Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1317758 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #735 dnia: Październik 29, 2015, 12:30:14 pm »
Ja tam czekam na WKKJudgeDredd ( http://www.judgedreddcollection.com/ ) jak 8azyliszek na WKKDC  :biggrin:

I żeby nie było offtopu: Studio Lain jak tam pracę nad Future Shocks?  :smile:
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2015, 12:34:13 pm wysłana przez JanT »

Offline arczi_ancymon

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #736 dnia: Październik 29, 2015, 12:34:01 pm »
Ja marzę o tej kolekcji - kupiłbym KAŻDY tom. WKKDC nie ma sensu, bo już za dużo tego u nas wyszło/wyjdzie.

JanT

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #737 dnia: Październik 29, 2015, 12:35:21 pm »
Dredd by chyba testu nie przeszedł  :smile:

Offline isteklistek

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #738 dnia: Październik 29, 2015, 12:44:18 pm »
Kolekcja Dredda ma sens, bo jest ciągłość i wszystko zostanie wydane (?). Ludzie wciągnęli się w kolekcje Marvela i pewnie mają chęć kupować, ale tym razem wolą inwestować w coś, co ma ręce i nogi, jeżeli chodzi o zakończenie. W tym momencie zainteresowania się komiksem taka kolekcja to strzał w 10....

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #739 dnia: Październik 29, 2015, 12:47:38 pm »
Kolekcja Dredda ma sens, bo jest ciągłość i wszystko zostanie wydane (?). Ludzie wciągnęli się w kolekcje Marvela i pewnie mają chęć kupować, ale tym razem wolą inwestować w coś, co ma ręce i nogi, jeżeli chodzi o zakończenie. W tym momencie zainteresowania się komiksem taka kolekcja to strzał w 10....


Co rozumiesz jako "ciągłość" i "wszystko"?
perły przed wieprze

Offline isteklistek

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #740 dnia: Październik 29, 2015, 01:01:35 pm »
Przede wszystkim chodzi mi, że jest tematycznie Dredd, a w przypadku Marvela też jest tematycznie, ale jest dużo skakania, nawiązań, których się nie zna, a wydaje mi się, że w przypadku kolekcji Dredda to będzie mniej problemowe, większe skondensowanie wątków. Na mapce kolekcji widzę, że jest jakaś chronologia z tytułem wątku, co sugeruje, że będzie to realizowane od początku do końca.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #741 dnia: Październik 29, 2015, 01:12:19 pm »

No tematycznie jest tak, że są publikowane komiksy z tego uniwersum, ze spinofami i całe szczęście ukazują się tak żeby tworzyć pewne bloki (pierwsze numery to głownie wątek "Democracy" naprzykład). Kolekcja ta jak na wybór "najlepszych i najważniejszych" jest po prostu perfekcyjnie przemyślana jak na ten moment (znamy dopiero dwadzieścia kilka tomów więc na to się tylko powołuję).


Tylko, że oczywiście nie ma szans na to żeby nie pojawiło się "ale" bo to jednak tylko wybór z całego uniwersum.


Tak, zestawiając to z innymi takimi kolekcjami (DC, Marvel) to jest niebo a ziemia ale czy widzę to w Polsce jako coś co ma przyszłość to trudno wyrokować (ale w sumie to jest już poważy offtop względem tematu Studio Lain  :badgrin: ).
perły przed wieprze

Offline isteklistek

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #742 dnia: Październik 29, 2015, 01:21:29 pm »
Ja im życzę i oni pewnie też tego sobie życzą, aby nadszedł taki moment, że będą mogli napisać, że wydanie takiej kolekcji to dla nich nie problem.

Offline adro

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #743 dnia: Październik 29, 2015, 05:13:09 pm »
Z checia wszedlbym w kolekcje z dreddem. Wkkdc nie ma chyba sensu  :razz:
Tylko czy np studio Lain jest takim duzym projektem zainteresowane i czy w ogole wydawnictwo udzwigneloby  taka kolekcje pod wzgledem finansowym
IMO jestem bardzo za
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #744 dnia: Październik 29, 2015, 05:32:28 pm »
Z checia wszedlbym w kolekcje z dreddem. Wkkdc nie ma chyba sensu  :razz:
Tylko czy np studio Lain jest takim duzym projektem zainteresowane i czy w ogole wydawnictwo udzwigneloby  taka kolekcje pod wzgledem finansowym
IMO jestem bardzo za
pzdr


Kolekcję Dredda wydaje Hachette Paperworks.
perły przed wieprze

Offline Holsten

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #745 dnia: Październik 29, 2015, 05:35:52 pm »
Ja również.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #746 dnia: Październik 29, 2015, 05:41:57 pm »
Kolekcję Dredda wydaje Hachette Paperworks.
Ja również.
Holsten, naprawdę nie wiem, co powiedzieć. Czyżby Ciebie też zaczynała zasysać Ziemia-8?

Offline adro

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #747 dnia: Październik 29, 2015, 08:07:24 pm »
Aha no to po co gadamy o tej kolekcji w temacie studio lain  :razz: :biggrin:
Zreszta na razie niech haszet dokonczy wkkm. moze po zakonczeniu marvela haszet.pl wejdzie w dredda, oby
pzdr
ps kurcze takie 80 tomow dredda na polce, to byloby cos  :biggrin:
ps2 ciekawe czy polski oddzial ma zamiar wprowadzic do Polski kolejne kolekcje, nie chodzi mi nawet o samego dredda. Byly jakies kolejne testy, ale na razie zapadla kompletna cisza w temacie, szkoda :sad:
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #748 dnia: Październik 30, 2015, 01:09:55 pm »
Jak tylko zbudujemy pierwszy nasz korporacyjny wieżowiec - wydamy 80 tomów Judge Dredda :)

Cursed Earth Saga - myślałem o tej pozycji - ale jest naprawdę tak archaiczna... I nawet niektóre rozdziały zrobione przez Bollanda nie uczynią tego komiksu dziś zjadliwym :)

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #749 dnia: Październik 30, 2015, 02:57:15 pm »
Cursed Earth Saga - myślałem o tej pozycji - ale jest naprawdę tak archaiczna...


Moje serce pękło...


I nawet niektóre rozdziały zrobione przez Bollanda nie uczynią tego komiksu dziś zjadliwym :smile:


Dwa razy  :wink:

EDIT:

Z mojej strony myślę, że najfajniej byłoby gdyby pojawił się w końcu w Polsce Dredd rysowany przez Flinta. Ze wszystkich rysowników Dredda dziś jego interpretacja jest tą, która do mnie najbardziej przemawia.
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2015, 03:50:51 pm wysłana przez kuba g »
perły przed wieprze

 

anything