Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1319257 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1350 dnia: Kwiecień 20, 2016, 10:43:31 am »
Prace nad pierwszym Sedzia zakonczymy okolo 8 maja - potem z dwa tygodnie na druk - wiec niestety na ta impreze nie zdazymy

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1351 dnia: Kwiecień 23, 2016, 06:50:42 pm »



pamietacie tego pana ? ;)

fragsel

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1352 dnia: Kwiecień 23, 2016, 07:11:01 pm »
tego akurat nie, ale chyba czytałem coś o bardzo podobnym gościu z innego świata ;)

Offline Inuki

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1353 dnia: Kwiecień 23, 2016, 09:09:56 pm »
To finalna okładka Dredda? Chyba nie, bo taka jakaś "łysa", żadnych autorów, podtytułu? Nawet Waszego logo? A jak wygląda sprawa z grzbietem? Kiedyś pisaliście, że zrobicie go tak, żeby pasował do wersji Ongyrysa; to aktualne? I tak, wiem, marudny jestem, ale to będzie mój pierwszy Dredd w PL i już doczekać się nie mogę :-P

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1354 dnia: Kwiecień 23, 2016, 11:16:32 pm »
nie jest finalna :)
postaramy sie by wydania Ongrysa pasowaly do naszych

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1355 dnia: Kwiecień 23, 2016, 11:24:58 pm »
Mam nadzieję, że wydanie będzie w twardych okładkach. Prośba na przyszłość aby wszystkie Wasze komiksy były w ten sposób wydawane. Absalom i Stickleback zwijają się jak naleśnik jeśli nie są między innymi wydaniami na twardo.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline Inuki

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1356 dnia: Kwiecień 23, 2016, 11:34:27 pm »
Gdzieś była kiedyś mowa, że Dredd będzie na twardo, ale nie wiem, czy to było w tym temacie, czy u Ongrysa :-/

Ja ogólnie zastanawiam się mocno nad tym "Kompletnym Szokiem"; rysunki są kapitalne.

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1357 dnia: Kwiecień 23, 2016, 11:43:38 pm »
Warto. Ja mam wszystkie komiksy od SL. Lubię wydawnictwo. Być może z powodu aktywności na forum. Gdyby była jakaś nagroda za komunikatywność, SL miałoby u mnie pierwsze miejsce. Widać pasję. W przypadku niektórych wydawnictw wygląda jakby udzielali się od niechcenia (takie moje skromne odczucie). Poza SL, na pochwałę zasługuje Pan Leszek i Pan Jakub Syty.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline mappy

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1358 dnia: Kwiecień 24, 2016, 11:20:01 am »
Jedną z rzeczy która mnie urzekła w filmie z 1995 były pustkowia z mutantami. Czy pojawiają się one w albumie wydawanym przez was? Czy może to był jednorazowy zabieg nie mający nic wspólnego z uniwersum znanym z komiksów?

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1359 dnia: Kwiecień 24, 2016, 11:34:21 am »
Czy może to był jednorazowy zabieg nie mający nic wspólnego z uniwersum znanym z komiksów?


Nie, akurat Cursed Earth to jedyna rzecz, którą ten straszny film starał się jakoś wiernej przenieść z komiksów (tak jak i Angel Gang).
perły przed wieprze

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1360 dnia: Kwiecień 24, 2016, 12:57:23 pm »
Heavy Metal Dredd - to są hm... jak to dobrze napisac - najbardziej szalone odjazdy Dredda :smile: z soundtrackiem z Motorhead :wink: Dark Justice to... kosmiczny mrok, ale jak Dredd sie przyjmie to zawedruje i na pustkowia - moze nie tylko on, moze takze pewna sedzina :wink:

Offline Murazor

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1361 dnia: Kwiecień 24, 2016, 01:06:27 pm »

Offline arczi_ancymon

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1362 dnia: Kwiecień 24, 2016, 04:12:30 pm »
a wiadomo w ogóle jakie będzie to wydanie Ongrysa? Okładki brytyjskie, twarda, 220x296? Jeśli tak, to rozumiem że nadchodzący Dredd od Lain będzie w tym samym formacie? Nie jest to pytanie z serii tych retorycznych :)

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1363 dnia: Kwiecień 24, 2016, 04:58:22 pm »
To już gdzieś było poruszane ale naprawdę naprawdę nie liczyłbym na to, że mili ludzie z Ongrysa powielą estetykę brytyjskich wydań CCF (okładki) ;)
perły przed wieprze

Offline arczi_ancymon

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1364 dnia: Kwiecień 24, 2016, 05:01:45 pm »
Właśnie wolałbym, żeby tego nie robili, bo okładki tego wydania są takie sobie (amerykańskie ładniejsze), ale nie to było sednem mojego pytania.