Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > LOTR

LOTR a sprawa Polska

<< < (2/5) > >>

Elrond:
Witam.
Kupiłem sobie ok stycznia tego roku trochę figurek i do dziś jestem z nich zadowolony. Czasami grywam nimi z kolegami choć znam tylko strzępki zasad. Gra jest super. Co do zasad to rzeczywiście niektóre momenty rozgrywki są po prostu nudne. Czekam na nowe figurki, które pojawią się prawdopodobnie wraz z premierą "powrotu króla". Wtedy kupię sobie cały starter.

Jacoslaw:
Zna może ktos z was jakąś stronke gdzie mógłbym zibaczyć jakieś figurki z powrotu króla,sądze że napewno taka jest poniważ widziałem na jakiejś stronce zdjęcie wojowników gondorskich i przebranej Eowiny za rohańczyka u jakiegos klienta. A tak pozatym kiedy mogą być figurki ROTK w POLSCE po premierze czy wczasie premiery, kiedy wyszły te figurki wcześniejsze ?

Alchemik:
Mi sie nie podoba to, że GW specjalnie zrobiło te figurki w mniejszej skali by nie mozna ich było używać w Warhammerze. Dodatkowo cała ta sprawa z polską dystrybucją była jakaś "szemrana":)

Elrond:

--- Cytuj ---Dodatkowo cała ta sprawa z polską dystrybucją była jakaś "szemrana"
--- Koniec cytatu ---


TREFL chciał dobrze, ale nie stety nie wyszło wszystko po ich myśli, a szkoda. Ceny poszły w górę, a graczy nie przybywa....

Jacoslaw:
Według mnie figurki z LOTRA nie są w tak miejszej skali żeby nie można było grac nimi w warhammera . Ja nimi gram i naprawde nie odczuwam różnicy

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej