego wyrazu, czy emoty, albo lakonicznego "ja też". Nie jest to bezwzględny zakaz, ale umiar jest wymagany.
Dodam do tego jeszcze apel o używanie mózgu i czytanie ze zrozumieniem, bo cos ostatnio umiejętność ta zanika.

Uprzejmie Was proszę, aby starać się mieścić w 2 stronach dziennie. Jest to jedynie zalecenie, nie obłożone jakimikolwiek sankcjami, poza tym, że będzie mi smutno. Zamordyzmu wprowadzać nie będę, gdyż zamordystą nie jestem - liczę na Waszą współpracę.

--- Koniec cytatu ---

--- Cytat: Wilk ---Nie flejmić się za bardzo.
--- Koniec cytatu ---

--- Cytat: Miranda ---wszelkie próby trollowania i bluzgania będą tępione
--- Koniec cytatu ---


Tyle, temat jest wasz :)

Hunter Killer:
Pierwszy. :biggrin:

Postanowiłem obejrzeć Busou Shinki, po tym jak widziałem urywki i zajawki z AMVek, ale to co zaserwowali to jakaś słaba kaszanka. Która raptem miejscami jest tylko śmieszna. Cóż oczekiwałem czegoś fajniejszego a wyszła kicha.
Na razie odpuściłem sobie po 7 odcinkach, nie wiem czy dokończę a to ma raptem 12...

Hollow:
Nie marnuj czasu. Jeśli masz ochotę to obejrzyj tylko 2 ostatnie odcinki, bo tam jest tylko trochę fabuły, ale i to można sobie odpuścić i nic nie stracić.

Drugi.

Hunter Killer:
http://9gag.com/gag/aBK64PQ?ref=fsidebar

Lubię takie porównania :)

Wilk Stepowy:
Imo anime na zyskało, odkąd zaczęli korzystać z baz zdjęć i na ich podstawie robić lokacje. Ładniej i bardziej realistycznie to wygląda.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej