trawa

Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1317927 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1080 dnia: Luty 13, 2016, 12:38:32 pm »
Z chęcią bym w przyszłości zakupił "Rogatego boga" wydanego w dobrej jakości (kreda, odpowiednie nasycenie barw). Wiem, że Egmont kiedyś to wydał. Sam posiadam. To samo dotyczy "Skarbów Brytanii" i "Zabójcy demonów". Może warto wydać. Nie musi to być w obecnym roku. Miło by było mieć w jednolitej szacie graficznej. Oczywiście to tylko moje marzenie. Połączenie: Simon Bisley + Slaine wydaje się dobrą zachętą.


Ja wiem, że komplecista chce mieć wszystko w jednym wydaniu i rozumiem taką potrzebę... ale z drugiej strony, po co wchodzić w wydawanie komiksu (komiksów), który na rynku wtórnym jest dostępny z naprawdę małą przebitką jak na nasze warunki, nie ma najmniejsze goproblemu go znaleźć i najpewniej wychodziłby kosztem potencjalnych wydań zupełnie premierowych materiałów.


Najpierw należy zaspokoić potrzeby czytelników, potem kolekcjonerów, zdrowe priorytety.



perły przed wieprze

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1081 dnia: Luty 14, 2016, 07:26:55 pm »
ja juz pisalem - mi sie marzy rogaty bog w jednym zbiorze  w powiekszonym formacie ala scream czy francuskie edycje - dlatego nie blokujemy licencji - sam chetnie kupie takie :)

Offline absolutnie

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1082 dnia: Luty 14, 2016, 07:45:12 pm »
ja juz pisalem - mi sie marzy rogaty bog w jednym zbiorze  w powiekszonym formacie ala scream czy francuskie edycje - dlatego nie blokujemy licencji - sam chetnie kupie takie :smile:


Nie kupiłem "Rogatego boga" od Egmontu, bo czekałem, aż pojawi się wydawca, który to wyda porządnie, a teraz Ty mówisz, że nie jesteś tym wydawcą, czy też coś źle zrozumiałem?

Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline Holsten

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1083 dnia: Luty 14, 2016, 08:32:01 pm »
Poważnie?

Offline absolutnie

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1084 dnia: Luty 14, 2016, 08:49:57 pm »
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1085 dnia: Luty 14, 2016, 09:07:07 pm »

Nie kupiłem "Rogatego boga" od Egmontu, bo czekałem, aż pojawi się wydawca, który to wyda porządnie, a teraz Ty mówisz, że nie jesteś tym wydawcą, czy też coś źle zrozumiałem?


na chwile obecna taki projekt moglby nas zarznac finansowo - ot cala tajemnica

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1086 dnia: Luty 14, 2016, 09:16:10 pm »
Jak przedstawia się sytuacja z "Kompletnym szokiem przyszłości"? Będzie około 15 marca? Z chęcią bym dodał do zamówienia. Dlatego chciałbym się dowiedzieć, czy nie będzie jakiegoś ewentualne dłuższego przesunięcia premiery.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline absolutnie

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1087 dnia: Luty 14, 2016, 09:18:08 pm »

na chwile obecna taki projekt moglby nas zarznac finansowo - ot cala tajemnica


To ja poczekam.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1088 dnia: Luty 15, 2016, 09:36:00 am »
Jak przedstawia się sytuacja z "Kompletnym szokiem przyszłości"? Będzie około 15 marca? Z chęcią bym dodał do zamówienia. Dlatego chciałbym się dowiedzieć, czy nie będzie jakiegoś ewentualne dłuższego przesunięcia premiery.


bede wiedzial za tydzien :)

Offline starcek

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1089 dnia: Luty 15, 2016, 10:24:18 am »

na chwile obecna taki projekt moglby nas zarznac finansowo - ot cala tajemnica
Wy specjalizujecie się w B&W - ostrożnie wchodzicie na rynek, prawda?
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1090 dnia: Luty 15, 2016, 01:08:48 pm »
teraz takze siegamy po kolor - Dreddy czy ABC - ale tak staramy sie nie szalec, choc czasem taka zachowawczosc nie przynosi korzysci vide Slaine - ktorego popularnosc absolutnie nas zaskoczyla - to w koncu bardzo stary komiks :)

Offline starcek

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1091 dnia: Luty 15, 2016, 01:44:56 pm »
Może stary, ale jary.  :lol:   A 2 i 3 opowieść z tego tomu to REWELACJA!
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline peta18

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1092 dnia: Luty 15, 2016, 01:53:58 pm »
Slaine - ktorego popularnosc absolutnie nas zaskoczyla - to w koncu bardzo stary komiks :smile:
Ale to Slaine!!! Nie trzeba byc jasnowidzem, zeby wiedziec, ze sie sprzeda! :)
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1093 dnia: Luty 15, 2016, 02:44:29 pm »
By podgrzać atmosferę przed wydaniem RadioActive Cross - nowego komiksu Łukasza Kowalczuka - premierowa strona!
[/size][/color]

Offline Death

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1094 dnia: Luty 15, 2016, 03:21:47 pm »
Ale to Slaine!!! Nie trzeba byc jasnowidzem, zeby wiedziec, ze sie sprzeda! :smile:
Tak? A przewidziałeś, że 600 sztuk komiksu Alana Moore`a (i to świetnego) tak długo się będzie sprzedawać? Nadal można kupić. Ja jestem zaskoczony, że Moore zalega miesiącami, a Slaine zszedł w miesiąc.