trawa

Autor Wątek: Pliki AB  (Przeczytany 11092 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline veyDer

Pliki AB
« dnia: Listopad 06, 2002, 05:52:57 am »
Czy korzystacie w ogóle z tego wynalazku? Ja jestem wprost porażony poziomem tych plików i ilością błędów w nich zawartych, dlatego postanowiłem albo poprawić te błędy, albo stworzyć te pliki od podstaw. Jest sens się za to zabierać?
b]Dystybutor systemu Confrontation[/b]
(A co? Nie mogę mieć takiego podpisu? Jak każdy to każdy :P)

http://forum.mythos.pl - Oficjalne Polskie Forum Konfrontacji i Rag'Naroka.

Offline Shinji

Pliki AB
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 06, 2002, 11:55:39 am »
Ja korzystam i nie zauważyłem żadnych błędów(przynajmniej w HE)
A co do pisania tochyba lepiej modyfikować bo wprowadzać wszystko od początku to ciężko.

Offline Ulthran

Pliki AB
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 06, 2002, 03:20:15 pm »
hmm... to prawda jest parę błędów... jak można je edytować??

Offline skolo

Pliki AB
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 06, 2002, 03:31:55 pm »
jest edytor ab na stronie producentow

Offline veyDer

Pliki AB
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 07, 2002, 05:44:56 am »
Skolo, a może wrzucić do takich plików bandy konkursowe?
b]Dystybutor systemu Confrontation[/b]
(A co? Nie mogę mieć takiego podpisu? Jak każdy to każdy :P)

http://forum.mythos.pl - Oficjalne Polskie Forum Konfrontacji i Rag'Naroka.

Offline skolo

Pliki AB
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 07, 2002, 08:39:47 am »
Jasne, dobry pomysl, tylko niech tych band wejdzie wiecej troszke do konkursu i wtedy pomyslimy ok? dam ci znac

Offline Nilgar

Pliki AB
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 20, 2002, 08:49:06 am »
Przy konstruowaniu pierwszego warbandu Army Builder wymusza na mnie wybranie czaru dla Shadow Weavera. Czy to jest prawidłowe, czy też czar taki powinienem losować dopiero tuż przed pierwszą bitwą? Druga sprawa to ceny za gromril czy ithilmar: skoro pierwszy sztylet jest darmowy to przy założeniu, że jest z ithilmaru powinien dodawać +1 do inicjatywy i nadal nic nie kosztować. Nie wiem czy dobrze rozumuję, ale Army Builder na pewno nie obsługuje takiej funkcjonalności.

Offline Vatt'ghern

Pliki AB
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 20, 2002, 12:13:11 pm »
niech mnie szlag trafi, jezeli ktos uzna, ze Polacy nie sa genialni. to nie power gaming, to po prostu niebanalne umysly sprawiaja, ze jestesmy w bitewniakach najlepsi. przyklad - ithilmarowe sztylety. spadlem z krzesla jak to zobaczylem. to takie proste, zgodne z zasadami, a jednak zaskakujace. jak dla mnie pierwsze miejsce w kategori "drobny, acz uzyteczny przekret"!

Offline Ulthran

Pliki AB
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 20, 2002, 03:07:46 pm »
hehe... no w sumie nie ma napisane że tak nie można... i widać dlaczego polacy nie wygrywali wszystkiego co można na świecie tylko z powodu malowania...:]

Offline Nilgar

Pliki AB
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 21, 2002, 07:38:04 am »
Bardzo się cieszę z powodu tych sztyletów  :wink: , ale co zmoim czarem: mogę wybrać czy mam losować?

Offline skolo

Pliki AB
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 04, 2002, 10:42:58 pm »
Jakby ktos nie wiedzial - pliki AB sie otwiera programem AB !!
dostepny jest na sieci w wersji okrojonej na stronie lonewolfa...uff

Offline skolo

Pliki AB
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 10, 2002, 10:29:43 am »
ktos pracuje nad wersja AB PL ?

Offline drachenfeles

Pliki AB
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 10, 2002, 05:14:06 pm »
Ja swojego czasu przetłumaczyłem sobie AB i nawet mam na to oficjalną zgodę autora, pozatym nie czepaiajcie się Pana Manosa on to robi (o ile wiem) za darmo, a roboty jest DUUUUŻO! uwierzcie mi.

Pozatym według zasad każdy ma free dagger a nie free ithirmal dagger. Ta kwestia zbyła już poruszana kilkukrotnie na forum GW.

Wracając do tłumaczenia to jest to sztuka dla sztuki, za każdym razem, gdy pojawi się nowa wersja pliku należy ją tłumaczyć od nowa, gdyż taka jest struktura programu, jakby ktoś mi za to coś oferował to mógłbym przetłumaczyć najnowszy plik AB, który niedługo się pokaże.

Pozdrawiam
Drach

PS Polacy wcale nie są genialni, tylko niedokładni trzeba czytać, a nie kombinować, free ithirmal dagger też mi coś.

Offline drachenfeles

Pliki AB
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 10, 2002, 05:18:09 pm »
Mówicie przerobić na Mordheim, jak się do to przeprogramuję, ale czy ktoś jeszcze by się za to zabrał?

Pozdrawiam
Drach

Offline skolo

Pliki AB
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 10, 2002, 09:41:57 pm »
Masz moja pelna wspolprace w tym temacie. O reszcie mozemy na priva. Zapodaj moze tego twojego AB co?