Autor Wątek: Shingeki no Kyojin  (Przeczytany 21731 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline peta18

Odp: Shingeki no Kyojin
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 05, 2014, 06:49:21 pm »
Peta, a będzie darmowa od 55zł tak jak do tej pory?
A tego to nie wiem, spytam sie jutro :)
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Itachi

Odp: Shingeki no Kyojin
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 05, 2014, 06:50:49 pm »
Peta, a będzie darmowa od 55zł tak jak do tej pory?

Podobno już nie, z tego co pisali na stronie internetowej.

Już w 10 maja ruszy nasz całkowicie nowy sklep. Będzie można w nim nabyć mangi wszystkich polskich wydawnictw, słodycze, gadżety i inne artykuły związane z kulturą Japonii. W związku z tym, że ze względów technicznych nie ma możliwości przeniesienia konta użytkownika (z historią zakupów i punktami lojalnościowymi) prosimy do 10 maja wykorzystać swoje punkty na rabaty i gadżety. Jest to także ostatnia szansa na darmową wysyłkę kurierską przy zakupach powyżej 55 zł. Za zaistniałe problemy przepraszamy, chcieliśmy przenieść punkty do nowego sklepu, ale nie jest to możliwe. 

Offline Ganossa

Odp: Shingeki no Kyojin
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 05, 2014, 06:58:49 pm »
To marnie bo zawsze robię większe zakupy żeby załapać się właśnie na darmową przesyłkę. No Ale zobaczymy po premierze sklepu.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

WKKM Must Die

  • Gość
Odp: Shingeki no Kyojin
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 05, 2014, 07:01:19 pm »
Peta, a będzie darmowa od 55zł tak jak do tej pory?
Podobno mają podnieść próg do od 100

Offline peta18

Odp: Shingeki no Kyojin
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 05, 2014, 07:54:59 pm »
Sprawdzilem i wyglada na to, ze prog darmowej przesylki zaczyna sie od 120 zl. Ale wszystko sie moze jeszcze zmienic, bo sklep oficjalnie nie wystartowal.


Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Shingeki no Kyojin
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 07, 2014, 03:45:09 pm »
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline peta18

Odp: Shingeki no Kyojin
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 07, 2014, 05:01:13 pm »
Okazuje się, że to my mamy poprawną wersje tytułu:

http://dr4wingismylife.wordpress.com/2014/05/07/atak-tytanow-w-polsce-premiera-31-maja/

A byly jakies watpliwosci? Shingeki (atak) no (partykuła dopełnienia i dzierzawcza - czyli czyj? kogo? czego?) Kyojin (olbrzym, tytan - takze liczba mnoga, bo japonski tak ma).
Tytul na maksa prosty do przetlumaczenia.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Shingeki no Kyojin
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 07, 2014, 05:07:59 pm »
No podobno na fb wywiązała się ogromna dyskusja na ten temat  :wink:
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline peta18

Odp: Shingeki no Kyojin
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 07, 2014, 05:21:25 pm »
No podobno na fb wywiązała się ogromna dyskusja na ten temat  :wink:
Dzieciaki. Przyzwyczaja sie do tlumaczenia skanlacji, a pozniej biadola. Bo kazdy jest filologiem angielsko-polsko-japonskim i wie lepiej.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Itachi

Odp: Shingeki no Kyojin
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 09, 2014, 07:44:29 pm »
Ruszył nowy sklep wydawnictwa! Na razie serwery nie wytrzymują natłoku odwiedzających :wink:
Świetna sprawa z SNK, cena okładkowa, ale za to otrzymujemy plakat i darmową wysyłkę. Bierzemy również udział w losowaniu dożywotniej prenumeraty. Ja na bank się skuszę!

Offline Itachi

Odp: Shingeki no Kyojin
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 10, 2014, 07:28:50 pm »
Nie mogę nigdzie znaleźć jednej informacji, czy dalej jest taka zasada, że jeśli zamawia się kilka mang, to te, które już są dostępne są wysyłane od razu, a z pre-orderów w dniu premiery?

I jeszcze jedno pytanie. Chcę kupić 4 mangi, w tym SNK, jednak w koszyku nie mam opcji darmowej przesyłki. Przy pre-orderze SNK jest jednak informacja o darmowej wysyłce pocztą polską... Brakuje tutaj pewnej konsekwencji.
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2014, 07:31:51 pm wysłana przez Itachi »

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Shingeki no Kyojin
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 10, 2014, 07:32:14 pm »
Nie mogę nigdzie znaleźć jednej informacji, czy dalej jest taka zasada, że jeśli zamawia się kilka mang, to te, które już są dostępne są wysyłane od razu, a z pre-orderów w dniu premiery?

Tak. Była o tym mowa na fb sklepu. Wysyłają od razu, a resztę w dniu premiery.
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline Itachi

Odp: Shingeki no Kyojin
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 10, 2014, 07:34:35 pm »
Moim skromnym zdaniem wydawnictwo przeszarżowało w pewnej kwestii, jaki jest sens zamawiania kilku pre-orderów w jednym zamówieniu, skoro w każdym z nich jest wliczona przesyłka pocztą? Brak logiki się kłania...
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2014, 04:34:46 pm wysłana przez Itachi »

Offline Itachi

Odp: Shingeki no Kyojin
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 21, 2014, 09:26:59 pm »
Przed chwilą zamówiłem sobie pre-ordera SNK, oczekuję tej mangi jak cholera. Mam nadzieję, że dołączony plakat po rozłożeniu będzie do późniejszego użytku :wink:

Offline peta18

Odp: Shingeki no Kyojin
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 29, 2014, 01:30:56 pm »
Ja juz mam :P Moze przeczytam jutro.


Buk, Hodor i Dziczyzna

 

anything