trawa

Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21  (Przeczytany 320864 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #135 dnia: Kwiecień 23, 2014, 06:22:20 pm »
To po lewej wygląda jak fragment działka z figurki z kantai collection....

Offline Jackal

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #136 dnia: Kwiecień 23, 2014, 06:39:07 pm »
Mnie bardziej pasuje to na aparat fotograficzny.
Oglądał ktoś z was może:
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=312
jeśli tak to jest to bardziej tak dobre jak Hunter x Hunter czy bardziej płaskie jak Brave 10?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2014, 08:10:10 pm wysłana przez Jackal »

Offline Hollow

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #137 dnia: Kwiecień 23, 2014, 08:16:44 pm »
Oglądałem to, ale nie widziałem Hunter x Hunter więc trudno mi ocenić. Jest to coś pomiędzy pierwszą serią Naruto (banda walczących dzieciaków), a bleach (przeciwnikami są przeważnie różne stwory z za światów).

Offline Jackal

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #138 dnia: Kwiecień 23, 2014, 08:21:13 pm »
Aha, a jeśli chodzi o poziom serii? Coś na poziomie Naruto i Bleach?

Offline Hollow

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #139 dnia: Kwiecień 23, 2014, 08:33:44 pm »
Wygląd postaci i walk jest podobny do Naruto (choć kreska jest o wiele gorsza), a fabularnie jest zbliżone do bleach (mamy dzieciaka, który walczy z różnym tałatajstwem z zaświatów, które che krzywdzić ludzi). Pierwsze odcinki są bardzo słabe. Obejrzyj z 10 i sam oceń jak ci podchodzi.

Offline Hunter Killer

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #140 dnia: Kwiecień 24, 2014, 12:55:17 am »
To po lewej wygląda jak fragment działka z figurki z kantai collection....
Hollow odgadł. Jako, że mój "skill" jest za słaby na stworzenie figurki-człowieka, chociaż możliwe, że za jakiś czas spróbuje. To jednak na rozgrzewkę wypróbuje coś co nie jest do końca ludzkie. :D
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline wyspa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #141 dnia: Kwiecień 24, 2014, 07:58:35 am »
Ja w sumie mógłbym się pobawić, gdybym miał drukarkę 3d. Niestety póki co te zabawki za drogie dla mnie.

Offline Jackal

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #142 dnia: Kwiecień 24, 2014, 07:25:58 pm »
Wygląd postaci i walk jest podobny do Naruto (choć kreska jest o wiele gorsza), a fabularnie jest zbliżone do bleach (mamy dzieciaka, który walczy z różnym tałatajstwem z zaświatów, które che krzywdzić ludzi). Pierwsze odcinki są bardzo słabe. Obejrzyj z 10 i sam oceń jak ci podchodzi.
Dzięki, więc tak zrobię dam mu szanse. Zachęca też mnie wysoka nota.

Offline Hunter Killer

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #143 dnia: Kwiecień 25, 2014, 10:16:15 pm »
Ja w sumie mógłbym się pobawić, gdybym miał drukarkę 3d. Niestety póki co te zabawki za drogie dla mnie.
Najtańsze jak patrzyłem to ok 3-4 tyśków, plus jeszcze proszek do tego. Ale to w sumie nie jest jakaś zabójcza jakoś tych wydruków. Cos w miarę fajnego to trzeba już szykować ok. 10 tysiaków, ale to tak trochę za drogo. :p
Ponoć są drukarki 3D co nawet w pyle metalowym mogą drukować i wydruki są jakby odlane z metalu, ale takie cudo to pewnie już kilkadziesiąt tysięcy dolców kosztuje.

Z lepszych wrażeń, dziś zakupiłem dysk SSD 128 Toshiby i 4gigową kość ramu, mam sekretny plan postawić winde7 na SSDku i dowalić w kompa ram co da mu w sumie 8 giga. Może w końcu winda przestanie krzyczeć że ma za mało pamięci jak otwieram corela, czy inne grafiki.
Testowałem też u znajomka na firmie winde 8 na monitorze/ekranie dotykowym, fajna zabawa z tymi kafelkami. :D
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline wyspa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #144 dnia: Kwiecień 25, 2014, 10:18:48 pm »
Super jakości nie trzeba by aby zrobić coś fajnego... ot wydrukować z plastiku, trochę podszlifować gdzie trzeba i do malowania :)

To bym mógł zrobić bo jednak takie rzeźbienie od 0 to nie dla mnie :D

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #145 dnia: Kwiecień 25, 2014, 10:26:31 pm »
Z lepszych wrażeń, dziś zakupiłem dysk SSD 128 Toshiby i 4gigową kość ramu, mam sekretny plan postawić winde7 na SSDku i dowalić w kompa ram co da mu w sumie 8 giga.

Ja właśnie zmieniam MB i procka i jak mi winda po tej przesiadce nie wstanie, to też kupię SSD 128 GB, tyle że Plextora. Na razie nie kupuję, bo liczę, że jednak sobie windows poradzi z przeprowadzką. Strasznie mi się nie chce reinstalować dziada.

Offline Hunter Killer

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #146 dnia: Kwiecień 26, 2014, 01:51:33 am »
No dla mnie drukarka 3D która robiłaby nawet wstępny druk byłby super. Resztę to sam bym już wymodelował, bo najgorsze jest właśnie wstępne ułożenie i proporcje sylwetki. A muszę przyznać iż figurki dziewczyn z anime są wyjątkowo szczupłe. :p
No ale nadal te 3k to wolę na kompa wydać...

Ja niestety pozostaję przy tym co mam w kompie. Najgorzej nie jest a i tak w najnowsze gry nie gram, najnowsze produkcje mam z bodaj 2008 roku. Jedynie czołgi są dość zasobożerne. Dlatego wolałem dać na razie ssd i ram a później wymienię główne elementy znowu wydając ponad tysiaka, bo nic nie będzie pasowało, po za dyskami i ramem :P
No i mnie niestety czeka reinstalka dziada windowa, zresztą chcę zmniejszyć ilość partycji, bo mam jeden dysk rozstrzelony na 4 partycje po ok 60 giga i drugi dysk 2x465GB. A chciałbym to skompresować w sumie na 4 partycje 2 duże i dwie mniejsze. Po za tym rozmyślam nad zakupem pakietu corelowego na 64bitach, tylko ciągle ta kasa...:/
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #147 dnia: Kwiecień 26, 2014, 10:18:31 am »
Do kompletu przydałby się jeszcze skaner 3D.

btw. jesteś pewny, że płyta pociągnie Ci 8 gb ramu? Bo moja obecna MB ma na karku już z 6 lat i niechętnie patrzy na więcej niż 4 gb ramu : ) Jeden z powodów, dla którego ją wymieniam.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2014, 10:23:42 am wysłana przez Wilk Stepowy »

Offline Hunter Killer

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #148 dnia: Kwiecień 26, 2014, 03:15:06 pm »
Skaner 3D to już bajer taki :-)...wolałbym zestaw do manewrowania 3D :D

Moja płyta jest w miarę nowa, bodaj 3-4 lata i ma obsługę dwukanałowego ramu do 16GB, zatem się nie martwię. Bardziej mi jednak brakuje czasem mocy na procku i ewentualnie grafa, bo ta padnie jakbym chciał zagrać w coś nowego. Mimo, że to GT440 i raczej osiągami nie zachwyca (jak czytałem na forach wypowiedzi gimnagraczy), ale dla mnie wystarcza z nawiązką. Dlatego zakładam, że za rok jakoś tak będę myślał o wymianie tego. Może do tego czasu AMD wyda coś ciekawego a jak nie to będę się zastanawiał nad i5.

Najchętniej to wyłożyłbym tak z piątkę i zmontował sobie mini stacje roboczą pod grafę i render, co by mi zapewniło przy okazji pełną płynność na wszelkie gry. Ale najpierw trzeba mieć tą piątkę. :p
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #149 dnia: Kwiecień 26, 2014, 04:19:30 pm »
No ja właśnie kupiłem MB od MSI i procka i5 4570. Tylko teraz trochę się o zasilacz martwię, bo mam 650W, a ostatnio zmieniłem grafę na Sapphire R9 i teraz tak się zastanawiam, czy ten nowy procek i płyta przypadkiem mi zasilacza nie położą.