Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1319862 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline donTomaszek

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1035 dnia: Luty 11, 2016, 01:27:12 pm »
Cwaniaczki podniosły cenne po tym jak ich zapytałem o ten tytuł z 69.99 na 99.99. Żal na maksa.
Sytuacja w 100% typowa dla tego sklepu. Ja osobiscie omijam ich szerokim lukiem.

Kurde, a pod koniec ubieglego roku kupilem sobie tego Heavy M. Dredda. Potwierdzam - rysunki miazdza. Same historyjki sa niedorzecznie krwawe, ale zarazem smiesza okrutnie. Najbardziej usmialem sie z czapki goscia w historii Bimba :-) Bardzo fajny zbiorek. Jak bedzie w A4 to biore.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline arczi_ancymon

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1036 dnia: Luty 11, 2016, 01:29:02 pm »
Szałowo, aprobuje wszystkie powyższe zapowiedzi. Zaglądałem rano na gildię i Slain był, teraz nie ma - rozumiem, że 30 egzemplarzy poszło w parę godzin? :P

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1037 dnia: Luty 11, 2016, 01:38:16 pm »
Nie no, Heavy Metal Dredd jest może i poza continuity ale Dark Justice jest już częścią głównej narracji Dreddverse  :wink:

Poza tym fajnie, że ludzie zobaczą jak nagle pewna cosplayowa gwiazda z UK staje się faktyczną twarzą dla Cassandry Anderson :lol:

Kuba - ale z tego co poki co wiem - Dark nie trafi do Case i biorac pod uwage nowa seria autora o swiecie zmarlych nie wiem czy nie pociagna tego na boku :)
zdjecia gwiazdy beda :) fajna blondynka :)

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1038 dnia: Luty 11, 2016, 01:47:16 pm »
Szałowo, aprobuje wszystkie powyższe zapowiedzi. Zaglądałem rano na gildię i Slain był, teraz nie ma - rozumiem, że 30 egzemplarzy poszło w parę godzin? :P

pojecia nie mam
ale znam sporo sklepow gdzie wciaz jest :)

Offline freshmaker

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1039 dnia: Luty 11, 2016, 01:47:34 pm »
czy zawartość heavy metal dred pokrywa się z zawartością albumiku "dred by bisley"?
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline adro

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1040 dnia: Luty 11, 2016, 01:49:10 pm »
super zapowiedzi, a zapasy slaine'a wyczerpaly sie, dobrze ze zamowilem ten komiks w ostatniej chwili  :razz:
co do komikslandii to tez kiedys mnie nacieli na rzekomo unikatowy komiks blade runner(ten z as editor). Od tamtej pory omijam ten sklep z daleka, chociaz jakis czas temu kupowalem komiksy prze all od jednego z pracownikow komikslandii i wszystko bylo bardzo ok. moze wszystko zalezy od tego,  na kogo sie trafi w tym sklepie
pzdr
ps szkoda, ze na tego dredda od ongrysa trzeba tak dlugo czekac.  :razz:
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1041 dnia: Luty 11, 2016, 01:49:49 pm »
jak mnie pamiec nie myli nie dosc, ze pokrywa - to ma jeszcze raz tyle materialu, tylko ze rysunki tez innych artystow

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1042 dnia: Luty 11, 2016, 01:53:45 pm »
Kuba - ale z tego co poki co wiem - Dark nie trafi do Case i biorac pod uwage nowa seria autora o swiecie zmarlych nie wiem czy nie pociagna tego na boku :smile:


W sumie fakt, nawet wydanie zbiorcze Dark Justice wrzucili w inny format niż większość zbiorczych sag Dredda (na co trochę marudzono ale ten album w sumie celował w bycie ekskluzywnym wydaniem więc tak sobie to tłumacze).

zdjecia gwiazdy beda fajna blondynka

W ogóle Integra grała też jedną z postaci (z gangu) w fanowskim Judge Minty. Bawiła się też w cosplay Durham Red i z tego co pamiętam w nadchodzącym fanowskim Strontium Dog też się pojawi (właśnie jako Durham).
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2016, 01:57:23 pm wysłana przez kuba g »
perły przed wieprze

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1043 dnia: Luty 11, 2016, 01:59:05 pm »
moj typ kobiety ;)

Offline arczi_ancymon

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1044 dnia: Luty 11, 2016, 02:13:56 pm »
W końcu kupiłem odrobinę drożej na alledrogo, ale już rozsądnych cen tam nie ma, zostali sami naciągacze. Sklep, w którym to wziąłem miał rano bodajże 5 egzemplarzy, załapałem się na ostatni :)

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1045 dnia: Luty 11, 2016, 02:33:09 pm »
jak szukacie naszych wyprzedanych komiksow to tu jest Absalom i Slaine  w normalnych cenach:
http://komiksiarnia.pl/product.php?id_product=2700
http://komiksiarnia.pl/product.php?id_product=3369



Offline Night wolf

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1046 dnia: Luty 11, 2016, 02:40:37 pm »
Ja szukam ABC Warriora i fajnie jakby mieli jeszcze Stickleback to za jednym zamachem zgarnę :D

Offline mack3

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1047 dnia: Luty 11, 2016, 03:15:49 pm »
W końcu kupiłem odrobinę drożej na alledrogo, ale już rozsądnych cen tam nie ma, zostali sami naciągacze. Sklep, w którym to wziąłem miał rano bodajże 5 egzemplarzy, załapałem się na ostatni :smile:
Ale o jakim komiksie piszesz? :) O Slainie? Jego da sie jeszcze znaleść w kilku sklepach (choćby w komiksiarni, do której link podaje wyżej SL).
Za to Ballada o Halo Jones chyba już tylko na Incalu została (no i na allegro... chyba, że się mylę  i gdzieś jakiś ostatek pozostał).
Ciekawe jak zejdzie Szok Przyszłości :)

Offline adro

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1048 dnia: Luty 11, 2016, 04:09:20 pm »
szybko  :razz: toc to Alan M w dobrej formie
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline arczi_ancymon

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1049 dnia: Luty 11, 2016, 05:16:08 pm »
Miałem na myśli Slaine'a - na tej całej komiksiarni nie zamierzam kupować.

I jeśli już chodzi o Slaine'a, to wydajcie proszę w następnej kolejności "Time Killera". Będziemy wtedy mieli wszystko, co było przed tomami Egmontu.
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2016, 05:19:28 pm wysłana przez arczi_ancymon »