trawa

Autor Wątek: EDYCJA 404 - KINO (do świtu 24. marca)  (Przeczytany 3402 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Julek_

Odp: EDYCJA 404 - KINO (do świtu 24. marca)
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 28, 2014, 10:53:05 am »
5 pkt. - Koller
4 pkt. - Dafcaoprawca
3 pkt. - Sajenka
2 pkt - Breniary
1 pkt - Batat

Offline Sejanka

Odp: EDYCJA 404 - KINO (do świtu 24. marca)
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 29, 2014, 12:12:55 pm »
5 pkt. - breniary Tak. J.(wskazując książkę)-O czym to jest? M.(przez łzy)-O życiu. A potem się rzeczoną powieść czyta i okazuje się, że życie to historia dziewczyny z sierocińca, która wyszła za gburowatego wyplatacza koszy, który okazał się mordercą na zlecenie w stanie spoczynku i... brr. Podoba mi się pomysł wykorzystania trzepaka jako ramki
4 pkt. - Batat Stanęłam na głowie niemalże, by odczytać, że "nie dotyczy zaopatrzenia" =_= spodziewałam się czegoś w stylu "nie dotyczy Klingonów"... hmhmhm. cóż, dzięki za gimnastykę. ...czajnik?!
3 pkt. - Koller Ładnie narysowane, schludne, miło popatrzeć.
2 pkt. - Dafcaoprawca Niestety, gdy widzę jakieś krajowe produkcje, odnoszę wrażenie, że często naprawdę komentarze są ciekawsze od samego filmu ._. Niby zostaje jeszcze kino niezależne, ale chowa się po takich zakamarkach, że jego odnalezienie graniczy z cudem.

Offline gogiel

Odp: EDYCJA 404 - KINO (do świtu 24. marca)
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 29, 2014, 09:02:49 pm »
5 Koller - najładniejszy rysunek w tej edycji - za to 5!
4 Sejanka - najlepszy pasek pod względem treści, ale rysunek nie podoba mi się. Przez to tylko 4
3 Breniary
2 Dafcaoprawca
1 Batat

Offline breniary

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 621
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a Ty jaką masz wymówkę?
    • breniary paski komiksowe
Odp: EDYCJA 404 - KINO (do świtu 24. marca)
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 30, 2014, 05:18:12 pm »
-------------------------------------------------------------------------------------
  podsumowanie
-------------------------------------------------------------------------------------


5 pasków
12 głosujących


1. Sejanka 42 pkt.
2. Koller 41 pkt.
3. Breniary 38 pkt.
4. Dafcaoprawca 31 pkt.
5. Batat 22 pkt.


 

-------------------------------------------------------------------------------------
 
  Nowy temat zostanie założony  31.03.2014.
  Temat zakłada: Sejanka

-------------------------------------------------------------------------------------
  end of line
-------------------------------------------------------------------------------------   
a Ty jaką masz wymówkę?