trawa

Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21  (Przeczytany 327283 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #120 dnia: Kwiecień 02, 2014, 09:52:30 am »
U mnie w robocie też są piłkarzyki (od grudnia jednak nasza grupa przerzuciła się na rzutki, bo mamu tarczę u siebie).
Piłkarzyki to dobra gra dla programistów:
Real Programmers don't play tennis, or any other sport that requires you to change clothes.  Mountain climbing is OK, and real programmers wear their climbing boots to work in case a mountain should suddenly spring up in the middle of the machine room.
(Z unixowych fortunes.)
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Frey Ikari

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #121 dnia: Kwiecień 15, 2014, 10:15:44 pm »
It's ALIVEEEEEE!!!

Offline Hollow

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #122 dnia: Kwiecień 16, 2014, 08:28:16 am »
What?

Offline Frey Ikari

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #123 dnia: Kwiecień 17, 2014, 07:02:11 am »
A nic dałem znak że żyję i pamiętam oraz zdziwienie że jakieś stare kunie nadal to są.
Ciekawe bo nie ma żadnych nowych, coś kiepsko się promujecie.

Offline TC

  • Moderatorzy
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #124 dnia: Kwiecień 17, 2014, 12:32:35 pm »
Fajnie, że wróciłeś. :)
RIP Gildio...

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #125 dnia: Kwiecień 17, 2014, 03:21:50 pm »
No jestem ciekaw jak chciałbyś nas "wypromować"?
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline wyspa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #126 dnia: Kwiecień 17, 2014, 03:38:05 pm »
Przykro to stwierdzić ale teraz wszystko to facebook, google+, YT, twiter itp...
Kumpel myśli o wydaniu swojego indyka na platformy mobilne ale to jest taka loteria (dosłownie jeżeli gra w ciągu pierwszych godzin nie wpadnie graczom w oko to później spada z listy nowości a wtedy już nikt nie kupi... taki spam tytułów tam), więc mimo że specjalnie portali społecznościowych nie uznaje to zakłada  teraz wszędzie konta żeby choćby tam paru ludzi go złapało z jego gierką...

Straszne czasy.


A jak ktoś zainteresowany to może sobie w inną jego gierkę (flszówka) popykać poniżej:
http://www.newgrounds.com/portal/view/635712

Offline Skrzydlaty

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #127 dnia: Kwiecień 17, 2014, 05:41:23 pm »
Gra powyżej się szczególnie sama nie broni, więc na loterię bym aż tak bardzo nie zwalał. A że zalew platformerów jest obecnie ogromny, to i wybić będzie się trudno.

Offline wyspa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #128 dnia: Kwiecień 17, 2014, 05:50:19 pm »
Tworzy coś nowego więc zobaczymy co mu tam wyjdzie... ale fakt jest faktem iż jak na flaszówkę całkiem niezłe. Zresztą laureat tegorocznego Stencil Jam (3cie miejsce bodajże)

To co mówię o platformach mobilnych to akurat nie zwalanie ale branżowy fakt... najśmieszniejsze jest to iż na porządku dziennym są sytuacje gdy jedna gra jest klonem innej i to ona a nie oryginał bije rekordy popularności.
Dokładnie to wydarzyło się w wypadku Agngry Birds i Cush the Castle...

Offline Skrzydlaty

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #129 dnia: Kwiecień 17, 2014, 05:57:09 pm »
Odnośnie ploteczek to ja mam znajomego, który boi się wrzucać swoje produkcje na Google Play Market. Mają tam oni swój system standardów i kiedy aplikacja nie jest wystarczająco dobra, to nie zostaje ona dopuszczona do sprzedaży. Rzekomo jego kolega tam próbował zamieścić grę osiem razy, osiem razy zostawała odrzucona i nakazywane było wykonanie odpowiednich poprawek. Po paru miesięcach okazało się co? Wydany został niemal idealny klon jego gry przez, jak to on podejrzewał, ludzi związanych z Google Play. Ale to oczywiście taka wesoła ploteczka z serii "znajomy znajomego", więc cholera wie ile w tym prawdy. (:

Offline Sir_Ace

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #130 dnia: Kwiecień 17, 2014, 09:18:18 pm »
Dziwne. Do google'owego Marketu można wrzucić prawie każdy badziew, o ile uiści się opłatę rejestracyjną w wysokości $25. Aplikacje z reguły przechodzą rutynowy, czysto automatyczny przegląd, testy "na żywo" przeprowadzane są wtedy, kiedy w kodzie jest coś grubo nie tak. Kiedyś pomagałem przy firmowej apce i skoro to ścierwo nie miało kłopotów z akceptacją, to przyjmą chyba naprawdę wszystko...
I'd like to be a tree

Offline Hunter Killer

Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Frey Ikari

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #132 dnia: Kwiecień 18, 2014, 04:05:28 pm »
Może jakieś fajne bannery na inne fora i portale?

Offline Frey Ikari

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #133 dnia: Kwiecień 21, 2014, 07:41:59 pm »
kieliszek nr X (bo nikt nie liczy), ruchy..., staję się...., powolne..., dobry imprezowicz wie że pora coś przekąsić. :razz:

Offline Hunter Killer

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #134 dnia: Kwiecień 23, 2014, 01:01:19 pm »
Zrobiłem sobie nową tapetkę (nie ja rysowałem) bo te oczy mają coś magnetycznego... :P Jak zobaczyłem ten obrazek po prostu nie mogłem się oderwać przez dobre kilka chwil...aż poczułem zawroty w głowie. Te oczy nie mogą kłamać. :smile:


A tak ponadto postanowiłem powiększyć swoją kolekcję figurek z M&A (wynoszącą obecnie jeden :sad: model Mikuru z Haruhi ). Niestety sprowadzenie nawet najmniejszych modeli do PL wychodzi stosunkowo drogo a nie mam tyle kasy. Nie mniej postanowiłem sobie, że skoro siedzę w modelarstwie już sporo i sam rzeźbiłem figurki, to czemu by samemu nie zrobić sobie czegoś z animu. :smile: :cool:
Narodziły się, przez święta, dwa pomysły... ciekawe czy ktoś odgadnie co to będzie.  :biggrin:
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau