Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1318536 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Murazor

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1050 dnia: Luty 11, 2016, 05:37:09 pm »
Miałem na myśli Slaine'a - na tej całej komiksiarni nie zamierzam kupować.
Hej hej! Komiksiarnia to nie to samo co Komikslandia  :wink:  Komiksiarnie bardzo polecam, co prawda zawsze odbieram osobiście w Krakowie, ale kilka razy dostałem zniżkę od ceny okładkowej (lub takiej jak była na stronie). Bardzo miły kontakt z właścicielką (?). Plus fajna promocja urodzinowa :smile:

Offline mack3

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1051 dnia: Luty 11, 2016, 06:52:42 pm »
Hej hej! Komiksiarnia to nie to samo co Komikslandia  :wink:  Komiksiarnie bardzo polecam, co prawda zawsze odbieram osobiście w Krakowie, ale kilka razy dostałem zniżkę od ceny okładkowej (lub takiej jak była na stronie). Bardzo miły kontakt z właścicielką (?). Plus fajna promocja urodzinowa :smile:
Właśnie to samo chciałem napisać. Komiksiarnia (którą również polecam) to nie Komikslandia. Tak nawiasem - nie wiedziałem, że mają też sklep w Krakowie, ja kupowałem w Katowicach.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1052 dnia: Luty 11, 2016, 06:54:08 pm »
to na koniec dnia wisienki na torcie










- do konca roku nie pytac mnie plany :smile: ale beda niespodzianki jeszcze - jedna jutro :smile:
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2016, 07:08:24 pm wysłana przez studio_lain »

Offline Itachi

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1053 dnia: Luty 11, 2016, 07:06:48 pm »
Pozamiatane

Offline stupidbadugly

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1054 dnia: Luty 11, 2016, 07:17:12 pm »
Dostałem Slaine'a. Wydany bardzo ładnie, ale mam pytanie z gatunku niedyskretnych: czy bonus w postaci dwóch egzemplarzy okładki książki "Myśli i słowa. Zebrane teksty ks. kan. Jerzego Warchoła" ma jakieś znaczenie dla zrozumienia treści komiksu, czy może to tylko prezent od sklepu Gildii? :wink:
Przy okazji dodam, że bonusowe okładki nierówno przycięte  :cool:
Otrzymałem dzisiaj z Gildii Slaine od SLain, widzę w środku jakieś dwa luźne kartoniki, ulotki jakieś czy co, otwieram i ...:
Czyżby ktoś w drukarni próbował nawracać plugawców czytających bezbożne komiksy? :biggrin:

Co do zapowiedzi mam nadzieję, że uda się je zrealizować, jak do tej pory biorę wszystko.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1055 dnia: Luty 11, 2016, 07:20:16 pm »
spisek ;)

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1056 dnia: Luty 11, 2016, 07:23:39 pm »
Piękne zapowiedzi.
Biorę wszystkie pozycje. Oczywiście mam każdą pozycję, którą wydaliście.
Czyżby Slaine okazał się waszym najszybciej sprzedanym tytułem.
Może warto pomyśleć o zwiększeniu (o 100-200?) ilości wydrukowanych egzemplarzy kolejnych komiksów (Slaine, Sędzia).
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1057 dnia: Luty 11, 2016, 07:30:18 pm »
Hm... ABC Warriors Bisleya chyba zeszlo najszybciej
Tak Slaine sprzedaje sie dobrze stad, tak jak obiecalismy,kolejne tomy

Offline Murazor

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1058 dnia: Luty 11, 2016, 07:32:16 pm »
Na Dredda może być boom podobny do Slaine :smile: Też biorę wszystko!  :wink:


I przy okazji, w moim Slainie jest podobny problem z szyciem jak w ABC, na dużo mniejszą skalę, ale jednak widać, że się troszkę rozłazi pod koniec jakby kartki miały wylecieć. Przeglądałem w Komiksiarni dwa inne albumy, też miały ten problem  :neutral:  Może trzeba troszkę pogonić drukarnie znów  :smile:

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1059 dnia: Luty 11, 2016, 07:47:59 pm »
Z chęcią bym w przyszłości zakupił "Rogatego boga" wydanego w dobrej jakości (kreda, odpowiednie nasycenie barw). Wiem, że Egmont kiedyś to wydał. Sam posiadam. To samo dotyczy "Skarbów Brytanii" i "Zabójcy demonów". Może warto wydać. Nie musi to być w obecnym roku. Miło by było mieć w jednolitej szacie graficznej. Oczywiście to tylko moje marzenie. Połączenie: Simon Bisley + Slaine wydaje się dobrą zachętą.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

JanT

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1060 dnia: Luty 11, 2016, 08:07:13 pm »
Dredd'y na miękko? bo chude.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1061 dnia: Luty 11, 2016, 08:08:58 pm »
na twardo - bo ladne kolorowe :smile:  i nie takie chude znowu :)

fragsel

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1062 dnia: Luty 11, 2016, 08:30:34 pm »
Nie wchodzimy Ongrysowi w paradę.

Jako typowy komplecista zaraz po ogłoszeniu Ongrysa pobieżałem szukać Reading Order i najbardziej odpowiada mi to:
http://dreddreviews.blogspot.com/2013/02/housekeeping-3-index-and-guide.html

I z tego co tu czytam wynika rzeczywiście, że wasze propozycje (a przynajmniej Heavy Metal Dredd) będą niesamowitym uzupełnieniem propozycji Ongrysa i jestem wam za nie niesamowicie wdzięczny.
Super, Super i jeszcze raz niesmaowite!!!!

Offline brzon

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1063 dnia: Luty 11, 2016, 08:34:16 pm »
Napisze tak - jestem fanem wydawnictwa i wydawanych przez LAIN komiksów. Ale mam niestety problem, o którym muszę napisać (bo nikt tego chyba nie zrobił):
Chętnie zakupiłbym Balladę o Halo Jones i Slaina, ale oglądając w sklepach komiksowych te wydania, niestety ich jakość (moim zdaniem) jest daleka od oczekiwań. O ile wydania w miękkiej oprawie są super, nie można się przyczepić (dlatego je posiadam), to wydanie HC jest tak sklejone, że kartki przy przeglądaniu gną się przy grzbietach i nie za dobrze to wygląda. Nie wiem, czy we wszystkich wydaniach tak jest (miałem w sklepach w rękach kilka egz), ale w takiej wersji nie chcę wydawać na to kasy (mimo, że chętnie bym przeczytał).


Dlatego prośba - zróbcie coś z tym, może inna drukarnia (np. Taurusowe Klik jest idealnie zrobione, przeglądałem obok Slaina).
Kibicuję Studiu Lain i pozdrawiam :biggrin:



Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1064 dnia: Luty 11, 2016, 08:38:27 pm »
Jako typowy komplecista zaraz po ogłoszeniu Ongrysa pobieżałem szukać Reading Order i najbardziej odpowiada mi to:
http://dreddreviews.blogspot.com/2013/02/housekeeping-3-index-and-guide.html


Fajnie, że Douglas mimo, że zamknął już dawno temu tego bloga to dalej stara się aktualizować listę o nowe wydania.
perły przed wieprze