Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1332301 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SawiK

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2325 dnia: Styczeń 09, 2017, 04:04:43 pm »
Skizz luty, wychodzi na to ze Sędzia Dredd America marzec, a już po nich ABC 8)
Tylko styczeń jakiś bidny  ;-)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2017, 04:11:53 pm wysłana przez SawiK »

Offline Death

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2326 dnia: Styczeń 12, 2017, 09:48:18 am »
W końcu Skizz! :)

Offline bluebeery

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2327 dnia: Styczeń 12, 2017, 01:55:07 pm »

Offline rzem

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2328 dnia: Styczeń 12, 2017, 04:53:10 pm »
W końcu Skizz! :smile:


Gdzie? Na FB nie ma, w sklepie Gildii nie ma. O co chodzi? Gdzie mam szukać, gdzie?

Offline SawiK

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2329 dnia: Styczeń 12, 2017, 05:15:48 pm »
@UP
SKIZZ dopiero w Lutym!!! Trzeba czekać cierpliwie na informacji o puszczeniu do sprzedaży, póki co to tylko zapowiedz(kasę można już odkładać).

Offline rzem

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2330 dnia: Styczeń 12, 2017, 05:31:50 pm »
@UP
Dzięki, bo to "w końcu" zabrzmiało dla mnie jakby miał jutro w sklepach lądować.

Offline pokia

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2331 dnia: Styczeń 14, 2017, 02:40:59 pm »
Ktoś mi może przybliżyć o czym jest SKIZZ?

Offline mack3

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2332 dnia: Styczeń 14, 2017, 05:22:58 pm »
E.T. w wersji Moore'a

Offline Death

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2333 dnia: Styczeń 23, 2017, 09:12:29 am »
Przyszly rok - kolo grudnia podam tajny plan - ale poki co moge zdradzic ze chcemy isc ze Slainem dwoma drogami - kontynuowac serie staroci - czyli wydac ostatni tom w czerni i bieli laczacy krola z switem wojownika oraz kolejny juz w kolorze, a takze ruszyc z tym nowym, kolorowym runem, gdzie czytelnik nie musi znac calej poprzedniej sagi.
Jak w końcu stoimy z tym Slainem? Najpierw Time Killer, a potem Rogaty Bóg? Bo coś pamiętam, że potem była gadka, że jednak Rogaty wcześniej i już teraz sam nie wiem na czym ostatecznie stanęło. A przeczytałem właśnie Świt wojownika i myślę, że najlepiej jakbyśmy jechali po kolei, tak jak wychodziło, jak się rozwijała kreska rysowników itd.  :smile:  Nie przeczytałem jeszcze Króla i zaczekam z nim grzecznie na Time Killera, żeby czytać po kolei. Świt wojownika to świetny komiks i zrobił u mnie za odtrutkę, po chwilę wcześniej przeczytanym drugim integralu Storma. Storm to był taki paździerz, że prawie wydłubałem sobie oko łyżką (jeszcze przecierpię 2 integrale i potem są już te chwalone kroniki :smile: ). A Slaine czytany po nim wchodził bez mydła.
Mam nadzieję, że jednak najpierw wyjdzie Time Killer (2) i potem ładnie przejdę do Króla (3) i dopiero potem Rogaty Bóg (4). Od czwartego tomu już wszystkie będą kolorowe?

Polecam Świt wojownika. Wielki wojownik z kamiennym toporem i sprytny krasnal jadą na mamucie i mają różne ciekawe przygody. Żadna ramotka. Świetnie narysowane niegłupie przygody i dużo miologii celtyckiej. Myślałem, że nie będzie takie fajne i będę na tym cierpiał aż dojdziemy do kolejnych tomów. Ale nie. Od razu jest super. I jeszcze ten magazynowy klimacik, że wszystko podzielone chronologicznie na 5-6 planszowe odcinki i co kilka stron jest wielki napis Slaine i szczegółowo narysowany duży kadr wprowadzający do kolejnego odcinka z komentarzem krasnala. Bajecznie.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2334 dnia: Styczeń 23, 2017, 11:51:00 am »
Wiec tajny plan jest taki:

Wpierw Rogaty Bog - chcemy przypomniec to dzielo by zachecic czytelnikow do siegniecia po inne tomy - wykorzystac magie pieknych obrazow Bisleya
potem Time Killer zeby zamknac etap czarnobialy
a potem chcialbym pokazac nowe oblicze Slaina - wspolczesne

(kocham Storma, i czekam na Luca Orienta bardzo)

dzieki za dobre slowa o Slainie :)

na razie wstrzymujemy sie z zapowiedziami na 2017 - bo prawdziwmy tajemne negocjacje z nowym wydawca

ale mozecie liczyc na wiecej Dredda
bedzie koleny zbiorek Future Shockow m.in. Gaiman
ABC Warriors - zobaczymy czy czytelnicy pokochaja te wielkie roboty
i wspomniany Skizz oraz moze jeszcze dwa Moory

uderzenie powinismy rozpoczac w lutym i chcielbysmy dac wam cos co miesiac nowego

luty skizz
marzec Dredd Ameryka

na chwile obecna - wieksza rozpiske postaram sie przygotowac wkrotce - przybylo nam rak do tlumaczenia - wiec powinno sie udac :) jest tez Piotr z tego forum, ktory bardzo mocno pomaga nam w skladzie - jeszcze raz dzieki stary!

JanT

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2335 dnia: Styczeń 23, 2017, 12:02:18 pm »
bedzie koleny zbiorek Future Shockow m.in. Gaiman
Gaiman ma tylko 3 rozdziały  :smile: ale Granta Morrisona sporo.

A jakie Dreddy macie w planach? to chyba nie tajne?

mkolek81

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2336 dnia: Styczeń 23, 2017, 12:39:22 pm »
Cieszy mnie wznowienie Rogatego Boga i z punktu widzenia marketingowego to wydanie go w pierwszej kolejności jest lepszym rozwiązaniem. Pomimo, że cierpię z tego samego powodu co Death i czekam na wydanie Time Killer, aby móc czytać dalej po kolei, to jestem za takim posunięciem. Nie ma co ukrywać że jest wiele fanów Bisleya, którzy tą pozycję nabędą a być może dzięki temu sięgną po inne części Slaine.

Co do pierwszego tomu to czyta się go świetnie, bardzo fajne krótkie przygodowe historie w klimatach fantasy. Czytając je, przypomniały mi się lata 90, kiedy grywało się z ekipą w papierowe RPG (Warhammer, AD&D, Kryształy czasu, ech wspomnienia).

Mam nadziej że z czasem będziecie jednak uzupełniać powoli brakujące tomy serii pomiędzy Rogatym Bogiem a Brutania Chronicles (bo to chyba będzie to, tak?)

ale mozecie liczyc na wiecej Dredda
marzec Dredd Ameryka

ABC Warriors - zobaczymy czy czytelnicy pokochaja te wielkie roboty
Cieszy mnie wiadomość o kolejnych Dreddach i tu mam pytanie czy planując wydania odnoście się to tego co planuje Ongrys oraz kolekcja Dredd z UK (choć mam nadzieje, że w ogóle nie patrzycie na zawartość kolekcji)?

Czekam na te roboty bardziej niż na Moore'y (co nie znaczy że ich nie kupię, po prostu ABC Warriors ciszy mnie bardziej).

mam nadziej że nie porzuciliście całkowicie planów do Defoe
z planow na przyszlym rok moge zdadzic, ze z nowych rzeczy od 2000AD myslimy o swietnym Defoe :smile:





to są zombie, wg mnie jest szansa że to się sprzeda  :doubt:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2017, 12:54:47 pm wysłana przez mkolek81 »

Offline 8azyliszek

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2337 dnia: Styczeń 23, 2017, 01:18:24 pm »

na razie wstrzymujemy sie z zapowiedziami na 2017 - bo prawdziwmy tajemne negocjacje z nowym wydawca

ale mozecie liczyc na wiecej Dredda

O - to już wiadomo kto Hachette opracuje Mega Kolekcję. :)

mkolek81

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2338 dnia: Styczeń 23, 2017, 01:27:34 pm »
na razie wstrzymujemy sie z zapowiedziami na 2017 - bo prawdziwmy tajemne negocjacje z nowym wydawca

O - to już wiadomo kto Hachette opracuje Mega Kolekcję. :smile:

Ja to bardziej rozumiem jako dogadanie sprawy z Ongrysem (i za to będę trzymał kciuki niż za kolekcje)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2017, 01:41:34 pm wysłana przez mkolek81 »

Kijanek

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2339 dnia: Styczeń 23, 2017, 01:41:37 pm »
O - to już wiadomo kto Hachette opracuje Mega Kolekcję. :smile:
Zapewne te dwa akapity chyba nie łączą się ze sobą, pewnie chodzi nowe wydawnictwo z którym SL chce współpracować.


Dredd nie jest marką która nie powinna wychodzić w kolekcji, szczególnie że dostaniemy go od 3 wydawnictw,
Forma w jakiej jest wydawany w PL jest jak najbardziej satysfakcjonująca. 
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2017, 02:08:53 pm wysłana przez Kijanek »

 

anything