trawa

Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21  (Przeczytany 320727 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #270 dnia: Lipiec 03, 2014, 11:53:54 am »
A ja widziałem niedawno Transformersów. Straszny syf. Najgorsza część serii i najgorszy film jaki ostatnio widziałem.


Offline Skrzydlaty

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #271 dnia: Lipiec 04, 2014, 09:47:27 pm »


kurczę, rozmazałem fotkę, ale w każdym razie wyskoczyłem na szybkie piątkowe piwo nad wisłę, a tam się zatankowane takie cacko, reklamujące się jako japanese style crepes a do tego chińskobajkowe designy wkoło; następnym razem się skuszę <3

Offline Hunter Killer

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #272 dnia: Lipiec 05, 2014, 01:24:42 am »
Ożeszwmorde... Ja poproszę o lepszą fotkę i podwójne pistacjowe. :D
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Lord Kupa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #273 dnia: Lipiec 05, 2014, 07:51:36 am »
Panie tam pracujące powinny być obowiązkowo przebrane za pokojówki.

Offline wyspa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #274 dnia: Lipiec 05, 2014, 08:28:28 am »
Łer? Może skoczę :P
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2014, 09:00:35 am wysłana przez wyspa »

Offline Skrzydlaty

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #275 dnia: Lipiec 05, 2014, 10:41:36 am »
https://www.facebook.com/pepecrepe



Wyczaiłem ich facebookową stronę, znalazło się też ładniejsze zdjęcie. Ale wygląda na to, że nie mają stałej miejscówki tylko podróżują to tu to tam, co w sumie mnie zmartwiło, bo teraz się czuję jakbym stracił rzadką okazję.  :sad:

I tak zmieniając częściowo temat - szukam matce taniego laptopa, bo pracuje na jakimś rzęchu na którym jak mam jej coś naprawić, to bierze mnie by się zabić. Po ciut dłuższych przeszpiegach znalazłem coś takiego: http://www.elektronicznyswiat.pl/p/332965-laptop-lenovo-g505-59-43829-e1-2100-156-4gb-1tb-r5m230-dvd-dos-59-413829.html i w sumie ciężko dojść mi do tego gdzie jest haczyk. Windows 8 jest, specyfikacja do celów domowych wydaje się jak najbardziej solidna i do tego bardziej niż znośna cena. Czy ja nie dostrzegam tutaj jakiejś poważnej wady, czy brać póki gorące?

Offline Sir_Ace

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #276 dnia: Lipiec 05, 2014, 11:57:43 am »
Czy ja nie dostrzegam tutaj jakiejś poważnej wady, czy brać póki gorące?

Dwa rdzenie po 1 GHz. Byle strona z JS-em go zadławi.
I'd like to be a tree

Offline Jackal

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #277 dnia: Lipiec 05, 2014, 01:09:23 pm »
Zagadza się szkoda pieniędzy. Ostatnio znajomy kupił za 1200zł to samo, ale z pentiumem 2x2.4, bez systemu.

Offline Skrzydlaty

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #278 dnia: Lipiec 05, 2014, 01:22:50 pm »
No dla mnie najwygodniej by było już z system właśnie. Póki co znalazłem jeszcze coś takiego - Lenovo B590. Polecono mi na pclabie zamiast tego poprzedniego, co tutaj dałem.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2014, 02:58:53 pm wysłana przez Skrzydlaty »

Offline Hunter Killer

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #279 dnia: Lipiec 05, 2014, 03:11:44 pm »
Dziękować, za info o fejzbuku, jak będę jechał przez wa-wę to postaram się tak jechać by zajechać na naleśniczka. :D
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #280 dnia: Lipiec 08, 2014, 07:09:28 am »
Tak informacyjnie: zabrałem się wczoraj za tego klona ponga - już zapomniałem jaka to frajda siedzieć parę godzin poprawiając własne błędy, aż z transu nie wybije cię głośne burknięcie z brzucha. :D Aż muszę się powstrzymywać żeby się nie śmiać...
I pomyśleć, że nigdy nie chciałem być "game devem".
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Hunter Killer

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #281 dnia: Lipiec 08, 2014, 07:24:12 pm »
Miura chyba wrócił z wakacji, pojawiły się już kolejne dwa tomy i już jest zapowiedziany kolejny na ponoć koniec lipca. Jeśli to się okaże prawdą to mamy powrót Berserka.
Wczoraj zresztą przeczytałem nowy chaptek, ale to zawsze mogą być dwa wcześniej narysowane rozdziały, trzymane w wydawnictwie tak "na później". No ale zobaczymy jak to wyjdzie.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #282 dnia: Lipiec 11, 2014, 06:21:45 pm »
Wczoraj ze znajomymi oglądałem anime X-men z polskim lektorem. Worst. Tłumaczenie. Ever!
Poprzekręcane zdania, zmienione znaczenie słów. Po prostu jedna wielka kaszana.

Offline Sir_Ace

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #283 dnia: Lipiec 11, 2014, 09:01:00 pm »
Poprzekręcane zdania, zmienione znaczenie słów. Po prostu jedna wielka kaszana.

Generalnie tak się tłumaczy wszystko i tak tego uczą w szkołach i na kursach. Fanatyczne trzymanie się oryginału to wymysł z polskich fansubów.
I'd like to be a tree

Offline Hunter Killer

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #284 dnia: Lipiec 11, 2014, 09:21:27 pm »
Owszem do pewnego poziomu nawet powinno się zamieniać, czy zastępować dosłowne tłumaczenia lepszymi słowami. Niestety czasami powstają wręcz kosmiczne potworki, ot choćby właśnie x-mani, o ile Rouge przetłumaczyli na Rudą i w sumie może nawet lepiej niż Łotr/łotrzyk/Łotrzyca (albo róż, róź kosmetyczny, czerwonogłowa - bo i takie tłumaczenia/odniesienia znalazłem), to spotkałem się iż Wolverine przetłumaczyli na...Wilka...nie wiem jak im to wyszło.

Dlatego staram się ostrożnie podchodzić do subów jakichkolwiek. Zresztą ostatnio jak oglądałem Log Horizon, to też znalazłem fansuby tak sztywno trzymające się oryginalnego tekstu, że te zdania nawet spójności nie miały. :P
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau