trawa

Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21  (Przeczytany 320754 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Skrzydlaty

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #705 dnia: Styczeń 29, 2018, 06:49:32 pm »
Zaraz wyjdzie na to, że mamy setki tajemniczych czytelników, tylko nikt się nie udziela!  :shock:

Offline Hunter Killer

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #706 dnia: Luty 14, 2018, 02:54:42 pm »
Kurka, nasłuchałem się OSTów od NieR: Automata i odpaliłem sobie zakończenie The End of YoRHa i mam teraz ochotę pograć w Niera... tylko przerażają mnie te walki gdzie mamy praktycznie Touhou w 3D na poziomie hard....

No i nie mam PS4 ani pada do kompa, a granie na klawiaturze i myszce to już będzie wyzwanie. Zwłaszcza, że jakoś nigdy nie byłem fanem zręcznościówek.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #707 dnia: Luty 14, 2018, 03:35:55 pm »
A ja zgodnie z postanowieniami noworocznymi zacząłem przechodzić gry, które nagromadziłem na Steam`ie przez te wszystkie lata i nie uruchomiłem ich. Skończyłem pierwszą część Borderlands i Dawn of War 2 z dodatkami, a teraz na ściąga się Alan Wake. Potem zabieram się za Dragon Commander.

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #708 dnia: Luty 15, 2018, 08:13:54 am »
Też miałem taki plan, ale kumple z pracy uzależnili mnie od Overwatcha...

A za tydzień kolejny dodatek do Stellaris...

A 27go gra twórców FTL (Into the Breach)...
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #709 dnia: Luty 26, 2018, 02:31:24 pm »
Doszło do tego, że chyba sobie kupię konsolę - PS 4 Pro, by sobie pograć w 4k w NieR: Automata, czy też remasterowanego Shadow Of The Colossus oraz FF XII (FF XV jakoś nie chce mi się tknąć nawet kijem z 10 metrów). Do tego Horizon Zero Dawn i pewnie z czasem coś tam sobie jeszcze będę kupował. Jakoś nie chce mi się ładować kupę kasy w PC tylko po to, by pograć w NieR w 4k, a bez PS 4 w część innych ciekawych gier nigdy nie pogram.

Offline Skrzydlaty

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #710 dnia: Luty 26, 2018, 05:40:10 pm »
O, to podrzuć PSN ID jak już kupisz. :smile:

W sumie z fajnych jeszcze mi przychodzą na myśl Persona 5, Ni no Kuni, seria Bloodborne/Dark Souls, seria Disgaea. Lubię tę konsolę i jej gry, ale niestety mało który tytuł kończę.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #711 dnia: Luty 27, 2018, 08:58:14 am »
Czekan teraz na jakąś okazję, tj. konsolę w dobrej cenie + gra, w którą chciałbym pograć. Zawsze to jakieś 200 zł zaoszczędzone. A nie pali mi się, bo w remake FF XII sobie pogrywam na PC.

Offline Hunter Killer

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #712 dnia: Luty 27, 2018, 11:17:27 pm »
Ja trochę odejdę od tematu konsol (pc master race) :razz:

Poszukuję tytułu mangi którą czytałem przed lat kilkoma.
Wiem że było to fantasy, gdzie główny bohater (ok 17 lat) budzi/wyswobadza z magicznego letargu jakąś czarodziejkę/wiedzmę (na oko 20 lat). Dziewczyna posiada ogromną moc, tylko zapieczętowaną o ile dobrze pamiętam. Chyba musieli się pocałować aby mogła na chwilę korzystać z mocy. Tak czy inaczej wyruszają w świat aby odkryć jak zdjąć z niej tą klątwę.
Było ćoś jeszcze jak podział magi na 4 żywioły gdzie ogień stał najwyżej a ziemia najniżej, jako że magia czerpała z materii otaczającej maga. Dlatego ziemia była najłatwiejsza a ogień najtrudniejszy.
Było chyba też sporo fun-serwisu, ale głowy nie dam. Oczywiście po chwili chłopak podróżował z bodaj 3 laskami, taki klasyk.

W sumie tyle tylko pamiętam.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #713 dnia: Luty 28, 2018, 06:02:21 am »
A pamiętasz jaka była kreska? Bo opis strasznie generic : )

Offline Hunter Killer

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #714 dnia: Luty 28, 2018, 11:08:25 am »
A pamiętasz jaka była kreska? Bo opis strasznie generic : )
Dlatego niepewnie zapytałem, bo ledwo to pamiętam. A opis pasuje do chyba połowy tytułów. Kreska z tego co kojarzę to taki old school z czasów pewnie SLayersów, czyli jeszcze bardziej generic. Połączenie może Lodoss War z Berserkiem.

No nic, przeglądam właśnie Anime-Planet pod hasłem magic strona po stronie :p
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #715 dnia: Marzec 01, 2018, 04:46:30 pm »
https://tapas.io/episode/28730
ktoś może poczytuje to? Znalazłem szukając jednego obrazka i okazało się, że to komiks narobiło mi ochoty na przejrzenie. Dam znać jak to się gryzie.

Offline Skrzydlaty

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #716 dnia: Marzec 03, 2018, 08:02:13 pm »
Ciekawe, Netflix zdaje się coraz bardziej inwestować w anime poza Japonią. B: The Beggining (Production I. G.) zostało właśnie wydane na Netflixową wyłączność, a do tego zauważyłem, że Violet Evergarden jest wypuszczane cotygodniowo, nawet u nas. Miło widzieć, że biznes się rozkręca. Naprawdę bym sobie życzył, żeby w przyszłości móc na Netflixie oglądać większość anime, bo przy serialach ta platforma póki co nie zawodzi.
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2018, 08:05:18 pm wysłana przez Skrzydlaty »

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #717 dnia: Marzec 16, 2018, 12:01:21 am »
Obejrzałam dziś Children of the Whales i powiem tak: gdybym miała 20 lat mniej i siusiaka, to bym całkowicie się w serii zakochała, bo ma wszystko, co dobra seria mieć powinna, minus kretyński fanserwis i tanią love dramę. Z racji pracy siedzę w domu i mogę zaiwaniać całe serie naraz, niech błogosławiony będzie Netflix za nowe rzeczy i przeklęty za to, żę nie ma praktycznie innych niż swoje ciekawych tytułów (a ileż można FMA oglądać, no kaman, dobra, dużo razy, ale bez przesady). Mushishi było, zdjęli, a liczyłam na to, że wrzucą drugi sezon.
Poza tym kocham moją pracę ;)
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #718 dnia: Kwiecień 11, 2018, 08:09:23 am »
Słyszeliście o takie grze jak "Doki Doki Literature Club"?
Skuszony memami postanowiłem sprawdzić i nie żałuję. Dawno się tak nie obśmiałem z czarnego meta humoru. :) Ale, jeśli ktoś nie lubi czegoś w tym stylu to raczej nie polecam... Aha - no i, żeby nie było wątpliwości, to NIE jest symulator randkowania.
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 21
« Odpowiedź #719 dnia: Kwiecień 11, 2018, 11:10:46 am »
Nie, ale ja ostatnio przeprosiłem się z ciekawym tytułem "Don't Starve Together", w który można pograć w kilka osób  i zmierzyć się z przetrwaniem : )

To tego, jak kto lubi planszówki, to szczerze polecam "iGranie z gruzem"

Zajebista gierka dla max 5 osób (można wybierać z postaci z okładki, każda ma specjalne zdolności, np. laska po środku może się przespać z landlordem, by uniknąć płacenia czynszu, a wiewiór to czyste zło i mistrz w opierdalaniu lodówki konkurencji :p). Idzie się szerze znielubić i dać upust najniższym pobudkom xD

Przykładowe karty zdarzeń: