Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1318268 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4905 dnia: Październik 02, 2018, 11:02:38 am »
jakbys ktos sie wahal - to zostalo na sprzedaz juz tylko 5 sztuk limitki Brygady :)

Offline midar

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4906 dnia: Październik 02, 2018, 02:10:52 pm »
jakbys ktos sie wahal - to zostalo na sprzedaz juz tylko 5 sztuk limitki Brygady :smile:
Ale, chyba nie na gildii. Przed chwilą spróbowałem kupić 15 szt. i doszedłem do akceptacji podanego kodu BLIK w aplikacji bankowej (w tym momencie się wycofałem). Jeszcze jeden ruch palcem i miałbym złożone i opłacone zamówienie.
Ps. W jakim nakładzie była ta limitka?

Offline LucasCorso

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4907 dnia: Październik 02, 2018, 02:51:42 pm »
Przed chwilą spróbowałem kupić 15 szt. i doszedłem do akceptacji podanego kodu BLIK w aplikacji bankowej (w tym momencie się wycofałem)


To chyba nie na gidlii kupowałeś
Aby dojść do tego eatpu o którym mówisz trzeba nacisnąć "kupuję z obowiązkiem zapłaty"


Więc albo to nie glidia albo kupiłeś 15 Brygad
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline midar

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4908 dnia: Październik 02, 2018, 03:12:39 pm »

To chyba nie na gidlii kupowałeś
Aby dojść do tego eatpu o którym mówisz trzeba nacisnąć "kupuję z obowiązkiem zapłaty"


Więc albo to nie glidia albo kupiłeś 15 Brygad
Na gildii. Kliknąłem Kupuję z obowiązkiem zapłaty, wybrałem w PayU BLIK, po czy nie dokończyłem transakcji. Jedyne co dostałem na maila, to komunikat z PayU - Sprawdź status swojej płatności. Zero maili z gildii, że dokonałem zakupu i wiem z doświadczenia, że gildia nie będzie robić problemów. A chciałem sprawdzić na ile jest prawdziwe, to poganianie z ostatnimi sztukami.


Offline misiokles

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4909 dnia: Październik 02, 2018, 03:21:01 pm »
Tego się być może nie dowiesz, gdyż również może to być niedoskonałość silnika sklepu, który nie przewiduje tego typu sytuacji. Równie dobrze system (mimo rzeczywistego stanu 5 komiksów) pozwoliłby ci na zakup 15 sztuk, gdzie następnie BOK Gildii by wysłał korygującą wiadomość.

Offline midar

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4910 dnia: Październik 02, 2018, 03:32:05 pm »
Tego się być może nie dowiesz, gdyż również może to być niedoskonałość silnika sklepu, który nie przewiduje tego typu sytuacji. Równie dobrze system (mimo rzeczywistego stanu 5 komiksów) pozwoliłby ci na zakup 15 sztuk, gdzie następnie BOK Gildii by wysłał korygującą wiadomość.


System sprzedałby 15, odnotował płatność, a potem pewnie (tak jak piszesz) przepraszający mail i zwrot pieniędzy. Na szybko można to sprawdzić w ten sposób, że zamawiasz z osobistym odbiorem i płatnością przy odbiorze. Jeśli zostałoby zrealizowane, dzwonisz i rezygnujesz z zamówienia.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4911 dnia: Październik 02, 2018, 04:07:59 pm »
limitka ma 170 sztuk (tak jak nasze inne - bo drukarnia zawsze robi ciut wiecej)
na godz 11 mielismy sygnal, ze poszlo 165 - ile obecnie zostalo nie wiem.
generalnie 150 tzw. standard - wyprzedal sie wczoraj, takze bez rekordu ale w normie :)
 
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2018, 04:15:39 pm wysłana przez studio_lain »

Offline midar

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4912 dnia: Październik 02, 2018, 04:24:23 pm »
limitka ma 170 sztuk (tak jak nasze inne - bo drukarnia zawsze robi ciut wiecej)
na godz 11 mielismy sygnal, ze poszlo 165 - ile obecnie zostalo nie wiem.
generalnie 150 tzw. standard - wyprzedal sie wczoraj, takze bez rekordu ale w normie :smile:


No, to było konkretne 😀. Dzięki.

Offline gobender

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4913 dnia: Październik 02, 2018, 06:30:55 pm »
To nie wyścigi. Zwłaszcza, że to nie tak znany tytuł jak Dredd

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4914 dnia: Październik 02, 2018, 09:37:34 pm »
no nie, ale to tez jakas miara popularnosci tytulu, przy solo mielismy jakis kosmiczny szal ;)
szambala nie byla wiele gorsza - dobrze sie sprzedaje, wiec na pewno bedzie wiecej i szybciej kolejna sedzina :)
solo: ocaleni z chaosu leci do korekty, teraz bedziemy decydowac co na grudzien czy pierwszy tom frezzato czy eposy GAL'a, bo z tymi pozycjami jestesmy posunieci najdalej jesli chodzi o tlumaczenie

Offline bowie

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4915 dnia: Październik 03, 2018, 05:34:08 am »
Co do okładek: standard vs. limitowana, to może wrzucajcie ankietę na FB, czy gdzieś indziej.  Niech czytelnicy zdecydują, która ma być limitowana

Offline donTomaszek

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4916 dnia: Październik 03, 2018, 09:42:23 am »
Popieram!
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline misiokles

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4917 dnia: Październik 03, 2018, 11:25:03 am »
Ja nie popieram gdyż z powodu różnych powódek głosujących. Jeden da głos żeby wg niego ładniejsza okładka była standardową i nie musiał polować na gildii, drugi zagłosuje z dokładnie odwrotnych pobudek;)

Offline bambule

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4918 dnia: Październik 03, 2018, 12:53:26 pm »
@ up
Za chwilę będzie skoro dostaliśmy możliwość wyboru okładek to czemu nie głosować na tytuł jaki ma być wydany - zaraz chyba coś takiego mieliśmy półtora roku temu i chyba wszyscy wiedzą jak to się skończyło ;)
Poważnie to dajmy spokojnie Studiu wydawać komiksy, pozwólmy popełniać błędy i cieszmy się lekturą.

Offline midar

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4919 dnia: Październik 03, 2018, 01:14:15 pm »
Limitka wyprzedana.