trawa

Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1344740 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vision2001

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3300 dnia: Listopad 03, 2017, 02:42:27 pm »
Mam wszystkie komiksy wydawnictwa na półce
Łolaboga! To po dwa egzemplarze Slaine'a - Króla i Mrocznej Sprawiedliwości miałeś? Grubo :)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Itachi

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3301 dnia: Listopad 03, 2017, 03:11:29 pm »


Czasami korzystam z wyprzedaży, albo okazji na allegro jak w przypadku Angel Wings wyrwanego za grosze. Jak widać Stickelback nie wiele różni się od Skizza :smile:

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3302 dnia: Listopad 03, 2017, 03:50:31 pm »
a gdzie jest Rogaty Bóg ja sie pytam? :)
a powaznie Itachi - dzieki za zakupy :), fajnie widziec taka polke :)

Offline Itachi

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3303 dnia: Listopad 03, 2017, 03:55:25 pm »
Jest i Rogaty :smile:



Czeka jeszcze w kolejce "nieprzeczytane".

Offline parsom

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3304 dnia: Listopad 03, 2017, 04:01:44 pm »
a gdzie jest Rogaty Bóg ja sie pytam? :smile:
a powaznie Itachi - dzieki za zakupy :smile: , fajnie widziec taka polke :smile:


Ten fragment półki mam podobny :) A jeszcze jakbyście wznowili Halo, to miałbym prawie taki sam (prawie, bo ABC raczej mnie nie przekonuje, a pierwszych Dreddów to pewnie też nie wznowicie).
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3305 dnia: Listopad 03, 2017, 04:16:24 pm »
Hej Lain a gdzie kolejne Szoki?

Offline Szekak

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3306 dnia: Listopad 03, 2017, 04:25:27 pm »


Czasami korzystam z wyprzedaży, albo okazji na allegro jak w przypadku Angel Wings wyrwanego za grosze. Jak widać Stickelback nie wiele różni się od Skizza :smile:
A gdzie dwa warianty okładek Slaine'a? BIEDNIE! :D

Offline Itachi

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3307 dnia: Listopad 03, 2017, 04:27:39 pm »
Pierwsze wydanie Slaine jakościowo było bardzo dobre, natomiast ABC miało problem z szyciem. Dodruk był natomiast pozbawiony wad. Wydanie pierwsze mam z sentymentu :smile:

Kijanek

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3308 dnia: Listopad 03, 2017, 04:32:28 pm »


Ten fragment półki mam podobny :smile: A jeszcze jakbyście wznowili Halo, to miałbym prawie taki sam (prawie, bo ABC raczej mnie nie przekonuje, a pierwszych Dreddów to pewnie też nie wznowicie).
Właśnie nie będzie dodruków Halo, sam ładnie prosiłem, prawie juz sie na pielgrzymkę na kolanach do Iławy bym wybrał gdyby to coś pomogło w sprawie dodruku Moora

Offline Itachi

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3309 dnia: Listopad 03, 2017, 05:13:46 pm »
Studio Lain zrobiło dodruk Króla i jakoś widać sprzedaży rewelacyjnej nie było w porównaniu do wydania pierwszego. Dlatego teraz nakłady poszły w górę, z 500 do 800 nawet. Kroczek po kroczku wydawnictwo się rozwija i o to w tym wszystkim chodzi.

Offline parsom

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3310 dnia: Listopad 03, 2017, 05:35:27 pm »
Nie wiem jaka sprzedaż jest dla niech rewelacyjna, ale Król mimo dodruku już się chyba wyprzedał.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Kijanek

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3311 dnia: Listopad 03, 2017, 05:40:11 pm »

Studio Lain zrobiło dodruk Króla i jakoś widać sprzedaży rewelacyjnej nie było w porównaniu do wydania pierwszego. Dlatego teraz nakłady poszły w górę, z 500 do 800 nawet. Kroczek po kroczku wydawnictwo się rozwija i o to w tym wszystkim chodzi.
Troche inny kaliber, Slaine i ABC można powiedzieć ze tytuły raczkują na naszym rynku.
Moore to marka, ktora reklamy nie potrzebuje. Popatrz tez na rynek wtórny tytułów SL.
Zapomniałem dodać ze swoją robotę tez odstawił pewien szkodnik, piszący o kolekcjach Dredda a później 2000ad.
powoli sl zaczyna docierać do mas, a wizja pewnych tytułów napędza rynek,
imo tytuły takie jak Halo czy szok w jakimś nakładzie powinny być dostępne,  nie wiem jak to licencja obejmuje i jak widzi wydawnictwo i czy chciało by mieć na składzie pozycje jak się sprzedadzą to ok

Offline Itachi

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3312 dnia: Listopad 03, 2017, 05:49:00 pm »
Chyba jedynym wyjściem byłoby działania podobne do Michasia i jego Nemo. Przedpłaty, jak się nazbiera powiedzmy stu zainteresowanych to wtedy można drukować. Plan na 2018 rok jak widzimy jest bardzo ambitny, więc ciężko będzie wprowadzać dodruki. Chociaż może za jakiś czas?

Offline Kokosz

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3313 dnia: Listopad 03, 2017, 05:51:43 pm »
Chyba jedynym wyjściem byłoby działania podobne do Michasia i jego Nemo. Przedpłaty, jak się nazbiera powiedzmy stu zainteresowanych to wtedy można drukować. Plan na 2018 rok jak widzimy jest bardzo ambitny, więc ciężko będzie wprowadzać dodruki. Chociaż może za jakiś czas?

Łatwo powiedzieć - przedpłaty.

Pamiętaj, że wydawanie komiksów na przedpłaty oznacza konieczność przygotowania kilkuset wysyłek, których nie musisz robić nie wydając komiksu na przedpłaty.

Offline Itachi

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3314 dnia: Listopad 03, 2017, 05:56:41 pm »
No raczej nie liczyłbym na kilkuset zamawiających. Wspominałem pi razy oko o setce, bo pewnie gdzieś tylu mogłoby się znaleźć. W tydzień bez większej spiny można to rozesłać, mając przygotowane materiały. Ale to oczywiście czysto hipotetyczne rozważania. Nie należy tego brać na serio.