Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1317976 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Death

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #405 dnia: Grudzień 04, 2014, 07:21:39 pm »
Nigdy w życiu nie słyszałem o żadnym z tych 4 komiksów Moore`a, ale kupię dla nazwiska.
Ale i tak najlepiej na pierwszy strzał prezentuje się England`s Glory.

Offline Holsten

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #406 dnia: Grudzień 04, 2014, 07:59:39 pm »
Ja także biorę wszystko.

Offline Fau

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #407 dnia: Grudzień 04, 2014, 10:45:51 pm »
O Wy dranie!  :lol:

Opad szczeny.

Offline peta18

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #408 dnia: Grudzień 05, 2014, 06:19:46 am »
Przeczytalem Absaloma. Bardzo fajny komiks srodka. Wciagajacy swiat przedstawiony, bardzo podoba mi sie motyw z zawarciem przez Korone Brytyjska paktu z pieklem oraz zwiazanym z nim wplataniem watkow okultystycznych w historie Londynu. Trzy historie zawarte w tym tomie sa lekkie i przyjemne : ), takie polaczenie Man in Black z Hellboyem. W warstwie graficznej bardzo blisko Hellboyowi i dla mnie to na plus. Pare niedomowien i zagadek w zwiazku z tytulowym bohaterem, powoduje ze mam ochote poczytac wiecej i nadzieje, ze tajemnice z czasem zostana odkryte. Jest nawet troche humoru, ktory od czasu do czasu wyplywa z ust Absaloma. Dajac kredyt zaufania, ocenilbym swoje wrazenia po lekturze na 4/5.

Jeden drobny minus dla Wydawnictwa: w opisie autorow zabraklo kursywy w tytylach anglojezycznych lub cudzyslowu jezeli byly tam tytuly magazynow. Na tylnej okladce zostalo "i" na koncu linjki, twarda spacja trzeba by to potraktowac. To takie zobaczenie skladaczo-lamacza.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline lucekrysowany

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #409 dnia: Grudzień 05, 2014, 07:16:12 am »
Biorę wszystko! Z Moora wziąłbym nawet najsłabsze badziewie. Slain jak dla mnie świetna, aczkolwiek u nas niedoceniona seria, dlatego tak bardzo mnie cieszy powrót celtyckiego zabijaki :). Z wyboru tytułów wróżę wydawnictwu świetlaną przyszłość ;)

Offline freshmaker

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #410 dnia: Grudzień 05, 2014, 07:21:00 am »
akurat jezeli chodzi o slaine to jestem obryty i nie chcę straszyć ale the king to klasyczna opowieść ale w żadnym stopniu nie przypomina malarskich popisów znanych z rogatego boga, łowcy demonów, skarbów brytanii. rysunki fabrego to też zupełnie co innego niż jego twórczość okładkowa. nie chcę nikogo zniechęcać, bo jest to jedna z moich ulubionych opowieści ze slainem, ale radzę dostosować sowje oczekiwania.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #411 dnia: Grudzień 05, 2014, 11:33:24 am »
ej, glenn w slaine daje rade az milo ;)


Offline Archie

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #412 dnia: Grudzień 05, 2014, 11:43:10 am »
Mam nadzieję, że już nie będzie kwasów przy egzemplarzach jak w przypadku ABC Warriors ;-). Co do Slaine'a to które wydanie The King będziecie wydawać? Deluxe HC ma 144 strony, tak samo TPB z 2003 roku, wydanie z 2008 ma już 208 stron, a z 2013 liczy 256 stron.

Co do kolejnych tytułów to również popieram Devlina Waugha i zebranie przygód Armitage'a w całość.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #413 dnia: Grudzień 05, 2014, 11:57:13 am »
Bedziemy chcieli wydac wersje z 2013

Przy Absalomie drukarnia zrobila dobra robote, wiec my tez mamy nadzieje ze bedzie okej

Offline Gre

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #414 dnia: Grudzień 05, 2014, 12:18:56 pm »
Plany wydawnictwa na 2015 dotyczace tytulow z 2000AD
(moga ulec drobnym zmianom)

Alan Moore, Ian Gibson "The Ballad of Halo Jones"

Ian Edginton i D'Israeli "Stickleback: Englands Glory:

"The Complete Alan Moore Future Shocks"

Pat Mills, Glen Fabry "Sláine: The King"

Alan Moore, Jamie Delano, Alan Davis "The Complete Dr. & Quinch"

Alan Moore, Jim Baikie "Skizz"

O jezzzu moj biedny portfel.......

Offline Archie

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #415 dnia: Grudzień 05, 2014, 12:23:09 pm »
Bedziemy chcieli wydac wersje z 2013

Przy Absalomie drukarnia zrobila dobra robote, wiec my tez mamy nadzieje ze bedzie okej
To bardzo dobra informacja. Oby Slaine: The King oraz Stickleback były w HC.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #416 dnia: Grudzień 05, 2014, 01:22:56 pm »

Offline arczi_ancymon

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #417 dnia: Grudzień 06, 2014, 01:49:41 pm »
Wiem, że Lain chce się zajmować wydawaniem wyłącznie komiksów z 2000 AD, ale fakt, że jakieś wczesne prace Alana Moore' a będą wydane po polsku, a taka "Saga o potworze z bagien" nie (przynajmniej nie w całości) uważam za cholernie niesprawiedliwy ;(

Oczywiście wszystkie komiksy kupię :biggrin:

Planujecie też coś z Dredda w bardziej odległej przyszłości?

Offline maximumcarnage

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #418 dnia: Grudzień 06, 2014, 01:51:30 pm »
ale fakt, że jakieś wczesne prace Alana Moore' a będą wydane po polsku, a taka "Saga o potworze z bagien" nie (przynajmniej nie w całości) uważam za cholernie niesprawiedliwy ;(

Nie tylko Ty tak uważasz. Ale to już nie wina Studia Lain, a innego wydawnictwa.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #419 dnia: Grudzień 06, 2014, 06:04:23 pm »
nie tylko 2000AD nas intersuje
obiecuje ze jakiegos Dredda zrobimy jak nie splajtujemy ;)


w 2015 roku chcemy uruchomic Azje - ale nie chodzi o mange
mam na oku tez fajny cyberpunk francusko-chinski
i cos z image, ale poki co to palcem na wodzie :)
ale bedziemy negocjowac :)


DC, Marvele odpadaja, za mali jestesmy

 

anything