trawa

Autor Wątek: Wydawnictwo Elemental  (Przeczytany 243693 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline peta18

Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #180 dnia: Czerwiec 10, 2014, 09:35:55 pm »
Będzie razem z czerwcowymi tytułami Taurusa. Możliwe, że po prostu skoordynowali termin premiery.

W koncu razem te wszystkie komiksy drukuja - tak przynajmniej mozna wywnioskowac, gdyz Durango t.2 jest tak samo wydrukowany (ten sam papier itp.) i w tej samej drukarni co Ekho i Urban.
Buk, Hodor i Dziczyzna

ramirez82

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #181 dnia: Czerwiec 11, 2014, 12:07:15 am »
Kolejne opóźnienie, po Rorku? :(


Trochę lipa. Mam pecha ostatnio z tymi opóźnieniami. Życie Tatsumiego, Ernest i Ethel, Rork, teraz Jeremiah, widzę Skazane na siebie już też na lipiec przełożone. Niby nic, ale składam zamówienie na kilka tytułów, nagle okazuje się, że jeden z nich jest opóźniony i automatycznie na pozostałe też muszę dłużej czekać, albo kontaktować się z sklepem w sprawie rozłożenia zamówienia.

Offline Grzesiek744

Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #182 dnia: Czerwiec 11, 2014, 07:17:47 am »
Trochę lipa. Mam pecha ostatnio z tymi opóźnieniami. Życie Tatsumiego, Ernest i Ethel, Rork, teraz Jeremiah, widzę Skazane na siebie już też na lipiec przełożone. Niby nic, ale składam zamówienie na kilka tytułów, nagle okazuje się, że jeden z nich jest opóźniony i automatycznie na pozostałe też muszę dłużej czekać, albo kontaktować się z sklepem w sprawie rozłożenia zamówienia.

Nie tylko Ty tak masz. Też muszę prosić o dokładanie przesuniętych tytułów do kolejnych zamówień żeby paczkę z pozostałymi szybciej otrzymać.

Offline Death

Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #183 dnia: Czerwiec 11, 2014, 10:28:17 am »
No, nie gadajcie żeście już wszystko przeczytali, co wydawcy nawalili na Komiksową Warszawę.
Ciężko jest ogarnąć nawet to co już w tym roku wyszło, więc dobrze, że są opóźnienia.  :smile:

ramirez82

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #184 dnia: Czerwiec 11, 2014, 11:34:42 am »
No, nie gadajcie żeście już wszystko przeczytali, co wydawcy nawalili na Komiksową Warszawę.
Ciężko jest ogarnąć nawet to co już w tym roku wyszło, więc dobrze, że są opóźnienia.  :smile:

Co racja, to racja. Na brak komiksów do czytania narzekać nie mogę. W stercie majowych nowości czekających na przeczytanie, mam m.in. komiksy takie jak Munch, Louis Riel, Jesteś moją matką?, Fistaszki, Uczta u królowej, czy Pinki. Teraz wziąłem się za czytanie Hellboya od początku, gdzieś tam łazi za mną lektura kompletu Pluto Urasawy... ale mam wielką chęć na Batman - Detective Comics Vol. 3: Imperium Pingwina, żeby przekonać się, czy rzeczywiście po odejściu poprzedniego scenarzysty, seria wychodzi na prostą.  :oops:

Offline Nawimar

Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #185 dnia: Czerwiec 11, 2014, 11:37:50 am »
Przy obecnej podaży kontrolowane spóźnienia to chyba jednak dobry pomysł.

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #186 dnia: Czerwiec 11, 2014, 11:49:09 am »
ale mam wielką chęć na Batman - Detective Comics Vol. 3: Imperium Pingwina, żeby przekonać się, czy rzeczywiście po odejściu poprzedniego scenarzysty, seria wychodzi na prostą.  :oops:

Oj tak, moim zdaniem po Trybunale Sów, najlepszy komiks od Egmontu z nowego DC.

Offline Death

Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #187 dnia: Czerwiec 11, 2014, 11:18:43 pm »
Właśnie zauważyłem, że pojawiły się przykładowe plansze z Jeremiaha 1. Jakiś czas temu jeszcze ich nie było. Hermann ma cudowną kreskę. I te retro kolory. Chcę!

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #188 dnia: Czerwiec 12, 2014, 01:40:48 pm »
A ja dzięki tym oto planszom, mogę już na 100% ogłosić, że Jeremiaha nie kupię.
To takie WBM 2.0. czyli coś całkowicie nie dla mnie...



Offline Death

Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #189 dnia: Czerwiec 12, 2014, 01:55:34 pm »
I tak najlepszy jest komentarz na dole strony, że gość nie kupi, bo komiks jest w miękkiej oprawie.  :lol:

Offline donTomaszek

Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #190 dnia: Czerwiec 12, 2014, 02:24:50 pm »
Moim skromnym zdaniem komentarze do produktu powinne byc aktywne dopiero po premierze. Niektorzy czasami takie tam glupoty wypisuja, ze glowa mala. A poza tym - jak mozna ocenic cos czego jeszcze fizycznie nie ma?
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline amsterdream

Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #191 dnia: Czerwiec 12, 2014, 03:08:45 pm »
A ja dzięki tym oto planszom, mogę już na 100% ogłosić, że Jeremiaha nie kupię.
To takie WBM 2.0. czyli coś całkowicie nie dla mnie...

Fabularnie ten komiks na szczęście nie ma nic wspólnego z Wieżami, rysunkowo z każdym tomem będzie coraz lepiej. Już tutaj widać, że kolory są dużo lepsze od tych z Wież Bois-Maury.

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #192 dnia: Czerwiec 12, 2014, 05:50:26 pm »
Fabularnie ten komiks na szczęście nie ma nic wspólnego z Wieżami
na szczęście?



rysunkowo z każdym tomem będzie coraz lepiej.
czy ja wiem...


Już tutaj widać, że kolory są dużo lepsze od tych z Wież Bois-Maury.
eeetam......

Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline TePe

Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #193 dnia: Czerwiec 12, 2014, 06:03:25 pm »
Moim skromnym zdaniem komentarze do produktu powinne byc aktywne dopiero po premierze. Niektorzy czasami takie tam glupoty wypisuja, ze glowa mala. A poza tym - jak mozna ocenic cos czego jeszcze fizycznie nie ma?
Popieram.
Kupiłem jakiś czas temu Gucka i Rocha, który jest wydany w kolorze, na kredzie i w dużym formacie.
Zanim jednak on się ukazał zyskał takie komentarze: http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/242157-klasyka-polskiego-komiksu-19-gucek-i-roch
Autorzy błędnych komentarzy nawet ich nie usunęli.

Offline vision2001

Odp: Wydawnictwo Elemental
« Odpowiedź #194 dnia: Czerwiec 12, 2014, 07:08:48 pm »
Popieram.
Kupiłem jakiś czas temu Gucka i Rocha, który jest wydany w kolorze, na kredzie i w dużym formacie.
Zanim jednak on się ukazał zyskał takie komentarze: http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/242157-klasyka-polskiego-komiksu-19-gucek-i-roch
Autorzy błędnych komentarzy nawet ich nie usunęli.
Prawo do edycji/usunięcia komentarza posiada tylko sklep.gildia.pl
Osobiście napisałem prośbę o usunięcie mojego wpisu. Dostałem info, że mają jakieś trudności, ale to zrobią. Potem nie śledziłem tematu.
Ale jak już poruszyłeś sprawę to się im przypomnę z prośbą o usunięcie mojego komentarza.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

 

anything