Gildia Mangi i Anime (www.manga.gildia.pl) > Forum Mangi i Anime

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21

<< < (2/151) > >>

Skrzydlaty:
Z tego co kojarzę Hanasaku Iroha kosmicznie rozreklamowała rejon w którym miejsce miało animu (: Fajna sprawa

Sir_Ace:

--- Cytat: Wilk Stepowy w Styczeń 12, 2014, 09:49:31 am ---Imo anime na zyskało, odkąd zaczęli korzystać z baz zdjęć i na ich podstawie robić lokacje. Ładniej i bardziej realistycznie to wygląda.

--- Koniec cytatu ---

W sumie tak jest łatwiej. Zamiast szkiców i opisów wysyła się Koreańczykom zdjęcie, a oni odtwarzają je w komputerze.

Skrzydlaty:
Z tego co ja wiem, to akurat te studia, które oficjalnie wzorują się na realnych miejscach i chce im się to wszystko dopieszczać, raczej nie bawią się w outsourcing. A w każdym razie KyoAni i P.A. Works trzymają ludzi od teł przy sobie. AnoHana to akurat A-1 i oni chyba robią różnie, ale to konkretne anime bodajże też było robione w pełni wśród swoich. Do Korei raczej idą te produkcje, gdzie im tak nie zależy na wygłaskanym efekcie końcowym i chcą przyoszczędzić. A tracing sam w sobie istnieje pewnie od zawsze, bo łatwiej nakreślić jakiś budynek, bądź pozę, posiłkując się zdjęciem z google'a, czy innej książki.

Wilk Stepowy:
Poza tym, o czym wspomniał Skrzydlaty, to ja po prostu wolę, gdy anime dziejące się w określonym regionie rzeczywiście przypomina to, jak ten region wygląda lub mógłby wyglądać. No i jak wspominałem - szczegółowość i realizm, to jest w cenie w tego typu produkcjach, a normalnie byłoby albo nieosiągalne, albo kosmicznie drogie.

Hunter Killer:
Uff, wróciłem z WOŚPa, do 14 praktycznie liczyliśmy grad w kilogramach, zamiast puszek. Ale od 15 nawet zawitało słonko i ludzie się pojawili. Nie wiem ile żeśmy zebrali, ale ludzie wrzucali po 50 zł, a jedna kobitka wrzuciła stówkę.
Było fajnie, choć trochę zmarzłem. :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej