Gildia Mangi i Anime (www.manga.gildia.pl) > Forum Mangi i Anime

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21

<< < (3/151) > >>

Sir_Ace:
Słyszałem legendę, jakoby we Wrocławiu jakiś starszy pan najpierw starannie wylegitymował dziewczynę z puszką (znajomą znajomego znajomego) i wręczył jej dziesięć tysiaków.

Hollow:
A ja z kolei słyszałem, że znowu próbują oskarżyć Owsiaka o przywłaszczenie sobie części zebranych pieniędzy.

TC:
Cóż, prawaki od zawsze nienawidzą Owsiaka i WOŚPiu...

Hamtaro666:

--- Cytat: TC w Styczeń 13, 2014, 05:21:42 pm ---Cóż, prawaki od zawsze nienawidzą Owsiaka i WOŚPiu...

--- Koniec cytatu ---

Znam bardzo wiele osób o prawicowych poglądach co wspierają i popierają WOŚP, a także spotkałem osoby o poglądach lewicowych twierdzące, że to co robi Jerzy Owsiak i fundacja jest psim obowiązkiem państwa i nie należy WOŚP-u wspierać.

Hunter Killer:
Też spotykałem się z osobami wręcz oskarżającymi Owsiaka, że to co robi to komunizm, a państwo powinno zapewnić te pieniądze na państwową służbę zdrowia. :) Ludzie najwyraźniej nie mają zielonego pojęcia co oznacza komunizm itp. bo właściwie to jest to tak jakby nie patrzeć odwrotnie.
A i tak najfajniej mi się czyta komentarze, gdzie ludzie podają np. Caritas jako fundację prawdziwie wspierająca biednych. Tylko czemu tak wspaniała fundacja nie chce pokazać prawdziwych kwitów i wydatków ile z tych zebranych pieniędzy idzie na biednych. A taki zły i "komunistyczny" Owsiak, pokazuje otwarcie kwitki.
Zresztą co się będziemy oszukiwać, tak jedni jak i drudzy na tym zarabiają, zarabiają na tym firmy bo inaczej by nie wspierały takich akcji, itd. Ja już wole wspierać Owsiaka bo sprzęt który kupuje zostaje chociaz w Polskich szpitalach. A nie Caritasy czy inne Czerwone Krzyże, z których pieniądze lecą za granice w błoto trwonione przez księży (tak, jestem antyklerykałem). Jedynie można mieć pretensje do rządu i NFZtu, że to co kupuje Owsiak nie jest wcielane ani zakupywane z instytucji NFZtu i nie ma takich samych praw jak sprzęt zakupiony "z państwa". Ale to już wina samych urzędasów a tych stać na to, w końcu cały naród się na nich "składa".

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej