Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1313879 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maximumcarnage

Studio Lain
« dnia: Maj 09, 2014, 02:34:18 pm »
Wydawca magazynu "Arigato" poinformował, że bierze się za wydawanie komiksów i chodzi tu nie o tytuły mangowe. Jeśli kierować się informacjami na ich fejsie https://www.facebook.com/StudioLain  to pierwszym tytułem będzie ABC WARRIORS: BLACK HOLE, w którym maczał chyba palce sam Bisley. Ja czekam z niecierpliwością.
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2014, 02:42:06 pm wysłana przez maximumcarnage »

ramirez82

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 09, 2014, 03:01:27 pm »
Ciekawe, ciekawe. Przyda się kolejny wydawca na rynku, bo dziś mało kto wydaje komiksy.  :roll: A tak serio, to chyba ten tytuł:

http://www.amazon.fr/ABC-Warriors-The-Black-Hole/dp/1907519920/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1399643431&sr=8-1&keywords=abc+warrior+black+hole

Jeszcze z dwa lata temu ucieszyłbym się, ale dziś tyle tych komiksów wychodzi, spełniają się moje marzenia w postaci Wież Bois-Maury, Parkera, Durango i wielu innych. Zobaczymy co jeszcze wydadzą.

Offline maximumcarnage

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 09, 2014, 03:11:54 pm »
A ja się cieszę i to dużo bardziej niż z wymienionych przez Ciebie pozycji. Mimo iż wydawców jest sporo, to tego typu tytułów jest u nas jednak mało. Zbyt małe zróżnicowanie. A od ABC Warriors już niedaleko do Dredda, czego sobie i wszystkim życzę.

Offline peta18

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 09, 2014, 03:16:30 pm »
Pat Mills i Simon Bisley - musi byc dobrze!
Buk, Hodor i Dziczyzna

ramirez82

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 09, 2014, 03:26:33 pm »
A od ABC Warriors już niedaleko do Dredda, czego sobie i wszystkim życzę.

Tak, pomyślałem o tym. Dredda chciałbym, zwłaszcza tego Briana Bollanda. Na pewno jestem ciekaw co tam jeszcze zapowiedzą. Co do ABC Warriors: Black Hole, to jeszcze zdecyduje po przeczytaniu recenzji. Zraziłem się do Bisley'a po Czterech Jeźdzcach Apokalipsy.

Offline maximumcarnage

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 09, 2014, 03:30:35 pm »
Zraziłem się do Bisley'a po Czterech Jeźdzcach Apokalipsy.

Nie bardzo rozumiem. Moim zdaniem graficznie było kapitalnie. To co prawda nie "Lobo" czy "Za garść posoki" ale nadal Bisley w świetnej formie.

Offline donTomaszek

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 09, 2014, 03:39:38 pm »
ABC Warriors to poczatki Bisleya. Kreska o wiele lepsza niz w 4 Jezdzcach Apokalipsy.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline adro

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 09, 2014, 04:56:27 pm »
Hmmm niezla niespodzianka, trzeba bedzie przyjrzec sie blizej temu wydawnictwu.
tez bym sie ucieszyl z publikacji po polsku takich case filesow z dreddem  :razz:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

ramirez82

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 09, 2014, 05:07:27 pm »
Nie bardzo rozumiem. Moim zdaniem graficznie było kapitalnie.

Nie dla mnie. A fabularnie jeszcze gorzej. Szalałem na punkcie Bisley'a w czasach TM-Semic, dzięki Batman/Judge Dredd i Lobo. Może na zbyt wiele liczyłem sięgając po Jeźdźców, bardzo się rozczarowałem.



Offline maximumcarnage

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 09, 2014, 09:51:42 pm »
Jest nowa notka na fejsie. Studio Lain podpisało umowę z wydawnictwem 2000AD na wydanie kilku tytułów. Innymi słowy jest też spora szansa na Dredda. A może nawet Slaine (też chyba jest z tego wydawnictwa).

N.N.

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 09, 2014, 09:58:06 pm »
Jest nowa notka na fejsie. Studio Lain podpisało umowę z wydawnictwem 2000AD na wydanie kilku tytułów. Innymi słowy jest też spora szansa na Dredda. A może nawet Slaine (też chyba jest z tego wydawnictwa).
Slaine jest z tego wydawnictwa, ale to nie jest dobry komiks. To, co najlepsze, czyli "Rogaty Bóg" już wyszło po polsku. Resztę można sobie darować.

Offline maximumcarnage

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 09, 2014, 10:03:29 pm »
Mimo wszystko bym się nie obraził gdyby wydano go powtórnie, nawet w zakresie w jakim zrobił to Egmont.

Offline vision2001

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 09, 2014, 10:30:48 pm »
Bożena! A właściciel to ziomek z mojego rodzinnego miasta! Zatem jeszcze mocniej życzę mu powodzenia w doborze tytułów!
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline maximumcarnage

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 09, 2014, 10:34:41 pm »
Bożena! A właściciel to ziomek z mojego rodzinnego miasta! Zatem jeszcze mocniej życzę mu powodzenia w doborze tytułów!

Jak Masz kontakt to Podpytaj przy okazji co biorą w tym roku na tapetę :smile:

ramirez82

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 10, 2014, 06:13:07 am »
Slaine jest z tego wydawnictwa, ale to nie jest dobry komiks. To, co najlepsze, czyli "Rogaty Bóg" już wyszło po polsku. Resztę można sobie darować.
Mnie Slaine jakoś nie zachwycił. W ogóle fantasy to nie moje klimaty, choć dobry tytuł raczej docenię. N.N. a ten ABC Warrior: Black Hole dobry?

 

anything