Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 854225 razy)

JanT

• Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2340 dnia: Styczeń 23, 2017, 12:02:18 pm »
bedzie koleny zbiorek Future Shockow m.in. Gaiman
Gaiman ma tylko 3 rozdziały  :smile: ale Granta Morrisona sporo.

A jakie Dreddy macie w planach? to chyba nie tajne?

mkolek81

• Gość
« Odpowiedź #2341 dnia: Styczeń 23, 2017, 12:39:22 pm »
Cieszy mnie wznowienie Rogatego Boga i z punktu widzenia marketingowego to wydanie go w pierwszej kolejności jest lepszym rozwiązaniem. Pomimo, że cierpię z tego samego powodu co Death i czekam na wydanie Time Killer, aby móc czytać dalej po kolei, to jestem za takim posunięciem. Nie ma co ukrywać że jest wiele fanów Bisleya, którzy tą pozycję nabędą a być może dzięki temu sięgną po inne części Slaine.

Co do pierwszego tomu to czyta się go świetnie, bardzo fajne krótkie przygodowe historie w klimatach fantasy. Czytając je, przypomniały mi się lata 90, kiedy grywało się z ekipą w papierowe RPG (Warhammer, AD&D, Kryształy czasu, ech wspomnienia).

Mam nadziej że z czasem będziecie jednak uzupełniać powoli brakujące tomy serii pomiędzy Rogatym Bogiem a Brutania Chronicles (bo to chyba będzie to, tak?)

ale mozecie liczyc na wiecej Dredda
marzec Dredd Ameryka

ABC Warriors - zobaczymy czy czytelnicy pokochaja te wielkie roboty
Cieszy mnie wiadomość o kolejnych Dreddach i tu mam pytanie czy planując wydania odnoście się to tego co planuje Ongrys oraz kolekcja Dredd z UK (choć mam nadzieje, że w ogóle nie patrzycie na zawartość kolekcji)?

Czekam na te roboty bardziej niż na Moore'y (co nie znaczy że ich nie kupię, po prostu ABC Warriors ciszy mnie bardziej).

mam nadziej że nie porzuciliście całkowicie planów do Defoe
z planow na przyszlym rok moge zdadzic, ze z nowych rzeczy od 2000AD myslimy o swietnym Defoe :smile:

to są zombie, wg mnie jest szansa że to się sprzeda  :doubt:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2017, 12:54:47 pm wysłana przez mkolek81 »

Offline 8azyliszek

« Odpowiedź #2342 dnia: Styczeń 23, 2017, 01:18:24 pm »

na razie wstrzymujemy sie z zapowiedziami na 2017 - bo prawdziwmy tajemne negocjacje z nowym wydawca

ale mozecie liczyc na wiecej Dredda

O - to już wiadomo kto Hachette opracuje Mega Kolekcję. :)

mkolek81

• Gość
« Odpowiedź #2343 dnia: Styczeń 23, 2017, 01:27:34 pm »
na razie wstrzymujemy sie z zapowiedziami na 2017 - bo prawdziwmy tajemne negocjacje z nowym wydawca

O - to już wiadomo kto Hachette opracuje Mega Kolekcję. :smile:

Ja to bardziej rozumiem jako dogadanie sprawy z Ongrysem (i za to będę trzymał kciuki niż za kolekcje)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2017, 01:41:34 pm wysłana przez mkolek81 »

Kijanek

• Gość
« Odpowiedź #2344 dnia: Styczeń 23, 2017, 01:41:37 pm »
O - to już wiadomo kto Hachette opracuje Mega Kolekcję. :smile:
Zapewne te dwa akapity chyba nie łączą się ze sobą, pewnie chodzi nowe wydawnictwo z którym SL chce współpracować.

Dredd nie jest marką która nie powinna wychodzić w kolekcji, szczególnie że dostaniemy go od 3 wydawnictw,
Forma w jakiej jest wydawany w PL jest jak najbardziej satysfakcjonująca. 
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2017, 02:08:53 pm wysłana przez Kijanek »

Offline studio_lain

« Odpowiedź #2345 dnia: Styczeń 23, 2017, 02:32:47 pm »
Nie bedzie kolekcji Hachette Dredda :) - co ty masz z ta bajka bazyliszek :)

rozmowy dotycza nowych licencji z innego wydawnictwa

Jesli bedziemy siegac po Dredda z ongoingu to raczej z bardzo swiezych, czyli takich, ktore w aktach sie w Polsce ukaza za 15 lat :) bedziemy jednak szukac raczej uzupelnien historii z glownego cyklu. Jest tego sporo, nie wspominajac o Anderson, Death.

