Autor Wątek: Doom Trooper  (Przeczytany 65852 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kubususul

Doom Trooper
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 21, 2004, 10:32:56 pm »
Dolaczam sie do ogloszenia. teaz mam cala kupe wszelkich kart do doom'a, tylko ja jestem z innego kranca polski- bialegostoku.
UT INVENIAM VIAM AUT FACIAM
Mówcie mi Usul- ksywka, lub Kubuś- imię,
a nie pełnego nicka :)

Offline Sosna

Doom Trooper
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 22, 2004, 03:55:08 pm »
Jeżeli ktos pisze że Doom Trooper zmarl to jest w BARDZO głęboki błędzie. Od czasu Paradise Lost uskazłao się 12 nowych dodatków i wciż planowane sa nowe. jest to tzw. players edition. Karty kupuje się setami a nie w blisterkach. Być może niedługo karty znów trafią do Polski.
ww.wargamer.pl

Sprzedaż i dystrybucja gier bitewnych i planszowych

Offline Zibi

Doom Trooper
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 22, 2004, 03:57:33 pm »
Caly czas kraza jakies plotki na ten temat. Z checia pogral bym sobie w Dooma.

Offline Heimnar

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 464
  • Total likes: 0
  • Fire For The FORGE!!!
Doom Trooper
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 23, 2004, 08:49:21 am »
Do licha, kiedyś w Doomtroopera grałem.
Ale mi przeszło. Karty poszły na zakładki do książek (dużo ich trochę jak na moje potrzeby, ale przynajmniej ładne są  :) ).
www.myspace.com/hellforgehammer <-Nasza muzyczna kuźnia
podpisano - Kot BEHEMOT

Offline Sosna

Doom Trooper
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 23, 2004, 09:37:57 am »
To wcale nie sa plotki. Kupiłem sobie seta najnowszego dodatku. jak dostanę to pstrykne fortki kart i zamieszczę na forum.
ww.wargamer.pl

Sprzedaż i dystrybucja gier bitewnych i planszowych

Offline Zibi

Doom Trooper
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 23, 2004, 01:49:19 pm »
Czekam z niecierpliwoscia. A moze sa to nieoficjalne dodatki?

Offline Sosna

Doom Trooper
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 30, 2004, 10:59:50 am »
Cytat: "Zibi"
Czekam z niecierpliwoscia. A moze sa to nieoficjalne dodatki?


To sa nieoficjalne dodatki. Wydawane przez grupy graczy ze stanów i włoch. ale kary sa superi i sa ładniejsze od orginałów z oficjalnych dodatków :)
ww.wargamer.pl

Sprzedaż i dystrybucja gier bitewnych i planszowych

Offline Czarnooki

Doom Trooper
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 17, 2004, 11:08:14 am »
Witam.
Z prawdziwą przyjemnością włączę się do dyskusji.
Sam jestem miłośnikiem DT i mam zebrane wszystkie karty, które ukazały się w Polsce, sporo z Mortyficatora po angielsku i perełki w różnych innych językach (np. chiński czy japoński). Dodatkowo mam właśnie kilka kart z dodatków nieoficjalnych.
Sosna ma rację - wydają to głównie w USA i we Włoszech. Karty są po angielsku i włosku i są rewelacyjnie wykonane. Są trochę grubsze, a obrazki jakby foliowana/lakierowane. Mam zdjęcia tych kart, ale nie wiem jak je zamieścić (proszę o instrukcje - mam je w kompie). Oto lista dodatków nieoficjalnych o jakich mi wiadomo, a obok orientacyjna liczba kart w tych dodatkach:

HERESY - 105
CORP WAR - 104
CORP WAR - 6 KART LIMITOWANA WERSJA
RANGAROK - 82
DEMENTIA - 91
SKULLSEEKERS - 109
REVIVAL - 144
2nd EDITION - 38
LUNATICS - 30
REINCARNATION - 67
EXTRA T.W.M. - 5
EXTRA R.M.W - 11
RECOLLECTION - 13

Jak już pisałem karty są rewelacyjne, ale nietety jest to droga impreza, ponieważ cena za powyższe karty na początku tego roku - po przeliczeniu z Euro - wynosiła ok. 1500zł.
Z tego co wiem, dodatków jest jeszcze więcej. Posiadam płytę ze skanami wszystkich kart do DT i z dodatkami nieoficjalnymi, ale kilka z dodatków znajdujących się na płycie nie ma w ww. spisie i odwrotnie. Zatem dodatków jest sporo.
Sam poszukuję kilku kart do DT z edycji limitowanej (z czerwoną linią na ramce) i niedługo postaram się zamieścić ich listę - może ktoś będzie miał ochote sprzedać albo wymienić się na coś innego.
Pozdrawiam.

Offline Czarnooki

Doom Trooper
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 14, 2004, 08:36:25 am »
Witam,
czy ktoś może wie, czy w Doom Trooper'a można pograć w jakiś sposób na kompie/przez sieć  :? Chodzi mi o grę w stylu "Pasjansa" z Win - tzn. widzisz wszystkie karty z ich rysunkami i wykładasz na pole.
Z góry dzięki za info.
Pozdrawiam.

Offline Pietia

Doom Trooper
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 14, 2004, 09:04:00 am »
http://www.ccgworkshop.com/ - i wszystko jasne. DT, Dark Eden, Kult... co tam jeszcze chcesz.
uccess is mandatory. Survival is optional.

Offline Czarnooki

Doom Trooper
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 14, 2004, 09:24:15 am »
Witam,
Dzięki, teraz jestem w pracy i zapoznam się dokładnie później. Jesczze tylko jedno pytanie - czy to jest FREE czy trzeba coś opłacać?
Dziekuję :)
Pozdrawiam.

Offline Pietia

Doom Trooper
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 14, 2004, 09:53:18 am »
Soft jest free, download kart jest free, mozna zamowic cdroma z obrazkami jesli sie komus nie chce sciagac (w Polsce nie warto - idzie ze stanow), podstawowy abonament (100 gier w miesiacu chyba) tez jest free. Niektore gierki chyba sa tylko w rozszerzonym (platnym) abonamencie (takie, na ktore musieli wykupic licencje) - ale nie jestem pewien, chyba tez kosztuja wiecej niz 1 "gre" za rozgrywke. Wazne - trzeba wylaczyc wszystkie popup killery, inaczej klient sie wywala.
uccess is mandatory. Survival is optional.

Offline Czarnooki

Doom Trooper
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 14, 2004, 12:17:59 pm »
Cytat: "Pietia"
chyba tez kosztuja wiecej niz 1 "gre" za rozgrywke.

Witam,
Hmmm... Nie za bardzo rozumiem o co Ci chodzi w tym stwierdzeniu?
Grałeś już tam? Czy na modemie ma szanse działać OK ?
Pozdrawiam.

Offline Pietia

Doom Trooper
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 14, 2004, 12:54:35 pm »
Chodzi o to, ze masz na kazdy miesiac 100 punktow. Aby zagrac placisz 1,2,3 czy ile tam punktow za rozgrywke. Normalnie gry kosztuja 1, ale niektore moga kosztowac wiecej.
Gralem pare razy, ale na stalce. W sumie nie obciaza to az tak strasznie lacza, zeby sie na modemie grac nie dalo, ale lepiej, zeby Ci nic nie zerwalo polaczenia. Najwiekszy problem bedziesz mial, jesli bedziesz chcial sciagnac obrazki kart - komplet do Doom Troopera wazy 84 mega.
uccess is mandatory. Survival is optional.

Offline Czarnooki

Doom Trooper
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 14, 2004, 02:14:34 pm »
Witam,
A czy można mieć własne obrazki :? Mam CD ze skanami wszystkich kart oficjalnych i większości nieoficjalnych.
Pozdrawiam.