Gildia Technologii (www.techno.gildia.pl) > Forum Technologii

Jaka jest przyszłość "komputerowego" ubrania?

(1/1)

Kelior:
Śledzę trochę ostatnio jak rozwija się temat Google Glass i muszę przyznać, iż nie spodziewałem się z takim oporem wśród ludzi. Na początku był zachwyt ale teraz pojawia się coraz więcej głosów, iż te okulary są zbyt nachalne. Dla niektórych to już za duża ingerencja w prywatność. Powstają nawet miejsca, gdzie zabronione jest ich nosić. Mimo to, firmy cały czas pracują nad nowymi rozwiązaniami i technologiami. Alternatywą dla Google Glass mają być inteligentne słuchawki Ear Switch powstające w Japonii. Innym pomysłem jest również pierścionek Ring od firmy Logbar, który w wakacje trafi do pierwszych użytkowników. Służy do kontroli różnych urządzeń. Ciekaw jestem, gdzie zatrzyma się innowacyjność konstruktorów, elektroniczne skarpetki, którymi będziemy mogli dokonać mobilnych płatności? Być może...

zaciekawiony:
Majtki z systemem sterującym temperaturą i wilgotnością, dla zapewnienia najlepszych warunków w ciągu dnia. Marynarka co godzina wysyłająca SMS o naszym stanie zdrowia ("Uwaga, o godzinie 12:45 poziom cholesterolu przekroczył wartość alarmową, nie jedz drugiej kanapki").

Konik89:
No, i skarpetki stwierdzające czy smród jest znośny dla otoczenia :D

marek38:
Codziennie przegląd różne oferty sklepów online z odzieżą dla kobiet oraz mężczyzn. Mogę Wam polecić stronę sklep 1but , gdzie często można trafić na liczne promocje. Czy ktoś z Was również korzysta z oferty tego sklepu?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej