trawa

Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1317740 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mkolek81

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5415 dnia: Styczeń 22, 2019, 07:02:37 am »
350 stron, tyle mają Dredd od Ongrysa. Całość chyba wychodzi w 3 tomach więc jeden na rok i było by spoko.
to będą jęki ze Studio wchodzi w nowe tytuły zamiast dokańczać stare :P
Ale większość ich komiksów to one-shoty. Jedyną serią jest ABC Warriors - Wojna Volgańska, której i tak ludzie nie chcą kupować. Tak wiem jest Slain i Dredd, ale każdy z komiksów w tych seriach można czytać oddzielnie.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2019, 07:23:27 am wysłana przez mkolek81 »

Offline Mati29

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5416 dnia: Styczeń 22, 2019, 07:17:55 am »
Dokładnie, te jęki jak to określasz nie dotyczą kontynuacji serii, czy odstępów między kolejnymi tomami (jak u Muchy) tylko ciągłymi zmianami zapowiedzi. Dorzucania coraz to kolejnych pozycji. Co powoduje ze część zapowiedzi sprzed roku zapewne nie ukarzę sie nawet w tym roku.
Gdy czekasz na zapowiadane dawno pozycje i słyszysz ze wydawca wprowadza kolejne nowosci do zapowiedzi, to powoli przestaję traktować to jak zapowiedzi a bardziej jak niezobowiązujące plany.. Co by było fajnie wydac.


Możemy się bawic w podrzucanie kolejnych pomysłów, każdy z nas wrzuciłby tu z 10 pozycji, których brakuje na rynku. Stworzylibyśmy listę zapowiedzi godną Fantasmagorii. Tylko to nie jest Egmont, nie wydadzą 100 pozycji w roku. Wiec może niech się skupią na tym co już wrzucili do kolejki, Niech ta kolejka zapowiedzi skurczy sie z ponad roku do kilku miesiecy i wtedy proponujmy następne.

Offline Mati29

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5417 dnia: Styczeń 22, 2019, 07:19:11 am »
du usuniecia

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5418 dnia: Styczeń 22, 2019, 08:49:39 pm »
To jak wam sie podoba Nemesis to zwrocie tez uwage na Ace Trucking - dwa olbrzymie tomiszcza :)
To taki Kajtek i Koko w kosmosie na dopalaczach ;)
To tez jeden z tych komiksow, ktore uwielbiam z 2000ad, ale nie pokusilbym sie o wydanie u nas :)

Offline midar

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5419 dnia: Styczeń 22, 2019, 11:12:15 pm »
Dokładnie, te jęki jak to określasz nie dotyczą kontynuacji serii, czy odstępów między kolejnymi tomami (jak u Muchy) tylko ciągłymi zmianami zapowiedzi. Dorzucania coraz to kolejnych pozycji. Co powoduje ze część zapowiedzi sprzed roku zapewne nie ukarzę sie nawet w tym roku.
Gdy czekasz na zapowiadane dawno pozycje i słyszysz ze wydawca wprowadza kolejne nowosci do zapowiedzi, to powoli przestaję traktować to jak zapowiedzi a bardziej jak niezobowiązujące plany.. Co by było fajnie wydac.


Możemy się bawic w podrzucanie kolejnych pomysłów, każdy z nas wrzuciłby tu z 10 pozycji, których brakuje na rynku. Stworzylibyśmy listę zapowiedzi godną Fantasmagorii. Tylko to nie jest Egmont, nie wydadzą 100 pozycji w roku. Wiec może niech się skupią na tym co już wrzucili do kolejki, Niech ta kolejka zapowiedzi skurczy sie z ponad roku do kilku miesiecy i wtedy proponujmy następne.
Były takie piękne zapowiedzi na 2018: [size=78%]http://alejakomiksu.com/nowosci/24431/Zapowiedzi-Studia-Lain-na-2018-rok/[/size]
Większości nie wydano i nie wiadomo kiedy. Wchodzą, za to ciągle nowe tytuły, mniej znane (np. Solo) i zapominamy powoli, jak jaraliśmy się zapowiedzianymi wtedy pozycjami.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5420 dnia: Styczeń 23, 2019, 12:20:18 am »
no i te "mniej znane" wchodza np do top 50
https://www.komiks.gildia.pl/news/2019/01/podsumowanie-roku-2018


to zupelnie normalne, ze wydawca reaguje na to co sie dzieje na rynku
swiat to nie jest prosta linia od punktu a do punktu b


 

Offline Mati29

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5421 dnia: Styczeń 23, 2019, 03:38:40 am »
Oczywiście,
mi po prostu żal tych zapowiedzi, którymi się jaralem w 2018 :).


PS. A nakład Solo był taki sam jak Szambali lub Ameryki? Bo skoro każdy z tych tytułów się wyprzedał ...

Offline jeanvanhamme

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5422 dnia: Styczeń 23, 2019, 12:02:27 pm »
na okladce planujemy polski i angielski tytul - obecnie wygrywa opcja BOŻE DZIAŁO - ze względu na brzmienie podobne do ciało :wink:

Panie Bogu, który nie pojawiłeś się na Sądzie Ostatecznym, spraw chociaż by to był żart.

Offline Szekak

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5423 dnia: Styczeń 23, 2019, 12:06:58 pm »
Oczywiście,
mi po prostu żal tych zapowiedzi, którymi się jaralem w 2018 :smile: .
Też bardziej jarały mnie wcześniejsze zapowiedzi niż Solo czy Brygady, do tego SL nie chce nic działać w temacie Nemessis, żadnych przedpłat itp. jednym słowem grabią sobie! :D

Offline misiokles

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5424 dnia: Styczeń 23, 2019, 12:12:12 pm »
Panie Bogu, który nie pojawiłeś się na Sądzie Ostatecznym, spraw chociaż by to był żart.
Bóg jest jeszcze większym jajcerzam i sprawił że jakikolwiek tytuł nie znajdzie się na okładce to znajdzie się ktoś, dla którego to będzie żart.

Offline robbirob

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5425 dnia: Styczeń 23, 2019, 12:19:14 pm »
Ale "Boże Działo" brzmi świetnie :)

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5426 dnia: Styczeń 23, 2019, 10:17:27 pm »
informacja


Slaine: Świt wojownika i Slaine: Rogaty Bóg wyprzedane u nas - szukać ostatnich sztuk w sklepach




Offline midar

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5427 dnia: Styczeń 24, 2019, 01:54:37 am »
informacja


Slaine: Świt wojownika i Slaine: Rogaty Bóg wyprzedane u nas - szukać ostatnich sztuk w sklepach


No, to zacznijcie wydawać kolejne Slaine’y, na miły Bóg, zamiast się tak rozdrabniać.

Offline jeanvanhamme

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5428 dnia: Styczeń 24, 2019, 09:35:30 am »
Czy mógłby ktoś napisać o co chodzi z tym Canon Fodder - Bożym Działem? Bo tutaj nie chodzi o czysty hejt, jak pisze misiokles, tylko o fatalną pomyłkę, ale nie wiem czy to ja nie ogarnąłem żartu, czy po prostu nikt tej pomyłki nie widzi.
Plox, nie mam złych intencji.

Offline misiokles

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #5429 dnia: Styczeń 24, 2019, 09:44:46 am »
Właśnie z twojego postu wynikają złe intencje, gdyż rozmowa na temat tłumaczenia tytułu i kontekstu fabularnego przetoczyła się przez wątek (wraz z propozycjami różnych wariacji tłumaczenia) jakiś czas kilka stron temu. Jeśli forum też "kartkujesz" to nie dziw się, że nie jesteś w temacie.