trawa

Autor Wątek: Bandy dla początkującego  (Przeczytany 11189 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Drożdżu

Bandy dla początkującego
« dnia: Sierpień 17, 2003, 05:07:59 pm »
Gram dużo w WFB ale powoli też chcę troszkę poszerzyć zakres moich praktyk. Więc poradźcie od jakiej bandy warto rozpocząć gdyż jest dość prosta na początek. Dla ułatwienia dodaję że w Battlu gram Imperium a w 40K Space Marines. Podobają mi się siostry sigmara ale też opętani i beaści.
hwała Cesarzowi Karlowi Franzowi I !!!!!

Niech Imperium zniszczy ścierwo Starego Świata!

Offline NemoOne

Bandy dla początkującego
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 17, 2003, 05:52:59 pm »
Jak dla mnie kazda banda jest dobra dla poczatkujacego....
Najlepiej jednak od poczatku wybrac ta, ktora sie najbardziej nam podoba...
Chciałbym spotkać interesujących i wspaniałych ludzi... i ich zabić. Byłbym pierwszym chłopakiem osiedla, który miałby potwierdzonego trupa"

Offline Drożdżu

Bandy dla początkującego
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 17, 2003, 10:03:00 pm »
no ok. ale jeśli wybiorę bandę która będzie za trudna to co? poprzegrywam dużo walk i sie zniechęcę. Plis doradźdzcie. Co wybrać opcje: Beastmen, Possessed, Dowolna część imperium, siostry Sigmara.
I tyle. Poradźdzcie nowicjuszowi.
hwała Cesarzowi Karlowi Franzowi I !!!!!

Niech Imperium zniszczy ścierwo Starego Świata!

Offline NemoOne

Bandy dla początkującego
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 17, 2003, 10:14:45 pm »
Lubisz Powergaming i chcesz czesto wygrywac??
To bierz Beastmen.
Lubisz wygrywac majac swiadomosc, ze zrobiles to nie przegieta(zbytnio...) banda??
Radze siostry.
Pozdro.
Pytaj jeszcze, jak cos.
Chciałbym spotkać interesujących i wspaniałych ludzi... i ich zabić. Byłbym pierwszym chłopakiem osiedla, który miałby potwierdzonego trupa"

Offline Descartes

Bandy dla początkującego
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 17, 2003, 10:16:04 pm »
kazda ma swoje plusy i minusy. Nie ma band przegietych na tyle, ze daja latwe zwyciestwa - moze sproboj shadow wariorami.
a z drugiej strony, poczytaj posty o rozpiskach i o zasadach - tam sa i dyskusje, i przyklady. Sam ocenisz, co Ci pasuje a co nie, i sam pewnie dojdziesz do jakichs wnioskow. Samodzielne myslenie to zaleta kazdego dowodcy.
pozdrawiam
ance with the Sword

Offline NemoOne

Bandy dla początkującego
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 17, 2003, 10:30:11 pm »
Watpie, ze poczatkujacy da rade Shadow Warriorsami....
Ja w kazdym razie radze Siostry, Norsow, Beastmenow i Middenheim.
Poczytaj ich zasady i sam cos wybierz.
Chciałbym spotkać interesujących i wspaniałych ludzi... i ich zabić. Byłbym pierwszym chłopakiem osiedla, który miałby potwierdzonego trupa"

Offline skolo

Bandy dla początkującego
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 17, 2003, 10:46:30 pm »
Boze...przerabialismy ten temat juz. Kazdy powie ci cos innego. Najlepiej jak sam pograsz, dostaniesz kilka razy w dupe i kilka razy wygrasz i sam sobie wybierzesz. Nie ma sensu mowic - ta banda jest najlepsza dla poczatkujacego bo...

Post juz taki byl chyba...

Offline NemoOne

Bandy dla początkującego
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 18, 2003, 10:24:06 am »
No i temat zamkniety ;)
Chciałbym spotkać interesujących i wspaniałych ludzi... i ich zabić. Byłbym pierwszym chłopakiem osiedla, który miałby potwierdzonego trupa"

Offline Drożdżu

Bandy dla początkującego
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 19, 2003, 08:58:50 pm »
wybrałem middenheim
w takim razie poradźcie co w tym pakować
hwała Cesarzowi Karlowi Franzowi I !!!!!

Niech Imperium zniszczy ścierwo Starego Świata!

Offline Firefly

Bandy dla początkującego
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 19, 2003, 09:03:23 pm »
A me sie zastanawia nad Dwarfami ^^ i tysz bym prosił o porade ^^
Death to the False Emperor of Mankind"

"Jak coś nie idzie... wystaw wieksze działo..."

http://quiz.ravenblack.net/blood.pl?biter=Evesor - fajna wampirza gra...

Offline drachenfeles

Bandy dla początkującego
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 19, 2003, 09:32:48 pm »
No dobrze skoro mamy kolejny temat pod tym samym tytułem...

Grałem Middenheim, moim zdaniem to najciekawsza i najbardziej klimatyczna banda najemików. Tą bandą (jak i większością porządnych band) nie da się powergameować. Niewątpliwą zaletą jest fakt iż kapitan i championi mają S4, jednak proponuję kapłanów urlyka, gdyż po pierwsze rzucają zaklęcia, po drugie mają wilki urlykańskie. Dobór henchmenów jest raczej dowolny, ja np miałem pięciu marksmenów uzbrojonych w długie łuki i buzdygany.

Krasnalami gram aktualnie i bardzo lubię tą bandę. Ich kusze są bez wątpienia najpotężniejszą bronią dystansową, a same krasnale, jak to krasnale, powoli ale skutecznie eliminują przeciwników.

Offline skolo

Bandy dla początkującego
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 19, 2003, 10:45:49 pm »
drachu mam prosbe, czy moglbys umiescic kilka ostatnich postow przy roznych dzialach? Widze tu pytanie o najlepsza bande dla poczatkujacego, rozpiske druzyny oraz pytanie o mechanike ;)
wrrrr.Nie zaczynajmy rozmowy tutaj bo zrobi sie burdel jakich malo.
Senks

Offline drachenfeles

Bandy dla początkującego
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 19, 2003, 11:17:45 pm »
taa tu zdecydowanie brakuje kilku funkcji. Tak czy owak 3 posty zjadło, a nastepnym razem proszę trzymać się tematu.

Offline Firefly

Bandy dla początkującego
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 20, 2003, 09:22:59 am »
Ja sie tutaj ładne pytam o porady a ci mi jeszcze rozpe w kosmos wywalają... buu...

Drachu: a jaki jest niby temat cio :?: "Bandy dla początkującego", ja jestem początkujący i sie pytam...
Death to the False Emperor of Mankind"

"Jak coś nie idzie... wystaw wieksze działo..."

http://quiz.ravenblack.net/blood.pl?biter=Evesor - fajna wampirza gra...

Offline drachenfeles

Bandy dla początkującego
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 20, 2003, 11:11:58 am »
nie o to napisałem poradę, potem nawet skomentowałem rozpiskę, a potem skolo poprosił przeniesienie postów z rozpiskami do postu o rozpiskach i niestety w trakcie je zjadło. Poprostu piszcie posty do odpowidnich tematów to nie będzie kłopotu, a najlepiej przeszukajcie forum, bo 90% tego o co pytacie już kiedyś było.

 

anything