Dafoe na liscie :)

Dredd - 3 wydawnictwa? cos przegapilem? :) bo wydaje mi sie ze tylko Ongrys i my:)

Kijanek

• Gość
« Odpowiedź #2346 dnia: Styczeń 23, 2017, 02:37:36 pm »
Dredd - 3 wydawnictwa? cos przegapilem? :smile: bo wydaje mi sie ze tylko Ongrys i my:)
Batman/Dredd - DC Deluxe, Egmont

Offline pitt

« Odpowiedź #2347 dnia: Styczeń 23, 2017, 02:57:37 pm »
Batman/Dredd - DC Deluxe, Egmont
Egmont wydaje to raczej dla Batmana, a nie dla Dredda. Chciałbym się mylić, ale to pewnie będzie jednorazowy wystrzał :)
Poza tym rychło w czas. Chyba w 2013 kupiłem HC z zebranymi czterema historiami plus Lobo/Dredd. Tyle że  Deluxe od Egmontu będzie wiekszy o ~1-1,5 cm.
Ale co tam Dredd, ja tam czekam na ABC Warriors. ;)

Offline Inuki

« Odpowiedź #2348 dnia: Styczeń 23, 2017, 03:37:39 pm »
A co z "Durham Red"?

Offline kuba g

• Stolnik bracki
  • Total likes: 0
  • a fuel injected suicide machine
« Odpowiedź #2349 dnia: Styczeń 23, 2017, 08:49:52 pm »
Tak mówiono o wszystkich Kolekcjach w Polsce. :smile:
E tam, jeśli nie Studio Lain i nie teraz, to później Hachette wyda i znajdzie się ktoś kto im to przetłumaczy (byle nie Jankowscy).

Jak już pisałem kilka razy, sam właściciel licencji mówi(ł), że nie ma Mega Collection w planach na żadnym nieanglojęzycznym rynku... B/8azyliszku, wstydź się, jesteś fake news.
perły przed wieprze

Offline studio_lain

« Odpowiedź #2350 dnia: Styczeń 24, 2017, 02:22:30 pm »
to chyba pewien rodzaj zaklinania rzeczywistosci...
bazyliszku kiedy kupuje sie licencje jestes na biezaco informowany o planach wydawniczych dotyczacy pozycji ktore chcesz wydac

Offline 8azyliszek

« Odpowiedź #2351 dnia: Styczeń 24, 2017, 03:25:29 pm »
@UP
Dzięki za potwierdzenie przypuszczeń, że Egmont wiedział o nadchodzącej WKKDC (jeśli ta sama zasada była stosowana do ich negocjacji z licencjonodawcą) i MMH PL (Black Widow). Ja się nie upieram co do terminu. W związku z trzema różnymi Kolekcjami, ja bym się nawet nie zmartwił jakby Mega Kolekcja wyszła w 2018, jak WKKM może się zakończy. A tak daleko info jeszcze chyba nie macie, bo Hachette samo nie wie, czy i kiedy ruszy na resztę Europy.

Ja tylko wyrażam swoje zdanie. Zrobił się ruch w temacie Dredda, a na zasadzie analogii może Hachette jakoś zareaguje na to w przyszłości. Choćby rzutem próbnym 4 numerów.

Offline misiokles

« Odpowiedź #2352 dnia: Styczeń 24, 2017, 03:41:11 pm »
Ostatnio zrobił się ruch w komiksach Hermana.  Mamy Wieże Bois-Maury, wydają Comanche i Jeremiaha.  Czyżby Wielka Kolekcja Komiksów Hermana się szykowała?

A może dla odmiany porozmawiacie o Studio Lain?
graves
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2017, 10:11:18 pm wysłana przez graves »

Offline arczi_ancymon

« Odpowiedź #2353 dnia: Styczeń 28, 2017, 09:01:14 pm »
I jak tam? Luty tuż tuż, kiedy będzie można zamawiać Skizza?

Offline SawiK

« Odpowiedź #2354 dnia: Styczeń 29, 2017, 05:45:12 pm »
Na swoim FB profilu SL zapodało okładke do Skizza :wink: