Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21  (Przeczytany 320598 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 27, 2014, 07:56:02 am »
i nawet maili zwrotnych nie dostałem czy doszło...
To mnie najbardziej drażniło jak szukałem roboty - żadnego info czy doszło i żadnej odpowiedzi w typie "nie, dziękujemy" / "mamy kogoś lepszego"
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Hunter Killer

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 27, 2014, 03:39:26 pm »
Jak robiłem w Tesco, w sumie niezła posada jak się tak pomyśli, jako Pracownik ds. cen i zamówień, to na początek bez żadnej wiedzy o tym dawali jakieś 1700-1800. Tak nieco więcej od najniższej i w sumie mógłbym za tyle robić bo faktycznie nic nie wiedziałem o tym. No ale, że posada fajna, to kierowniczka swoją znajomą wcisnęła a mi zaproponowała magazyniera za najniższą na pół etatu z "obowiązkiem" dorabiania do pełnych godzin. Że niby wszyscy tak pracują.
Podziękowałem bardzo za taką propozycję, a szkoda bo sklep mam 5min od domu i to pieszo.

Zresztą mam wrażenie, że w Łodzi gdzie by się nie udać i jakie mieć doświadczenie/umiejętności zawsze dają najniższą. :/
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Sir_Ace

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 27, 2014, 05:25:47 pm »
Ponad pół roku robię w zawodzie. Pierwsze dwa miesiące zarabiałem... suty obiad. Potem tyle, żeby opłacić pokój i rachunki (obiad nadal jadłem w pracy :p). Teraz wystarcza mi na opłaty, samodzielne wyżywienie i raz na jakiś czas wyskok na piwo. Powolny progres.
I'd like to be a tree

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 27, 2014, 06:21:46 pm »
Powiedziałbym, że niezły progres, tylko z niskiego pułapu startowałeś : )

Offline Jackal

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 02, 2014, 06:27:14 pm »
Wczoraj w nocy oglądałem Man of steel i muszę przyznać, że jak na film tego typu bardzo fajnie zrobiony. Według mnie ciekawe podejście i całkiem nieźle wyszło. Osobiście spodziewałem się słabizny. Pod koniec w finałowej walce człowiek sobie myśli, że gdyby film Dragon ball został tak wykonany to było by naprawdę coś dobrego i o wiele lepszego.

Offline Sir_Ace

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 02, 2014, 07:20:07 pm »
Tak jak lubię czytać komiksy superbohaterskie, tak nigdy jeszcze nie spodobał mi się film z tego nurtu. Tanie efekciarstwo na papierze jest jakieś łatwiejsze do przełknięcia...
I'd like to be a tree

Offline wyspa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 02, 2014, 09:56:58 pm »
Ogólnie odnośnie tego co pisałem tu: http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,15679.msg1246187.html#msg1246187

Tragedia totalna... człowiek siedzi bez pracy i wydawało by się, że ot okazja trochę odpocząć w końcu nie trzeba tyle jeździć po całej Polsce a tu lipa.
Człowiek siedzi i się zanudza na śmierć... normalnie to wykorzystałbym wolny czas aby skoczyć gdzieś do pubu ze znajomymi czy coś ale to ,że ja nie pracuje nie znaczy że inni też, a po za tym trzeba mamone oszczędzać bo wiadomo ile szukanie pracy potrwa...

Więc człowiek siedzi trochę pogra (choć mam momenty iż mimo posiadania 200+ tytułów na Steam patrze na listę i tylko wzdycham...), bawię się z kotem oglądam animce i chyba jedyne co pozytywne to to iż mam czas urządzać sobie spacery (które lubię)


EDIT:
A szczytem wszystkiego jest to iż mimo takiej ilości czasu wolnego który mógłbym przeznaczyć na projekt Moderski, który prowadzę wydajność pracy wcale nie wzrasta bo taki luźny tryb egzystencji wzmaga tylko prokrastynacje...


Paradox totalny...
« Ostatnia zmiana: Luty 02, 2014, 10:02:08 pm wysłana przez wyspa »

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 02, 2014, 10:07:02 pm »
Znam to skądś. Paradoksalnie im więcej wolnego, tym trudniej ten czas dobrze wykorzystać. Czasami łapię się na tym, że w jeden wolny wieczór potrafię napisać więcej, niż przez cały weekend. A urlop to w ogóle śmiga tak, że hej.
Poza tym na przymusowym wolnym dochodzi jeszcze ciężar tego, że jak człowiek próbuje się relaksować lub zając jakimś hobby, to go gryzą wyrzuty sumienia, że to robi zamiast szukać pracy.

Offline Hunter Killer

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 06, 2014, 01:24:33 am »
Halp...czy ktoś rozpoznaje z jakiego, albo czy to w ogóle jakieś anime jest...od chyba pół roku pojawia mi się ten kawałek na różnych stronach i mnie męczy. Jedynie namierzyłem, że to ponoć biały mag z FFków. Ale nie wiem na ile to pewne.
white mage dancing
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Skrzydlaty

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 06, 2014, 05:45:19 am »

Offline TC

  • Moderatorzy
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 06, 2014, 06:19:29 pm »
Ostatnio przełamałem się i  obejrzałem dwa odcinki MLP:FiM... Jestem pod wrażeniem, te kuce są świetne! Zaczynam rozumieć fenomen tego serialu. :smile: :biggrin:
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2014, 06:24:31 pm wysłana przez TC »
RIP Gildio...

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 06, 2014, 07:00:03 pm »
Następny bronies....


xD

Offline Hunter Killer

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 06, 2014, 10:38:45 pm »
Oooo, Skrzydlaty pokłony i w ogóle masz puszkę...coli u mnie. :biggrin: Zaraz zobaczę co to za anime i czy w ogóle warto.

TC, kucyki są lepsze od narkotyku, jak raz już wejdziesz to nie uciekniesz, ja 3 sezony niemal ciurkiem wchłonąłem. Żadne anime nie mogło mnie odciągnąć od tego...chociaz jak patrzę na fotki niektórych osób na necie to się delikatnie mówiąc obawiam, psychiki tych ludzi.

Wilku...
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 07, 2014, 07:43:27 am »
Pinkie mi jakoś prywatnie mało szkoda. :P
Choć w ostatnim odcinku zebrała u mnie plusy - dobry był.
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline wyspa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 07, 2014, 10:51:05 am »
Ja tez obejrzałem kilka odcinków kucy... nawet niezłe ale jakoś wyjątkowo mnie nie wciągnęły, choć pewnie kiedyś sobie siądę i je skończę.


Za to animaniacy... mooc



Robię sobie z nich rewatch własnie.