Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21  (Przeczytany 320780 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #570 dnia: Lipiec 27, 2015, 10:29:02 am »
Polecam serię Beyond. Pomysł batmana w stylu cyberpunka przypadł mi do gustu.

Też najbardziej lubię kreskówkową Harley.W końcu tak się spodobała wszystkim, że umieszczono ją w komiksie.

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #571 dnia: Lipiec 27, 2015, 11:09:54 am »
A i Rainbow Dash is the best pony:
Rainbow Dash (cosplay)
To nie kucyk.
I nie Octavia.
*FOCH* (Tym razem bez osta. ;) )
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline wyspa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #572 dnia: Lipiec 27, 2015, 11:21:26 am »
wiesz kucykami się mogę jarać ale fapać wole do cosplayerowiczek ;)

Offline Hunter Killer

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #573 dnia: Lipiec 27, 2015, 11:52:30 am »
I nie Octavia.
Brohoof, normalnie. :biggrin: Też uważam iż najlepszy kucyk to Octavia. Jeszcze fajna jest Luna i Fluttershy z tym swoim spojrzeniem. :razz:
Taka mała dawka:


Jakby ktoś chciał więcej to polecam: http://shepherd0821.deviantart.com/
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #574 dnia: Lipiec 27, 2015, 03:25:02 pm »
wiesz kucykami się mogę jarać ale fapać wole do cosplayerowiczek ;)
Dziwny fetysz... ale OK -  nie oceniam.
;)
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Hunter Killer

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #575 dnia: Lipiec 27, 2015, 06:20:26 pm »
A ja przed chwilą zrobiłem swoje pierwsze onigiri. Troszeczkę mi się za długo ryż gotował, ale za to samo formowanie w "trójkąciki" wyszło fajnie i nawet wprawnie. Niestety nie miałem tuńczyka, bo ktoś mi zjadł wcześniej a umeboshi nie zamawiałem, choć na następny raz chyba sobie zamówię.

Tak czy inaczej, miałem masę frajdy i chyba pokombinuję z innymi potrawami. Marzy mi się ten osławiony ramen, ale do tego chyba jestem jeszcze za cienki. :D
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline wyspa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #576 dnia: Lipiec 27, 2015, 06:26:34 pm »
Z ramen to chyba grubsza sprawa ze względu na bulion... ot przykład (co prawda nie ramen ale równie czasochłonne):
https://www.youtube.com/watch?v=B_B7qFJcRIA
Co prawda gościu trochę ma luźne podejście do filmików , ale widać że umie gotować (btw to jest Szwed a filmiki nie wiedzieć czemu po włosku i polsku nagrywa)

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #577 dnia: Sierpień 06, 2015, 08:55:36 pm »
Wszystkie ciekawsze wydarzenia są albo w Wa-wie, albo jakiś większych miastach, tylko nie w Łodzi. Moje miasto, taka dziura. :p
Wg wiki, Łódź jest 3cia jeśli chodzi o mieszkańców i 4ta w powierzchni. :) Więc nie przesadzaj.
Ale dalej się czuję Torunianinem...
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Hunter Killer

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #578 dnia: Sierpień 06, 2015, 10:52:49 pm »
Z cyferek może i tak, ale to zamierające miasto, nic kompletnie się tu nie dzieje (no może po za przebudową centrum). Wszelkie imprezy, czy wydarzenia omijają to miasto. Podobnie z hobby, sklepy hobbystyczne działające od ponad 30 lat się zamykają, tereny do zabaw, wyjścia w plener znikają, etc. Ale jak tu się dziwić, jak większość młodych osób wyjeżdża, a to co zostaje to w większości kibole których jedynym zainteresowaniem po za burdami jest obalanie browara za 1,49 czy innego alkoholu.

Cóż, mimo to czuję się Łodzianinem ponad wszystko, mimo, że mam korzenie z Gdańska i jeśli tylko będzie taka możliwość wolałbym pozostać na starych śmieciach.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #579 dnia: Sierpień 07, 2015, 08:49:30 am »
Widziałem kilka modelarskich.
Ale z hobbistycznymi sklepami to podejrzewam grubsza sprawa - jest intenet, to zgaduję, że tam dużo ludzi zamawia "hobbistykę".

Co mnie najbarardziej zadziwiło, to że menelstwo wogle nie ukrywa, że obala te "browary" (czytaj "sikacze") w tramwajach...
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Hunter Killer

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #580 dnia: Sierpień 07, 2015, 02:22:50 pm »
Właśnie problem, że teraz modelarskie się zamykają. Jeden sklep co był w Łodzi odkąd pamiętam, czyli dobrze ponad 20 lat i jako jedyny prowadził sprzedaż i ogólnie szkolenia, itp, w modelach RC właśnie zostanie zamknięty. Są jeszcze dwa co prawda, ale mam nadzieję, że się przynajmniej jeden ostanie. Z innymi sklepami hobbystycznymi wygląda podobnie.
Niestety z braku opcji wszystko przechodzi na internet, albo ceny są na tyle konkurencyjne, że nie ma sensu prowadzić sklepu stacjonarnego.

A menelstwo w Łodzi zawsze było i jedynie żabki i biedronki się otwierają nowe, bo tam "sikacze" są poniżej 2 złociszy.

EDIT:
Już nie wyrabiam tych upałów...dziś miałem w pokoju 27-28 i to przy niewielkim przeciągu. Jutro chyba wypróbuje sposób beduinów. Opatulę się w jakieś prześcieradło i będę pił ciepłą herbatę.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 08, 2015, 11:08:35 pm wysłana przez Hunter Killer »
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Skrzydlaty

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #581 dnia: Sierpień 08, 2015, 11:14:37 pm »
No mi jest aż ciężko zasnąć. Do tego jestem przyzwyczajony, że muszę coś mieć na sobie, jak się kładę, więc śpię pod samą podszewką od kołdry i się rozpływam.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #582 dnia: Sierpień 09, 2015, 12:16:33 pm »
U mnie odpukać noce były po max 22 stopnie, więc jak się wieczorem porządnie przewietrzyło to i w nocy żyć się dało. Gorzej z samymi wieczorami i późnymi popołudniami - wtedy to autentycznie nie wiedziałem, gdzie się schować, bo nawet w domu w najzimniejszym pomieszczeniu było 26 stopni, a nad jeziorem nonstop siedzieć się nie dało.

A teraz niestety koniec urlopowania i trzeba wracać do szczecińskiej szarej rzeczywistości - tyle dobrego, że u mnie obecnie 26 stopni więc podróż nie będzie koszmarem.

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #583 dnia: Sierpień 09, 2015, 03:12:07 pm »
Już nie wyrabiam tych upałów...dziś miałem w pokoju 27-28 i to przy niewielkim przeciągu. Jutro chyba wypróbuje sposób beduinów. Opatulę się w jakieś prześcieradło i będę pił ciepłą herbatę.
I jak: działa?

Ja w te najgorsze godziny (w weekendy) staram się spędzać w jakimś klimatyzowanym pomieszczeniu, zwykle kino.
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Hunter Killer

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #584 dnia: Sierpień 09, 2015, 04:40:19 pm »
Ja też mam problemy ze spaniem, zwłaszcza, że mam podobnie do Skrzydlatego, jakieś przykrycie bo inaczej ciężko mi usnąć. Przykrywam się prześcieradłem i dosłownie topię.

Zwłaszcza, że wolę chłodniejszy klimat, nawet w zimie zakładam kurtkę puchową tylko jak jest sporo poniżej zera. Ostatniej zimy, nawet nie zakładałem puchowej, tylko w skórzanej biegałem.

I jak: działa?
W sumie to nie sprawdzałem dokładnie, ale ciepły napój na początku daje uczucie większego upału, a po chwili nie odczuwa się już tak tego gorąca (w sensie powietrza). I to tak sporawy odcinek czasu. Zatem coś w tym może być.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 09, 2015, 04:49:28 pm wysłana przez Hunter Killer »
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


 

anything